רולקס אכזבו, טודור אכזבו, אך מאז המצב משתפר במקצת – ברייטלינג וזניט הציגו השקות ראויות לשמן, פטק פיליפ השקיעה מאוד, וסייקו רעננה משמעותית את ליין הפרוספקס שלה והציגה חמישה דגמים חדשים בליין הפרמייר. כעת אנחנו מגיעים לסיכום שופע וצבעוני במיוחד – ההשקות של דגמי הובלו 2019 מתערוכת השעונים באזלוורלד.

הובלו לא חביבה במיוחד על חובבי השעונים האדוקים – החברה הזאת פרצה לענף בסערה בשנות ה-80 – היא לא בוחלת באמצעים בכל הנוגע לגיוס “שגרירים”, על ידי הפצה של שעונים לכל סלבריטאי-דורש, הצגת מהדורות מוגבלות חדשות לבקרים בהיקפים סופר מצומצמים, והשקת שעונים עם אפקט בלינג-בלינג אדיר – הובלו היא יצרנית מיוחדת בדרכה שלה, ובתערוכת באזלוורלד 2019 היא הציגה המון דוגמאות מעניינות לפילוסופיה ולדרך שלה.

הובלו קלאסיק פיוז’ן פרארי GT

שלושה שעונים חדשים הוצגו בסדרת הקלאסית פיוז’ן המשותפת להובלו ויצרנית הרכב האקזוטית פרארי. מדובר בכרונוגרף בתצורת סקלטון, קוטר קייס של 45 מ”מ והוא עשוי מטיטניום, “קינג גולד” (תרכובת זהב מיוחדת של הובלו) וקרבון. המנגנון הוא קליבר HUB1280, מנגנון אין האוס של הובלו שפועל בתדר עבודה של 28,800 פעימות בשע (4Hz). השעון מולבש על צמיד עור ומחירי הגרסאות הם: 21,700 יורו לגרסאת הטיטניום (הכסופה), 26,900 יורו לגרסאת הקרבון (השחורה), או 38,300 יורו לגרסאת הקינג גולד.

hublot ferrari 2019
דגמי הקלאסיק פיוז’ן פרארי GT החדשים של הובלו 2019 (צילום: צוות ווטש גורו)
hublot ferrari 2019 titanium
גרסאת הטיטניום של הקלאסיק פיוז’ן החדש (צילום: צוות ווטש גורו)
hublot ferrari 2019 carbon
גרסאת הקרבון (צילום: צוות ווטש גורו)

הובלו ביג באנג Scuderia Ferrari 90th Anniversary

שלושה שעונים נוספים שיוצרו בשת”פ עם פרארי, כאן תחת משפחת הביג באנג. שלושת השעונים מונעים על ידי מנגנון קליבר HUB1241 של הובלו, עם רזרבת כוח של 72 שעות. גם כאן, מדובר בקייסים בקוטר 45 מ”מ עשויים חומרים אקזוטיים – קרבון, פלטינה וזכוכית ספיר. המחירים: 34,200 יורו לגרסאת הקרבון, 40,400 יורו לגרסאת הפלטינה ו-68,000 יורו לגרסה עם הקייס העשוי זכוכית ספיר.

Hublot-Ferrari-Scudria
כל שעון עשוי ממתכת אקזוטית אחרת מענף הרכב (מקור: אתר הובלו הרשמי)

הובלו ביג באנג יוניקו SANG BLEU

זוהי המהדורה השנייה של ליין השעונים המיוצר בשת”פ עם אמן הקעקועים מקסים פלשיה-בלוצ’י. מדובר בדגמי ביג-באנג אשר נושאים את שמו של מגזין לייף-סטייל אשר נמצא בבעלותו של פלשיה-בלוצ’י, ולשעונים לוח בעל מראה ייחודי. הם זמינים עם קייסים עשוים טיטניום או קינג גולד בקוטר 45 מ”מ, ומונעים על ידי קליבר HUB1240.MXM שלו 72 שעות רזרבת כוח, כמו לקליברים האחרים. המחירים: 24,800 יורו לגרסאת הפלטינה, או 46,800 יורו לגרסאת הקינג גולד. שתי הגרסאות זמינות כמהדורות מוגבלות – גרסאת הקינג גולד תהיה זמינה ב-100 יחידות בלבד, וגרסאת הפלטינה ב-200.

הובלו ספיריט אוף ביג באנג טורביון 42 מ”מ

זוג נוסף, הפעם בסדרת הספיריט אוף ביג באנג – מציג לוח בתצורת סקלטון (בדיוק כמו כל השעונים הקודמים של הובלו שראינו עד כה) עם טורביון. הקייס עשוי קרבון, והשעון עצמו זמין בצבעים כחול ושחור. המנגנון הוא קליבר HUB6020 של הובלו, מנגנון מתיחה ידנית עם רזרבת כוח של כ-115 שעות. המחיר – 93,500 יורו.

Hublot Spirit of big bang black
הובלו ספיריט אוף ביג באנג בצבע שחרו (צילום: צוות ווטש גורו)

הובלו קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי

שיתוף הפעולה עם ריצ’ארד אורלינסקי, אמן הפיסול הצרפתי, שהחל בהצגת הקלאסיק פיוז’ן כרונוגרף קרמי אדום, ממשיך גם במסגרת באזלוורלד עם הצגת זוג צלעות נוספות למשפחת הקלאסיק פיוז’ן של הובלו, ליין הדגמים שאפשר לקרוא לו מעט “מתון” יותר מבחינה עיצובית. השעון החדש נקרא בפשטות “קלאסיק פיוז’ן אורלינסקי”, והוא מגיע בקייס פלטינה או קינג גולד.

hublot classic fusion orlinski 2019 platinum
גרסאת הפלטינום של הקלאסיק פיוז’ן אורלנסקי(צילום – צוות ווטש גורו)

הובלו ביג באנג One Click Rainbow

ההובלו ביג באנג One Click Rainbow ממשיך את טרנד צבעי הקשת שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות אצל יצרניות השעונים מהסקלות הגבוהות. הובלו לא פסחו על הטרנד והשיקו בתערוכה זו שעון שהוא תאווה או תועבה (תלוי את מי שואלים), הבזל עטוי בכ-48 אבני חן בכל צבעי הקשת, על גבי הלוח מככבות לא פחות מ-307 אבני חן, וגם קייס השעון עטוי בכמות לא מבוטלת נוספת. הצמיד עשוי עור, ובחלקו העליון של הקייס מתחיל בצבע אדום, ומסתיים בסגול בחלק שמתחבר לתחתית הקייס.

hublot big bang one click rainbow 39mm
עשרות אבני חן שיוצרות שעון מעורר מחלוקת בקרב חובבים אדוקים (מקור: אינסטגרם הובלו)

לאתר הובלו העולמי