שעון הוורלדטיימר של פרדריק קונסטנט הפך לאחד השעונים המזוהים ביותר עם החברה. בימים אלו משיקה החברה גרסה חדשה לשעון הזה – וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת, או בשמו המלא באנגלית – Classics Worldtimer Manufacture Globetrotter Edition. שעון שכפי שאתם יכולים להבין מהשם שלו, מגיע במהדורה מוגבלת, לציון 10 שנים להשקת הדגם הזה וההצטרפות שלו לקולקציה של פרדריק קונסטנט. פרדריק קונסטנט השיקה את השעון הזה בסוף השבוע האחרון, בו מציינים ברחבי העולם את יום הבלאק פריידיי, כשהיא משלבת מחווה ליום הזה במראה הכללי של השעון, שמגיע בצבע שחור ובגוונים כהים. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת – מפרט טכני

השעון החדש של פרדריק קונסטנט מגיע בגוף המוכר של שעוני סדרת הוולרדטיימר, השעון מגיע בגוף בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 12.1 מ״מ. גוף השעון עשוי מטיטניום, עם ציפוי PVD שחור.

וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת. מקור - WornandWound.
וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת. מקור – WornandWound.

לוח השעון מגיע בצבע שחור, כשעל לוח השעון אנו מוצאים תבליט של היבשות בגוון כהה, בגימור קרני שמש. בשעה 6 אנו מוצאים את לוח התאריכון, כשפרדריק קונטסנט משלבת בלוח הזה גיליושה.

פלטת צבעים כהה לשעון הוורלדטיימר. מקור - WornandWound.
פלטת צבעים כהה לשעון הוורלדטיימר. מקור – WornandWound.

האלמנטים ״ששוברים״ את הגוון הכהה לחלוטין של השעון הם הספרות ושמות שדות התעופה מסביב לעולם, הכתובים בלבן. בנוסף, טבעת תצוגת ה-24 שעות, כשהחלק של שעות היום – מהשעה 6 בבוקר ועד השעה 6 בערב, מגיע גם הוא בצבע לבן. השעון מגיע עם רצועת עור תניר בצבע שחור, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-50 מטרים.

וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת – מנגנון

בתוך השעון משלבת פרדריק קונסטנט את קליבר FC-718 שלה. קליבר FC-718 הוא מנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 42 שעות.

קליבר FC-718 בגב השעון. מקור - Revolution Watch.
קליבר FC-718 בגב השעון. מקור – Revolution Watch.

את המנגנון, שמגיע עם רוטור פתוח, אפשר לראות מבעד לגב השקוף של השעון. עוד בגב השעון – הכיתוב Ltd. Ed. No – מספר השעון במהדורה המוגבלת עם ציון המספר XYZ/300.

אז מה חדש בעצם?

שעוני סדרת הוורלדטיימר של פרדריק קונטסנט מזוהים בדרך כלל עם מראה דרסי-אלגנטי. השעון החדש, שמגיע בגוף העשוי מטיטניום בציפוי שחור, עם המראה הכללי הכהה שלו, מגיע במראה ספורטיבי הרבה יותר. בנוסף, במקום שילוב שמות הערים המסורתי שמופיע על השעונים הללו, בחרה פרדריק קונסטנט הפעם דווקא בשילוב שמות שדות תעופה.

שעון ספורטיבי-אלגנטי. מקור - WornandWound.
שעון ספורטיבי-אלגנטי. מקור – WornandWound.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של פרדריק קונסטנט, רפרנס FC-718BAWM4TH6, מגיע במהדורה מוגבלת של 300 יחידות. השעון יהיה זמין לרכישה בתחילת חודש דצמבר. תג המחיר שלו עומד על 4,495 דולרים.

וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת. מקור - WornandWound.
וורלדטיימר גלובטרוטר מהדורה מוגבלת. מקור – WornandWound.

השורה התחתונה

קומפליקציית הוורלדטיימר היא אחת הקומפליקציות השימושיות ביותר בעולם שעוני היוקרה, במיוחד בעולם המודרני שבו אנשים טסים באופן תדיר יותר מאי פעם. הגרסה החדשה של השעון, כפי שציינו, ספורטיבית הרבה יותר מהגרסאות הקודמות בקולקציה הזאת והופכת את השעון הזה למתאים יותר לשימוש יום-יומי. תוסיפו למראה המיוחד את תג המחיר האטרקטיבי כתמיד אצל פרדריק קונטסנט ואנחנו מקבלים יופי של שעון.

למעבר לאתר של פרדריק קונסטנט.