יצרנית שעוני היוקרה הובלו הציגה בתחילת החודש שעון חדש בסדרת הקלאסיק פיוז’ן שלה, כשבאופן לא מפתיע מדובר בשעון נוסף במהדורה מוגבלת של החברה, הפעם כמחווה לעיר לונדון. הובלו מציינת כי השעון החדש, ה-Classic Fusion 45mm מהדורה מוגבלת לונדון נועד לציין את העובדה שמדובר בעיר תוססת וצבעונית במיוחד. הובלו בחרה בגורד השחקים סוויס רה, המוכר גם בשם “The Gherkin” להשיק את השעון החדש, בנוכחות סלבריטאים כמו נהג המירוצים הבריטי כריס פרוגאט ושחקן הכדורגל הצרפתי פטריס אברה, ששיחק במשך שנים רבות באנגליה, אבל דווקא במנצ’סטר ולא בלונדון …

Classic Fusion 45mm לונדון – מפרט טכני

השעון החדש הוא כאמור חלק מסדרת ה-Classic Fusion של הובלו והוא מגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. גוף שעון עשוי מסגסוגת קרמית בגימור סאטן, בקוטר של 45 מילימטר ובעובי של 10.95 מ”מ. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים, כשעל גב השעון, שמגיע בגימור מוברש, נמצא כיתוב “SPECIAL EDITION XX/50”, כמו גם הכיתוב “!Hublot Loves London”.

הובלו Classic Fusion 45mm לונדון. מקור - Revolution.
הובלו Classic Fusion 45mm לונדון. מקור – Revolution.

בזל השעון מגיע בגימור סאטן גם הוא, כאשר הובלו משלבת בצורה מתוחכמת את דגל הממלכה הבריטית על לוח השעון, כשהפסים מהדגל ממשיכים אל תוך הבזל של השעון. 

מנגנון

השעון מגיע עם מנגנון MHUB1112, מנגנון אוטומטי של הובלו, שפועל בתדר של 4Hz (קצב של 28,800 ויברציות לשעה), עם רזרבת כוח של 42 שעות. המנגנון מכיל 63 רכיבים ומשולבות בו 21 אבני חן. 

אז מה חדש בעצם? 

כמו מרבית המהדורות המוגבלות של הובלו, לא הרבה. מדובר בשעון די סטנדרטי בסדרת הקלאסיק פיוז’ן של הובלו, כשמלבד הטאץ’ העיצובי והמחווה ללונדון לא מחדש יותר מדי, אפילו לא ערכת הצבעים השחורה שמזוהה עם חלק מהדגמים בסדרה. 

הובלו Classic Fusion 45mm לונדון. מקור - Revolution.
הובלו Classic Fusion 45mm לונדון. מקור – Revolution.

כמה זה עולה לנו? 

השעון החדש מגיע עם תג מחיר של 9,500 פאונד בריטי, כשהוא מגיע עם רצועת גומי שחורה. השעון החדש יהיה זמין לרכישה בשני מקומות בלבד – הבוטיק החדש של הובלו בלונדון ברחוב בונד ובבוטיקים נבחרים של הרודס. 

הובלו Classic Fusion 45mm לונדון. מקור - Revolution.
הובלו Classic Fusion 45mm לונדון. מקור – Revolution.

השורה התחתונה

שעון שמיועד ככל הנראה לכדורגלנים שהתעשרו מקבוצות בממלכה הבריטית ובמיוחד בלונדון, או אנשי עסקים בריטיים עם חיבה מוגזמת לבירת אנגליה. קצת יותר ברצינות? ביצוע מרשים של הובלו בלוח השעון וה”גלישה” של העיצוב מלוח השעון אל בזל השעון, אבל מעבר לזה? עוד מהדורה מוגבלת של הובלו שלא באמת מחדשת משהו. 

למעבר לאתר של הובלו.