לפעמים נדמה לגורו שאם יש משהו שאוהבים לעשות בהובלו, יותר משעונים, זה מהדורות מוגבלות. לאחר שהחברה מיצתה ככל הנראה כל סלב עולמי שהיא יכולה להקדיש לו שעון, עברו בהובלו להקדיש מהדורות מיוחדות למשווקים המורשים של החברה. אחד המשווקים הגדולים של הובלו בעולם ושל שעוני יוקרה מכל הדגמים בכלל היא הרשת “Watches Of Switzerland”. בהובלו החליטו שצריך להקדיש למשווקת הזאת שעון, אז אתם מוזמנים להכיר ביחד איתנו את הובלו “Watches Of Switzerland” מהדורה מוגבלת.

הובלו “Watches Of Switzerland” מהדורה מוגבלת – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית שחורה עם גימור סאטן, בקוטר של 45 מ” ובעובי של 13.4 מ”מ, עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים.

הובלו "Watches Of Switzerland" מהדורה מוגבלת. מקור - Watchtime.
הובלו “Watches Of Switzerland” מהדורה מוגבלת. מקור – Watchtime.

השעון הוא שעון כרונוגרף, בסדרת ה-Classic Fusion Aerofusion של הובלו, שמגיע עם ערכת צבעים שחורה-אדומה. גוף השעון, הבזל שלו והרצועה מגיעים בצבע שחור, עם נגיעות של אדום בסמני הדקות בלוח השעון, סמני דקות הכרונוגרף ומחוג שניות הכרונוגרף (מחוג השניות המרכזי).

הובלו "Watches Of Switzerland" מהדורה מוגבלת. מקור - Watchtime.
הובלו “Watches Of Switzerland” מהדורה מוגבלת. מקור – Watchtime.

רצועת השעון היא רצועת גומי בחלק התחתון שלה ומעליה רצועת עור תנין שחורה, עם תפרים אדומים. הלוח הקטן בשעה 3 של לוח השעון הוא לוח השניות של השעון, בעוד הלוח הקטן השני, בשעה 9 של השעון הוא לוח הכרונוגרף 30 דקות.

הובלו “Watches Of Switzerland” מהדורה מוגבלת – מנגנון

השעון מגיע עם קליבר HUB1155 – מנגנון כרונוגרף תוצרת בית של הובלו, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, עם רזרבת כוח של 42 שעות.

מהדורה מוגבלת של 100 יחידות. מקור - Watchtime.
מהדורה מוגבלת של 100 יחידות. מקור – Watchtime.

הובלו שילבה במנגנון 60 אבני חן והוא מגיע עם 207 רכיבים שונים בסך הכל.

אז מה חדש בעצם?

כמו לא מעט שעונים של הובלו, אין כאן באמת משהו חדש, מלבד העובדה שמדובר במהדורה מוגבלת שמוקדשת לאחד ממשווקי שעוני היוקרה הגדול בעולם. בניגוד למהדורות מוגבלות שונות של הובלו, שמגיעות עם ערכת נושא שצריך מאוד להתחבר אליה (הובלו צ’לסי למשל …), כאן מדובר בשעון בעיצוב די קלאסי ואלגנטי, שיכול להתאים לכל חובב הובלו.

כמה זה עולה לנו?

הובלו תייצר 100 יחידות בסך הכל מהשעון החדש. 25 מהן יימכרו בארצות הברית ושאר היחידות ימכרו באנגליה, כשכל השעונים יימכרו בבוטיקים של Watches Of Switzerland. בארצות הברית תאלצו להיפרד מ-17,700 דולרים עבור השעון החדש, כשבאנגליה הוא יעלה 14,600 פאונד. בגב השעון יופיע הכיתוב “SPECIAL EDITION”

השורה התחתונה

הובלו זה סוג של טעם נרכש בעולם השעונים. צריך קצת להבין את המומחיות של החברה בשימוש בחומרים וסגסוגות מורכבות כדי להבין לפעמים כמה השעונים שלה מיוחדים. במקרה הזה לא מדובר בסגסוגת או חומר מיוחד שלא ראינו עד היום, אלא בעיקר מחווה יפה מצידה של הובלו לאחד ממשווקי שעוני היוקרה הגדול בעולם, שקיבל מהדורה אטרקטיבית של הובלו שתמכר באופן בלעדי עם השם שלו. בכל מקרה, סביר להניח שבחודשים הקרובים לא תוכלו לטוס לחו”ל לקנות את השעון, אז אם אתם אוהבים אותו או לא – זה לא באמת משנה …

למעבר לאתר של הובלו.