נדמה כי יצרנית השעונים העסוקה ביותר באירוע Watch Week של קבוצת דובאי הייתה זניט, אחת היצרניות האהובות על הגורו, שהשיקה מספר שעונים חדשים בסדרות האל פרימרו והפיילוט שלה, לצד שעונים חדשים בסדרת העלית שלה ואפילו שעוני נשים חדשים. בואו ונכיר ביחד את השעונים החדשים בסדרות האל פרימרו והפיילוט של זניט, הזניט דפיי 21 לנד רובר, זניט  דפיי קארל קוקס, ה-A384 Revival וה-Pilot Type 20 Rescue.

זניט דפיי 21 לנד רובר (DEFY 21 Land Rover Edition)

שעון נוסף שמגיע במסגרת שיתוף הפעולה הפורה בין זניט ויצרנית הרכב הנפלאה לנד רובר, שהחל בשנת 2016. הדפיי 21 לנד רובר מגיע עם קליבר אל פרימרו 21 של זניט, מנגנון כרונוגרף אוטומטי בתדר של 5Hz עם יכולת מדידת זמן בדיוק של עשירית השנייה. זניט משלבת לרוב את המנגנון הנהדר הזה בשעונים עם לוחות סקלטון שלה, אלא שהפעם היא בוחרת בשעון עם לוח שלם בצבע אפור-כהה, שלמען האמת נראה אלגנטי יותר וקריא הרבה יותר. השעון החדש יגיע במהדורה מוגבלת של 250 יחידות, כשלראשונה זניט משלבת עם המנגנון הזה תצוגת רזרבת כוח ישרה שמופיעה מתחת ללוגו של זניט בשעה 12 של השעון.

זניט דפיי 21 לנד רובר 2020. מקור - Monochrome Watches.
זניט דפיי 21 לנד רובר 2020. מקור – Monochrome Watches.
זניט דפיי 21 לנד רובר 2020. מקור - Monochrome Watches.
זניט דפיי 21 לנד רובר 2020. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע בגוף העשוי מטיטניום, בגימור התזת מיקרו-גרגירים שמעניק לשעון מראה אלגנטי ומינימליסטי שמדגיש את הזוויות והצורות בגוף השעון.

השעון יגיע עם שתי רצועות – רצועת גומי אפורה ורצועת טקסטיל אפורה עם תפירה בצבע כתום, שתואמת את הפס הכתום על כתר השעון.

זניט דפיי 21 לנד רובר 2020. מקור - Monochrome Watches.
זניט דפיי 21 לנד רובר 2020. מקור – Monochrome Watches.

שעון הדפיי 21 לנד רובר של זניט (רפרנס 97.9000.9004/01.R787) יהיה זמין לרכישה כמהדורה מוגבלת של 250 יחידות כאמור, במחיר של 13,900 פרנקים שוויצריים ליחידה.

דפיי 21 קארל קוקס (Defy  21 Carl Cox)

עוד  שיתוף פעולה שאהוב לאחרונה במיוחד על זניט הוא עם מוזיקאים. לאחר שיתוף הפעולה עם הדי.ג’יי Swizz Beats, מגיעה המהדורה המיוחדת הזאת בשיתוף פעולה עם הדי.ג’יי האגדי קארל קוקס, אגדה בסצינת הטכנו וההאוס. זניט בחרה בגוף שעון העשוי מסיבי פחמן ארוגים. המחווה לקארל קוקס מגיעה בדמות מחוג השניות, בשעה 9 של השעון, שמעוצב בצורת תקליט ויניל. עוד קריצה לעולם המסיבות – התפירה הירוקה של רצועת השעון מצופה בחומר זרחני, כדי שתוכלו לזרוח בכל דיסקוטק שבו החלטתם לרקוד עם השעון החדש שלכם. גם כאן מדובר במהדורה מוגבלת, של 200 יחידות.

זניט דפיי קארל קוקס. מקור - Revolution.
זניט דפיי קארל קוקס. מקור – Revolution.

זניט A384 Revival עם צמיד סולם

אחד השעונים האהובים ביותר של זניט בשנה האחרונה, ה-A384 Revival מקבל עדכון פשוט יחסית, אך עם משמעות היסטורית עבור מעריצי המותג. זניט משיקה את השעון עם צמיד סולם, צמיד בעיצוב ההיסטורי של השעון, כשבעצם ישנו מרווח בין החוליות בצמיד, שמקנה לו מראה אוורירי יותר, כזה שלא כולם אוהבים. הצמיד עוצב על ידי Gay Frères והוא משלים בצורה נפלאה את המראה הוינטאג’י ועיצוב הרטרו של השעון הזה, שמגיע בגוף בקוטר של 37 מ”מ.

זניט A384 REVIVAL עם צמיד הסולם. מקור -  Revolution.
זניט A384 REVIVAL עם צמיד הסולם. מקור – Revolution.

זניט פיילוט טייפ 20 רסקיו וזניט פיילוט טייפ 20 כרונוגרף רסקיו

שני שעונים נוספים שמציגה זניט בדובאי הם הפיילוט טייפ 20 רסקיו (Zenith Pilot Type 20 Rescue) והזניט פיילוט טייפ 20 כרונוגרף רסקיו (Zenith Pilot Type 20 Chronograph Rescue). השעונים מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, עם רצועת עור שחורה בגימור וינטאג’י, עם ספרות ערביות גדולות בצביעת סופר-לומינובה לקריאות מקסימלית של הלוח. השעון מגיע עם נגיעות של גוון צהוב וכמובן עם כתר גדול ובולט במיוחד, כיאה לשעוני סדרת הפיילוט של זניט.

זניט פיילוט טייפ 20 רסקיו. מקור - Revolution.
זניט פיילוט טייפ 20 רסקיו. מקור – Revolution.

 

לאתר זניט העולמי