וושרון קונסטנטין נחשבת לחלק מהשילוש הקדוש של עולם שעוני היוקרה, שכולל מלבדה את פטק פיליפ ואודמר פיגה. כך שכשהחברה מכריזה על קולקציה חדשה, גם אם במקרה הזה מדובר בקולקציית שעונים לנשים, הגורו מתחיל להתרגש ותרשו לנו להתחיל מהסוף הפעם – יש בהחלט ממש להתרגש. עם קולקציית ה-Égérie החדשה של החברה (Égérie – נימפת המים הרומית ובתרגום נוסף – מוזה), מביאה וושרון קונסטנטין את כל הידע הרב שלה ואת האיכויות הגבוהות שלה בייצור שעוני יוקרה. מוזמנים לצלול ביחד איתנו אל הקולקציה החדשה. 

קולקציית ה-Égérie החדשה של וושרון קונסטנטין – מפרט טכני 

הקוקלציה החדשה מיועדת כאמור לנשים, כך שבהתאם אל תצפו כאן לשעונים גדולים במיוחד. השעונים בסדרה יגיעו בשני גדלים – קוטר של 35 מ”מ וקוטר של 37 מ”מ. השעונים בקוטר של 37 מ”מ ישלבו בתוכם קומפליקציית מון-פייז שמבוצעת כאן בצורה מדהימה, כשדגם נוסף בסדרת ה-Égérie בקוטר של 37 מ”מ יגיע עם שיבוץ יהלומים בלוח השעון. 

שעון 37 מ"מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור - Monochrome Watches.
שעון 37 מ”מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור – Monochrome Watches.

בשני הגדלים (35 מ”מ ו-37 מ”מ) נמצא שעונים עם גוף העשוי מזהב אדום 18 קראט או מפלדת אל-חלד, כשדגם ה-37 מ”מ עם שיבוץ היהלומים יגיע עם גוף העשוי מזהב לבן. 

שעון 35 מ"מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור - Monochrome Watches.
שעון 35 מ”מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור – Monochrome Watches.

השעונים בסדרה מגיעים בעיצוב מיוחד, עם ספרות גדולות שנמצאות על מעגל פנימי בלוח השעון, כשבין השעות 12 ל-3 נמצא תאריכון (בדגמי ה-35 מ”מ) או תצוגת המון-פייז (בדגמי ה-37 מ”מ). עוד מאפיין ייחודי לשעוני הסדרה – המיקום של כתר השעון, בין השעות 1 ל-2, כשעל גבי כל הכתרים של השעונים בסדרה משובצת Moonstone (אבן בגימור ירחי) בחיתוך Cabochon (קבושון) – גימור מעוגל ועם פוליש גבוה, שאמור לדמות כאמור את פני הירח. 

מנגנון

וושרון קונסטנטין משלבת בשעונים שני מנגנונים מתוצרת החברה, קליבר 1088, מנגנון אינהאוס אוטומטי, עם רזרבת כוח של 40 שעות, כששעוני המון-פייז בסדרה ישתמשו בקליבר 1088L. המנגנונים מגיעים בקוטר של 20.8 מ”מ ובעובי של 3.8 מ”מ, כשהם פועלים בתדר של 4Hz, קצב של 28,800 ויברציות לשעה. בתוך המנגנונים משולבים 26 אבני חן. אם חשוב לכם לדעת, אז המנגנונים לא מאושרים כמנגנוני כרונומטר.

שעוני ה-35 מ"מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור - Monochrome Watches.
שעוני ה-35 מ”מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור – Monochrome Watches.

אז מה חדש בעצם?

קולקציה חדשה. שלמה. עם שיבוץ יהלומים. תצוגת מון-פייז מרהיבה. מבית וושרון קונסטנטין. אפילו אם זה לנשים. אנחנו באמת צריכים להמשיך? הגורו אולי לא ידוע כחובב שעוני נשים מובהק, אבל אפילו לגורו קשה להתעלם מהצורה בה שילבה וושרון קונסטנטין את תצוגת המון-פייז בשעון ואת דרגת האומנות שבה נעשים השעונים האלה. 

שעוני ה-37 מ"מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור - Monochrome Watches.
שעוני ה-37 מ”מ מקולקציית ה-Égérie של וושרון קונסטנטין. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו? 

לא מעט. רפרנס 4605F/000R-B496 בזהב אדום (קוטר 35 מ”מ) יגיע במחיר של 29,800 אירו. רפרנס 4605F/110A-B495 בפלדת אל-חלד (קוטר 35 מ”מ) יגיע במחיר של 21,400 אירו. הדגמים היקרים יותר בסדרה מגיעים בקוטר של 37 מ”מ מן הסתם, שם רפרנס 8005F/000R-B498 בזהב אדום, יגיע במחיר של 34,600 אירו, בעוד דגם 8005F/120A-B497, מפלדת אל-חלד יגיע במחיר צנוע יותר, של 26,200 אירו. 

הדגם עם שיבוץ היהלומים בקולקצייה. מקור - Monochrome Watches.
הדגם עם שיבוץ היהלומים בקולקצייה. מקור – Monochrome Watches.
הדגם עם שיבוץ היהלומים בקולקצייה. מקור - Monochrome Watches.
הדגם עם שיבוץ היהלומים בקולקצייה. מקור – Monochrome Watches.

אם בת הזוג שלכם מעדיפה את השעון שלה דווקא עם שיבוץ יהלומים (292 יהלומים ליתר דיוק), תצטרכו לרכוש את רפרנס 8006F/000G-B499, שמגיע עם מחיר של 65,600 אירו. 

השורה התחתונה

קולקציית שעונים חדשה לנשות האלפיון העליון מבית וושרון קונסטנטין בביצוע שקרוב לשלמות (תנו לנו מנגנון כרונומטר והיינו קובעים שזאת קולקציה מושלמת), לגורו נשאר רק לחלום … 

למידע נוסף על קולקציית ה-Égérie באתר של וושרון קונסטנטין.