הגורו רוצה לחרוג ממנהגו ולצטט את הובלו מילה במילה (עם תרגום לעברית כמובן …). “היופי הגבישי עוצר הנשימה של המערה הכחולה (Blue Grotto) מעורר את הובלו לחדש את המחווה שלה לקאפרי. המערה הכחולה היא תופעת טבע מהממת וההשראה ליצירת מופת שלישית זו שנוצרה במחווה לקאפרי. כאשר אמנות ההתמזגות (Art Of Fusion) חושפת את עצמה בטבע, איננו יכולים שלא לקבל השראה! המהדורה המיוחדת החדשה של שעון הקלאסיק פיוז’ן כרונוגרף במהדורה מיוחדת לקאפרי כוללת את הצבע הכחול הבהיר של המים הנוצצים במעמקי המערה. וכמו קסם הקיץ – עוצמתו והרושם החולף של הזמן שהוא מגלם – הובלו יצרה מהדורה מיוחדת של 30 יחידות ממוספרות בלבד, הזמינות אך ורק בבוטיק באי”. תרשו לגורו לספר לכם – זה ככל הנראה הכי קרוב שתגיעו לחו”ל ולחופים המרהיבים של האי קאפרי. הובלו קלאסיק פיוז’ן מהדורה מוגבלת קאפרי – נעים להכיר וכמה חבל שלעולם לא נצליח באמת להשיג אותך … 

הובלו קלאסיק פיוז’ן מהדורה מוגבלת קאפרי – מפרט טכני

לפני שנתחיל עם סיפור השעון, תרשו לנו לספר לכם על המערה הכחולה. המערה הכחולה היא מערה באי האיטלקי קאפרי. המערה נראית כאולם גדול בגובה של כארבע קומות, כאשר הכניסה אליה אפשרית רק מן הים ובעזרת סירה. בדרך למערה עוברים דרך קשת אבן בגובה של פחות ממטר, כשאת המערה כרו גלי הים בתוך אבן הגיר. המערה מלאה מחציתה מים, כתוצאה משקיעת אדמת החוף, כשהאור הכחול, שמתקבל עקב השתקפות קרני השמש, מציף את חלל המערה ומעניק לה את השם שלה – המערה הכחולה ובאיטלקית – Blue Grotto. 

הובלו קלאסיק פיוז'ן מהדורה מוגבלת קאפרי. מקור - הובלו.
הובלו קלאסיק פיוז’ן מהדורה מוגבלת קאפרי. מקור – הובלו.

אז איך מציינים את היופי של המערה המרהיבה הזאת? אם יש חברה שיודעת לעשות את זה כמו שצריך – זאת הובלו. שעון הקלאסיק פיוז’ן הוא אחד השעונים המוכרים והמזוהים ביותר של הובלו. הובלו לקחה את השעון המוכר, שמגיע בגוף קרמי שחור בקוטר של 45 מ”מ בגימור סאטן ושילבה אותו עם בזל העשוי מסגסוגת קרמית בצבע כחול-טורקיז.

הובלו קלאסיק פיוז'ן מהדורה מוגבלת קאפרי. מקור - הובלו.
הובלו קלאסיק פיוז’ן מהדורה מוגבלת קאפרי. מקור – הובלו.

להשלמת המראה המיוחד של השעון, הובלו השתמשה באותו גוון של טורקיז גם ללוחות הקטנים בשעון, כמו גם לסמל של הובלו ולמילה AUTOMATIC על לוח השעון. 

הובלו קלאסיק פיוז'ן מהדורה מוגבלת קאפרי
הובלו קלאסיק פיוז’ן מהדורה מוגבלת קאפרי

השעון מגיע עם רצועת גומי בגוון כחול טורקיז, שמשלימה את המראה הכחול-קיצי המושלם של השעון הזה.

הובלו קלאסיק פיוז’ן מהדורה מוגבלת קאפרי – מנגנון

בתוך השעון הזה שילבה הובלו את קליבר HUB1143. מנגנון כרונוגרף אוטומטי הפועל בתדר של 4Hz ועם רזרבת כוח של 42 שעות. המנגנון מגיע עם 59 אבני חן ועם 280 רכיבים בסך הכל. 

מה חדש בעצם? 

אתם יכולים לצחוק עד מחר על ה-Art Of Fusion של הובלו, אבל תראו לנו עוד חברה שמצליחה להגיע לגוון מרהיב כל כך של טורקיז בשעון והגורו יוריד בפניה את הכובע. לא מדובר בשעון הראשון שהובלו הקדישה לקאפרי, כשגם בפעמים הקודמות קיבלנו גוונים מיוחדים של טורקיז וכחול, אבל הפעם נדמה כי הובלו פשוט הצליחה להתעלות על עצמה. 

קליבר HUB1143 ותמונת המערה הכחולה בגב השעון. מקור - הובלו.
קליבר HUB1143 ותמונת המערה הכחולה בגב השעון. מקור – הובלו.

בגב השעון השקוף הובלו שילבה תמונה של המערה הכחולה והמים הכחולים הצלולים המובילים אליה. 

כמה זה עולה לנו? 

הובלו עדיין לא פרסמה את תג המחיר של השעון החדש, אבל מההיכרות שלנו עם המחירים של שעוני הקלאסיק פיוז’ן ושל המהדורות המוגבלות לקאפרי, סביר להניח שהוא יהיה איפשהו סביב ה-15-16 אלף דולרים. הובלו תייצר כאמור בסך הכל 30 יחידות מהשעון הזה, שיימכרו באופן בלעדי בבוטיק של החברה באי קאפרי, כך שהסיכוי שלכם להשיג יחידה אחת כזאת – שואף לאפס …

מהדורה מוגבלת של 30 יחידות לבוטיק של הובלו בקאפרי בלבד. מקור - הובלו.
מהדורה מוגבלת של 30 יחידות לבוטיק של הובלו בקאפרי בלבד. מקור – הובלו.

השורה התחתונה

זה נכון שחובבי שעונים אוהבים לשנוא את הובלו, אבל אם אתם שמים בצד את הציניות ומתעמקים מעט בחומרים המיוחדים שבהם החברה משתמשת ובצבעים המרהיבים שאליה היא מצליחה להגיע, אתם חייבים להודות שמדי פעם מגיע לה שאפו. הגורו חושב שזה אחד המקרים הללו. לצערו של הגורו (ושלכם), הסיכוי שלכם לראות את קאפרי בתקופה הקרובה שואף לאפס, אז לפחות תוכלו להתנחם בתמונות של השעון המרהיב הזה … 

למידע נוסף על השעון באתר של הובלו.