שנה לאחר חניכת הבוטיק החדש של הובלו בפיאצה דה ספאניה, הכיכר המפורסמת ברומא עם המדרגות הספרדיות, החליטו בהובלו שלציון יום הולדת השנה לבוטיק החדש, צריך להשיק שעון חדש עבור הבוטיק, כשהשעון שנבחר הוא מסדרת הקלאסיק פיוז’ן של החברה. הובלו קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק רומא – בואו ונראה איך הובלו חולקת כבוד לבוטיק החברה באחת הערים המעניינות בעולם. 

הובלו קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק רומא – מפרט טכני

השעון החדש מגיע בגוף העשוי טיטניום בקוטר של 45 מ”מ, עם לוח העשוי טיטניום. הובלו בחרה “ליישן” או לתת מראה בלוי לגוף השעון וללוח השעון, כמחווה להיסטוריה העתיקה של רומא, כשגוף השעון כולו ולוח השעון מציגים משחק מעניין ומתוחכם של אורות, צל ואפקט מיושן מרשים שהופך את המראה הכללי של השעון הזה למיוחד. 

הובלו קלאסיק פיוז'ן כרונוגרף בוטיק רומא. מקור - WatchCollectingLifeStyle.
הובלו קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק רומא. מקור – WatchCollectingLifeStyle.

על גבי לוח השעון אנו מוצאים שני תתי לוחות, במה שמקנה ללוח מראה אלגנטי ומאוזן. לוח השניות ממוקם בשעה 3, כשכרונוגרף 30 הדקות ממוקם בשעה 9. בשעה 6 אנו מוצאים חלונית תאריכון. לוח השעון מגיע בצבע אפור-בז’ בגימור מדורג, עם ספרות רומיות מוחלות בציפוי רודיום. השילוב הזה מקנה ללוח מראה מתכתי-מיושן, שמזכיר לפי הובלו את הצבעים המרהיבים של השמים מעל רומא בשעת השקיעה. 

קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק רומא – מנגנון

השעון מגיע עם קליבר HUB1143 – מנגנון כרונוגרף אוטומטי של הובלו, המכיל 280 רכיבים ו-59 אבני חן, כשהוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. 

 קליבר HUB1143. מקור - WatchCollectingLifeStyle.

קליבר HUB1143. מקור – WatchCollectingLifeStyle.

המנגנון מגיע עם רזרבת כוח של 42 שעות.

אז מה חדש בעצם?

את זה שהובלו נחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם כיום בעולם השעונים, אנחנו מקווים שאתם יודעים. אבל האפקט המיושן המרהיב שהובלו הצליחה להשיג בשעון החדש שלה פשוט נפלא.

מראה מיושן ומיוחד. מקור - WatchCollectingLifeStyle.
מראה מיושן ומיוחד. מקור – WatchCollectingLifeStyle.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש יגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות, שיימכרו באופן בלעדי כמובן בבוטיק של הובלו ברומא, במחיר של 13,600 דולרים. על אריזת השעון יופיע איור של הפיאצה דה ספאניה והכיתוב – BOUTIQUE ROMA. 

אריזה מיוחדת. מקור - WatchCollectingLifeStyle.
אריזה מיוחדת. מקור – WatchCollectingLifeStyle.

השורה התחתונה

אפשר לצחוק עד מחר על הובלו. על המנגנונים של השעונים של החברה. על השימוש המוגזם שלה במהדורות מוגבלות. על השימוש המוגזם שלה במהדורות מיוחדות לבוטיקים ושיתופי פעולה עם כל מה שזז. אבל כשהגורו רואה עבודה כל כך מרשימה על גוף השעון, עם האפקט המיושן-בלוי המיוחד שהובלו הצליחה להשיג, הוא משאיר את הציניות לפעם אחרת … 

למעבר לאתר של הובלו.