אם אתם עוקבים אחרי עולם השעונים, סביר להניח שאתם יודעים שאנחנו שומעים הרבה יותר על שעוני הספורט של אודמר פיגה ופטק פיליפ בהשוואה לשעוני הספורט של החברה השלישית בשילוש הקדוש של עולם השעונים, ושרון קונסטנטין. אמנם בשנים האחרונות האוברסיז של ושרון קונסטנטין הפך גם הוא לשעון עם רשימת המתנה וכזה שאפשר רק לחלום עליו, אבל עדיין מדובר בשעון קצת יותר בר השגה לעומת המקבילות מבית פטק פיליפ ואודמר פיגה. אמש השיקה ושרון קונסטנטין בסדרת האוברסיז שלה, כשאנחנו מרשים לעצמנו להמר שמדובר בשעון שיהפוך תוך זמן קצר ללהיט חדש בסדרה ובעולם שעוני הספורט בכלל. ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה – כוכב חדש נולד.

ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה – מפרט טכני

השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 42.5 מ״מ ובעובי של 13.7 מ״מ. גוף השעון הוא גוף בצורת כרית, עם זכוכית ספיר  בחלק הקדמי והאחורי של השעון.

ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה. מקור - Ablogtowatch.
ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה. מקור – Ablogtowatch.

ושרון קונסטנטין משלבת בשעון משטחים מלוטשים ומוברשים, שילוב שמשדרג את המראה של השעון. השעון מגיע עם לחצני כרונוגרף עם הברגת נעילה מסביבם בשעות 2 ו-4, כשביניהם אנו מוצאים את הכתר של השעון ועליו הלוגו של ושרון קונסטנטין.

משטחים מוברשים ומלוטשים בשעון. מקור - Ablogtowatch.
משטחים מוברשים ומלוטשים בשעון. מקור – Ablogtowatch.

ושרון קונסטנטין משלבת בשעון החדש לוח פנדה – לוח בגוון כסוף מוברש עם גימור קרני שמש. השעון מגיע עם לוחות קטנים בצבע שחור, בפריסה של 3-6-9. בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות, בשעה 6 אנו מוצאים את כרונגורף ה-12 שעות, כשבשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון. הלוחות הקטנים מגיעים בצבע שחור, כשהם שקועים מעט בהשוואה ללוח השעון, מה שמקנה ללוח השעון עומק ומראה מעניין יותר.

לוח הפנדה של השעון. מקור - Ablogtowatch.
לוח הפנדה של השעון. מקור – Ablogtowatch.

בשעה 12 אנו מוצאים את הלוגו של ושרון קונסטנטין, ובשעה 4 אנו מוצאים את חלונית התאריכון. את הלוח עוטפות זוג טבעות, הראשונה בגוון בהיר יותר מהצבע של הלוח עצמו, כשהטבעת החיצונית היא טבעת שחורה ועליה אנו מוצאים את סמני הדקות.

ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 5200 המרהיב של ושרון קונסטנטין. קליבר 5200 הוא מנגנון כרונוגרף אוטומטי, המכיל 53 אבני חן ו-263 רכיבים בסך הכל. המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 52 שעות.

קליבר 5200 בגב השעון. מקור - Ablogtowatch.
קליבר 5200 בגב השעון. מקור – Ablogtowatch.

את המנגנון המרהיב ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מצויד ברוטור העשוי מזהב. המנגנון מגיע עם עיטורי פרלז׳ה, פסי ז׳נבה וחריטות הממולאות בזהב, כשהמנגנון מגיע עם חותם ז׳נבה היוקרתי.

אז מה חדש בעצם? 

לוח פנדה חדש לשעון הכרונוגרף בסדרת האוברסיז של של ושרון קונסטנטין. אנחנו לא באמת צריכים יותר מזה. חשוב להזכיר כי לושרון קונסטנטין יש שעון כרונוגרף פנדה בקולקציה, אם כי מדובר ב״פנדה הפוך״ – לוח שחור עם לוחות קטנים בלבן.

הפנדה הישן והפנדה החדש של ושרון קונסטנטין. מקור - Ablogtowatch.
הפנדה הישן והפנדה החדש של ושרון קונסטנטין. מקור – Ablogtowatch.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ושרון קונסטנטין, רפרנס 5500V/110A-B686, יגיע כחלק מהקולקציה הקבועה של ושרון קונסטנטין. ושרון קונסטנטין תשווק את השעון עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד, כשבנוסף, רוכשי השעון יקבלו רצועת גומי שחורה ורצועת עור שחורה. תג המחיר של השעון החדש עומד על 32,400 דולרים.

ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה. מקור - Ablogtowatch.
ושרון קונסטנטין אוברסיז כרונוגרף פנדה. מקור – Ablogtowatch.

השורה התחתונה

טוב נו, אנחנו לא באמת יכולים להרשות לעצמנו את השעון הזה וסביר להניח שגם אם היינו יכולים להרשות אותו לעצמנו, לא באמת היינו יכולים להשיג אותו, אבל תסכימו איתנו שמדובר בשעון נהדר לחלום עליו, לא? אם בכל זאת היינו יכולים להרשות אותו לעצמנו ואם מישהו היה מקשיב לנו, סביר להניח שהיינו מבקשים להסיר את חלונית התאריכון והיינו מקבלים שעון מושלם. עד אז, חלומות פז לכולם!

למעבר לאתר של ושרון קונסטנטין.