טודור משיקה שעון חדש – בלאק ביי קרמי כחול (Black Bay Cermaic Blue), גרסה חדשה לשעון הבלאק ביי הקרמי שלה, אותו הציגה בשנת 2021. השעון החדש מגיע עם לוח בגוון כחול מיוחד, כשהוא מגיע לרגל הקאמבק של טודור לענף הספורט המוטורי, עם שיתוף הפעולה שלה עם קבוצת ה-Visa Cash App RB בסבב הפורמולה 1. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו. 

טודור בלאק ביי קרמי כחול – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית שחורה בגוון מט בגימור התזת חול, עם דפנות ושיפועים בגימור מלוטש. 

טודור בלאק ביי קרמי כחול
טודור בלאק ביי קרמי כחול

השעון מגיע עם לוח בגוון כחול מיוחד, אם תרצו, כזה שמזכיר מעט את הגוון הכחול של הדרדסים, כשכמובן מדובר בצבע של קבוצת הפורמולה 1. הכתר של השעון והבזל של השעון מגיעים בפלדת אל-חלד, עם ציפוי PVD שחור, כשהבזל מגיע עם אינסרט קרמי שחור.

בזל מפלדת אל-חלד עם אינסרט קרמי שחור
בזל מפלדת אל-חלד עם אינסרט קרמי שחור

על לוח השעון אנו מוצאים אינדקסים ומחוגים במילוי סופר לומינובה בצבע לבן, כשהם עשויים מאותה סגסוגת קרמית שחורה של גוף השעון. השעון מגיע ללא תאריכון, עם לוח נקי מאוד למראה, עם הלוגו של טודור בשעה 12 והכיתוב Black Bay Master Chronometer בשעה 6. 

טודור בלאק ביי קרמי כחול
טודור בלאק ביי קרמי כחול

טודור בלאק ביי קרמי כחול – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר MT5602-1U של טודור, מנגנון אוטומטי עם רוטור דו-כיווני, אותו אפשר לראות מבעד לגב השקוף של השעון. המנגנון מגיע גם הוא בגימור מושחר.

המנגנון בגב השעון
המנגנון בגב השעון

קליבר MT5602-1 הוא מנגנון הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, עם רזרבת כוח של 70 שעות. המנגנון מצויד בקפיץ סיליקוני ומגיע עם הסמכת כרונומטר של ה-METAS. 

אז מה חדש בעצם?

השעון החדש של טודור מגיע כאמור במסגרת שיתוף הפעולה שלה עם קבוצת Visa Cash App RB, אחת מקבוצות הפורמולה 1 שנמצאות בבעלות תאגיד רד בול ושנקראה עד לשנה שעברה Scuderia Alpha Tauri. נהגי הקבוצה הם דניאל ריקארדו האוסטרלי ויוקי צונודה היפני. הסמל של הקבוצה הוא דגל כחול ועליו לוגו השור המוכר של רד בול, כשברקע שלו VISA ו-RB – Redbull. כאמור, צבע הדגל הוא זה שנבחר לעטר את הלוח של השעון החדש של טודור.

טודור בלאק ביי קרמי כחול
טודור בלאק ביי קרמי כחול

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של טודור, רפרנס 79210CNU, מגיע בייצור סדרתי, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-200 מטרים. תג המחיר שלו עומד על 5,260 אירו. טודור תשוקו את השעון עם רצועת עור שחורה עם תפרים כחולים, כשהיא תספק עם השעון בנוסף רצועת בד שחורה עם פס כחול דק במרכזה.

הרצועות שיגיעו עם השעון
הרצועות שיגיעו עם השעון

השורה התחתונה

גרסה מיוחדת ויוצאת דופן בסדרת הבלאק ביי, עם שילוב המראה הכהה מצד אחד והצבע הכחול בגוון הבולט כל כך מהצד השני. באופן די מפתיע, טודור לא שילבה בשעון מחווה נוספת לקבוצת הפורמולה 1 מלבד הגוון הכחול המיוחד, כך שגם אם אתם פחות מתחברים למירוצי פורמולה 1 וסתם אוהבים את הצבע הכחול, השעון החדש יכול להתאים לכם.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של טודור.