השעון שאנחנו עומדים לספר לכם עליו הוא אחד השעונים המרהיבים שיצא לנו לראות בתקופה האחרונה, אבל באמת שזה לא משנה כמה אבני חן משובצות בו או מה מיוחד בו מבחינה הורולוגית, כי מה שבאמת חשוב הוא המטרה הנעלה שלשמה השיקה זניט את השעון – לעורר את המודעות לסרטן השד, כשחלק מההכנסות ממכירת השעון הזה ייתרמו לארגונים שתומכים בנשים החולות בסרטן השד. אז בואו נשים את הציניות בצד, נתרשם ביחד משעון נפלא ונראה מה מיוחד בו. זניט Defy 21 Pink Edition – שאפו לזניט. 

זניט Defy 21 Pink Edition – מפרט טכני

השעון החדש של זניט, רפרנס 22.9004.9004 / 73.R598, מגיע בגוף המוכר של שעוני זניט Defy 21 בקוטר של 44 מ”מ העשוי מזהב אדום עם שיבוץ של אבני ספיר ויהלומים. בגוף השעון משובצים 288 יהלומי VVS במשקל כולל של 5 קראט, כש-44 אבני ספיר בגוון ורוד בחיתוך באגט מעטרות את הבזל של השעון. 

זניט Defy 21 Pink Edition. מקור - WatchPro.
זניט Defy 21 Pink Edition. מקור – WatchPro.

השעון מגיע עם רצועת עור תנין בצבע ורוד, אבל מה שהופך אותו לבאמת מיוחד זה המנגנון שלו, שזכה לציפוי PVD בצבע ורוד, אותו ניתן לראות מבעד ללוח הסקלטון של השעון, כשלפי זניט, זהו המנגנון הראשון בעולם שזוכה לציפוי PVD בצבע ורוד. 

זניט Defy 21 Pink Edition. מקור - Watchilove.
זניט Defy 21 Pink Edition. מקור – Watchilove.

הגורו הוא לא חובב של שיבוצי יהלומים ואבני חן, למעשה, הוא גם לא חובב של שעונים ורודים, אבל אפילו הגורו חייב להודות שהשעון החדש של זניט נראה פשוט מרהיב. שילוב הצבעים של הזהב האדום, הורוד, הלבן של היהלומים ונגיעות הלבן-שחור בלוח השעון, מקנים לו מראה מיוחד ולא שגרתי. 

זניט Defy 21 Pink Edition – מנגנון

בתוך השעון משלבת זניט את קליבר אל פרימרו 9004 האוטומטי שלה, שזוכה כאמור להיות המנגנון הראשון בעולם עם ציפוי PVD בצבע ורוד. הצבע הורוד מעטר את הפלטה הראשית במנגנון, כמו גם הרוטור של השעון. 

המנגנון הורוד של השעון. מקור - Watchilove.
המנגנון הורוד של השעון. מקור – Watchilove.

המנגנון הוא קליבר אל פרימרו “טיפוסי”, הפועל בקצב של 36,000 ויברציות לשעה ועם רזרבת כוח של 50 שעות. 

המנגנון הורוד של השעון. מקור - Watchilove.
המנגנון הורוד של השעון. מקור – Watchilove.

מה חדש בעצם?

תסתכלו על השעון. תגידו לנו אם אתם רואים את הצבע הורוד? תגידו לנו אם קראתם שמדובר במנגנון הראשון בעולם עם ציפוי PVD ורוד? 

כמה זה עולה לנו?

תתפלאו, אבל לא מדובר במהדורה מוגבלת. השעון המרהיב הזה יצטרף לליין הקבוע של זניט והוא יהיה זמין לרכישה במהלך חודש אוגוסט, במחיר של 64,900 פרנקים שוויצריים. כאמור, זניט תתרום חלק מההכנסות ממכירות השעון לארגונים שונים הנלחמים בסרטן השד, בראשם ארגון ה-Pink Ribbon Schweiz – הסרט הוורוד השוויצרי – ארגון המלחמה בסרטן השד בשוויץ, שהצבע הרשמי שלו הוא כמובן ורוד ומכאן גם ההשראה לצבע של השעון. 

חלק מהכנסות ממכירת השעון ייתרמו לארגון הסרט הוורוד השוויצרי. מקור - Watchilove.
חלק מהכנסות ממכירת השעון ייתרמו לארגון הסרט הוורוד השוויצרי. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

למרות הצבע הורוד שלו, זניט לא מגדירה את השעון הזה כשעון לנשים. אם כי בקוטר של 44 מ”מ הוא גם לא בדיוק מתאים לכל גבר, במיוחד אם פרק היד שלו לא גדול במיוחד. אבל ראינו כבר לא מעט נשים שעונדות את שעוני הזניט דפיי אל פרימרו 21, ככה שאנחנו בטוחים שנראה אותו על פרק היד של נשים ואתם יודעים מה, אולי גם גברים שמרגישים מספיק בטוחים בעצמם להסתובב עם שעון ורוד שאומר – יש לי 65,000 פרנקים שוויצריים להוציא על שעון משובץ ביהלומים ואבני ספיר, או כאלו שרוצים להדגיש ממש את התרומה שלהם למלחמה בסרטן השד … 

למעבר לאתר של זניט.