יצרניות השעונים מנסות להתאים את עצמן למציאות החדשה ברחבי העולם עם וירוס הקורונה והמגבלות השונות ברחבי העולם על ריחוק חברתי, איסור התקהלויות ומספר מבקרים מורשה בחנויות, כשהפתרון המתבקש ביותר עבור מרבית יצרניות השעונים הוא מעבר למכירה מקוונת של השעונים שלהן. פטק פיליפ למשל, יצרנית שעוני היוקרה ששעוניה נחשבים ליוקרתיים ביותר בעולם, הייתה ידועה במשך שנים בסירוב שלה לפרסם מחירים לשעונים שלה ברשת האינטרנט, אך בשל וירוס הקורונה הרשתה באופן חריג למשווקים המורשים שלה ברחבי העולם לפרסם מחירים ואפילו למכור שעוני פטק פיליפ באופן מקוון. יצרניות שעוני יוקרה אחרות השיקו חנויות מקוונות באתר שלהן ואחרות יזמו מגוון רחב של פעילויות מקוונות לחיזוק הקשר עם הלקוחות וחובבי המותג ושעונים ברחבי העולם. התוספת האחרונה והעדכנית למאמצים המקוונים של יצרניות השעונים מגיעה אלינו היום, כאשר הובלו משיקה בוטיק אונליין בו ניתן יהיה לרכוש כמעט את כל השעונים של החברה.  

הובלו משיקה בוטיק אונליין

הובלו השיקה את החנות שלה ביממה האחרונה, כאשר ניתן למצוא בה מגוון עצום של שעוני הובלו, ביניהם דגמי שעוני הובלו החדשים ביותר, שעונים שהושקו בשנת 2020. 

בהודעה לעיתונות שפרסמה הובלו נאמר: “לקוחות יכולים עכשיו לעבור בצורה חלקה בין איסוף מידע על דגמים ספציפיים של שעוני הובלו לתהליך רכישה באמצעות קישור שמובנה בהתאמה בעמודי המוצר השונים. ממשק הניווט הקל מאפשר מרחב דיגיטלי לחוויה מקיפה של העולם של הובלו”.

הובלו ביג באנג אינטגרל - הובלו משיקה בוטיק אונליין. מקור - TimeandTidewatches.
הובלו ביג באנג אינטגרל – הובלו משיקה בוטיק אונליין. מקור – TimeandTidewatches.

עוד הוסיפו בהובלו “גולשים יכולים לסקור את שיתופי הפעולה של הובלו, כמו גם להכיר את השגרירים השונים של המותג כמו יוסאיין בולט, קיליאן אמבפה, שפארד פיירי, פרארי וגראג’ איטליה”.

לסיום הוסיפו בהובלו “כשהיא מציינת את יובל ה-40 להקמת הובלו, שנת 2020 הייתה שנה בלתי צפויה עד כה, אבל המותג שואף להשאר מחובר לקהילה שלו ברחבי העולם. אנחנו נרגשים להרחיב את הגישה הזאת עבור קהילת חובבי הובלו ברחבי העולם ואפילו ליצור דרכים נוספות לחוות את השעונים החדשניים של הובלו והפרויקטים השונים והמרגשים של החברה.”

המעבר של הובלו למכירה מקוונת היא כאמור צעד נוסף בשורת צעדים של יצרניות שעוני היוקרה במאמצים שלהן לשפר מכירות ונגישות בתקופת וירוס הקורונה. מעניין יהיה לראות האם מותגים נוספים של קבוצת LVMH, כמו זניט למשל, ישיקו בקרוב חנויות מקוונות. 

למעבר לחנות המקוונת של הובלו.