בשנים האחרונות פרדריק קונסטנט משקיעה מאמצים רבים בסדרת שעוני ההיי לייף שלה. במסגרת הסדרה הציעה עד היום פרדריק קונסטנט שעונים ״פשוטים״ (שעוני שלושה מחוגים), שעוני וורלדטיימר ושעוני לוח שנה נצחי. בימים אלו מרחיבה פרדריק קונסטנט את הסדרה הפופולרית כשהיא מוסיפה לה את הקומפליקציה המבוקשת והפופולרית – כרונוגרף. מוזמנים להכיר ביחד איתנו את הקולקציה החדשה של פרדריק קונסטנט – היי לייף כרונוגרף.

היי לייף כרונוגרף – מפרט טכני

פרדריק קונסטנט משיקה שלושה שעוני כרונוגרף חדשים. שלושתם מגיעים בגוף בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 14.22 מ״מ. שניים מהשעונים יגיעו בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, כשהשעון השלישי יגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד עם ציפוי זהב אדום.

היי לייף כרונוגרף. מקור - Watchilove.
היי לייף כרונוגרף. מקור – Watchilove.

השעונים יגיעו עם לוח כרונוגרף בסידור 3,6,9. בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות, בשעה 6 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-12 שעות ובשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות של השעון. בין השעות 4 ל-5 אנו מוצאים את חלונות התאריכון.

היי לייף כרונוגרף. מקור - Watchilove.
היי לייף כרונוגרף. מקור – Watchilove.

השעונים מגיעים עם לוחות בצבע שחור (עם גוף מפלדת אל-חלד), לבן (עם גוף השעון בציפוי זהב) ועם לוח ״פנדה כחול לבן״ (עם גוף בפלדת אל-חלד), עם לוח לבן ולוחות קטנים בצבע כחול.

היי לייף כרונוגרף. מקור - Watchilove.
היי לייף כרונוגרף. מקור – Watchilove.

בשלושת הדגמים אנו מוצאים את חריטת כדור הארץ המאפיינת את שעוני סדרת ההיי-לייף.

הלוח המוכר של שעוני הסדרה. מקור - Watchilove.
הלוח המוכר של שעוני הסדרה. מקור – Watchilove.

היי לייף כרונוגרף – מנגנון

מבעד לגב השקוף של השעונים אנו יכולים לראות את המנגנון המרשים של השעון, קליבר FC-391, מנגנון כרונוגרף אוטומטי מבית פרדריק קונסטנט. קליבר FC-391 הוא מנגנון הפועל בקצב של 28,800 ויברציות ומגיע עם רזרבת כוח של 60 שעות.

קליבר FC-391 בגב השעונים. מקור - Watchilove.
קליבר FC-391 בגב השעונים. מקור – Watchilove.

המנגנון מגיע עם רוטור בציפוי זהב אדום (בכל דגמי השעונים) והוא מגיע עם עיטורי ה-Côtes de Genève המוכרים.

קליבר FC-391 בגב השעונים. מקור - Watchilove.
קליבר FC-391 בגב השעונים. מקור – Watchilove.

אז מה חדש בעצם? 

כאמור, פרדריק קונסטנט מרחיבה את סדרת ההיי-לייף שלה ומוסיפה את הקומפליקציה ״הפשוטה״ המבוקשת ביותר – הכרונוגרף. אין ספק כי מבוקש בתוספת מתבקשת לסדרה הזאת שרק הולכת ומחזקת את מעמדה כסדרת הדגל של פרדריק קונסטנט, שמקפידה לשלב בה את מנגנוני הבית שלה.

תוספת מתבקשת לסדרת ההיי-לייף. מקור - Watchilove.
תוספת מתבקשת לסדרת ההיי-לייף. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו?

פרדריק קונסטנט משיקה כאמור שלושה שעונים בסדרת שעוני הכרונוגרף החדשים שלה –

  • השעון הראשון, רפרנס FC-391WN4NH6, הוא דגם הפנדה כחול לבן והוא מגיע במהדורה מוגבלת של 1,888 יחידות. השעון מגיע עם גוף העשוי מפלדת אל-חלד. השעון מגיע עם רצועת עור עגל כחולה עם גימור נובוק. פרדריק קונסטנט תצרף לשעון רצועת גומי כחולה כמו גם צמיד פלדת אל-חלד. תג המחיר של השעון עומד על 3,295 אירו.
  • השעון השני, רפרנס FC-391V4NH2B הוא הדגם שמגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד עם ציפוי זהב. השעון מגיע עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד עם פס חוליות מרכזי בציפוי זהב אדום. פרדריק קונסטנט תצרף לשעון רצועת עור חומה. תג המחיר שלו עומד על 3,295 אירו.
  • השעון השלישי, רפרנס FC-391B4NH6B, הוא הדגם שמגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, ביחד עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד. פרדריק קונסטנט תשווק את השעון עם רצועת גומי שחורה. תג המחיר שלו עומד על 2,995 אירו.
היי לייף כרונוגרף. מקור - Watchilove.
היי לייף כרונוגרף. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

תוספת נהדרת לסדרת שעוני ההיי-לייף של פרדריק קונסטנט, עם שלושה שעוני כרונוגרף חדשים. פרדריק קונסטנט ממשיכה לעשות את מה שהיא עושה כמעט הכי טוב בתעשיית השעונים – להציע תמורה גבוהה במיוחד למחיר. אם אתם מחפשים כרונוגרף שוויצרי עם מנגנון אינהאוס ככל הנראה לא תמצאו אופציה משתלמת יותר בתעשיית השעונים כיום. אבל אם אתם מוכנים לוותר על המילה אינהאוס, יכול להיות שתעדיפו את שעוני הכרונוגרף החדשים של טיסו, שמציעים את המראה הרויאל אוקי המובהק, בתג מחיר נמוך יותר בכ-1400 דולרים לעומת הדגם הזול ביותר של פרדריק קונסטנט …

למעבר לאתר של פרדריק קונסטנט.