נראה כי מישהו בזניט, יצרנית שעוני היוקרה השוויצרית, החליט להעלות הילוך לקראת סוף השנה עם מבול של השקות שעונים חדשים – בין אם מדובר בשעון חדש פרי שיתוף פעולה עם לנד רובר, שעון במהדורה של 50 יחידות עם ה Wounded warrior project, או שעון דפיי קלאסיק קרמי שחור חדש, כשבשבוע שעבר השיקה החברה רשמית שעון חדש בסדרת הדפיי קלאסיק, את ה-Defy Classic Swizz Beatz Edition, דפיי קלאסיק במהדורת סוויס ביטז, שמגיע בצבע כתום בוהק.

זניט משיקה את השעון החדש במסגרת שיתוף פעולה עם המפיק המוזיקלי, הראפר והדי.ג’יי זוכה הגראמי, קאסים דין האמריקאי, שידוע בשם הבמה שלו Swiss Beatz, יליד ברונקס, שהחל את דרכו המוזיקלית כדי.ג’יי.

ה-דפיי קלאקסיק סוויס ביטז מגיע באותם ממדים של הדפיי קלאסיק הקרמי השחור שהושק לאחרונה, עם קוטר של 41 מ”מ ובעובי של 10.75 מ”מ, כשלוח השעון מגיע בעיצוב כמעט זהה, מלבד שינוי בתבנית שמוטבעת עליו.

זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז. מקור - Professional Watches.
זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז. מקור – Professional Watches.

השעון החדש מגיע במהדורה של 50 יחידות , שתהיה מוגבלת לשוק האמריקאי בלבד, ניתן לרכוש את השעון רק ברשת האינטרנט .

זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז
זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז. מקור – Professional Watches.

זניט בחרה בצבע כתום – צבע המזוהה עם סויס ביטז – על מנת לעטר את השעון: מחוג השניות, הטבעת הפנימית בלוח, וכמובן הרצועה – כולם בצבע הכתום, כאשר רצועת הגומי הכתומה מכילה את המאפיין המוכר של התחריט הריבועי של זניט. נוסף לרצועה זו, זניט תספק את השעון עם רצועת עור תנין שחורה עם תפרים כתומים.

זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז. מקור – Professional Watches.כאמור, השעון החדש יהיה זמין לרכישה בארצות הברית בלבד, באתר ייעודי שזניט הקימה עבור השעון החדש, במחיר של 7,900 דולרים. השעון מגיע עם ציטוטים מפורסמים של סוויס ביטז – “Life Begins at the end of your comfort zone” ו-“Confidence+Positivity=Longevity”.

זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז קופסה
זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז. מקור – Professional Watches.

הקייס – קרמי שחור בגודל 41 מ”מ – לו לוח שקוף בתצורת סקלטון, שחושף לראווה את המנגנון מאחוריו. בתוך השעון נמצא את מנגנון העלית 670 SK (Elite 670 SK) של זניט, עם 187 רכיבים שונים בתוכו, עם תצוגת תאריך בשעה 6 של השעון וצבירת כוח של 48 שעות, כשהשעון עמיד במים בלחץ של 10 אטמוספירות.

זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז במהדורה מיוחדת
זניט דפיי קלאסיק סוויס ביטז. מקור – Professional Watches.

זניט כבר השיקה בעבר שעון בשיתוף סוויס ביטז, כשרק לפני שנה הציגה החברה את שעון הזניט דפיי אל פרימרו 21, אם כי זו הפעם הראשונה שפרי שיתוף הפעולה של זניט עם האמן המוערך נמכר באופן בלעדי ברשת האינטרנט וללקוחות בארצות הברית בלבד, כשאם העיצוב הבולט של השעון לא מספיק לכם, השעון מגיע באריזה ייחודית, שמשמשת גם כנגן תקליטי ויניל בגודל 10 אינץ’, מחווה נוספת לסוויס ביטז.

לאתר זניט העולמי