לפני כשלושה חודשים השיקה טיסו שעונים חדשים בסדרת ה-PRX הפופולארית שלה, בקוטר של 35 מ״מ. השעונים הללו הפכו גם הם באופן מיידי ללהיט בקרב חובבי שעונים. בשבוע האחרון השיקה טיסו שני שעונים חדשים בסדרה הזאת, אחד בגוף פלדת אל-חלד בציפוי PVD מוזהב והשני עם לוח בגוון ה-Ice Blue. טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ – מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ – מפרט טכני

טיסו משיקה כאמור שני שעונים חדשים, כשהם מגיעים בגוף המוכר של שעוני ה-PRX. השעונים מגיעים בקוטר של 35 מ״מ ובעובי של 11.3 מ״מ.

טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ. מקור - Monochrome Watches.
טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ. מקור – Monochrome Watches.

שעון אחד מגיע בגוף פלדת אל-חלד עם ציפוי PVD מוזהב, עם לוח מוזהב. השעון השני מגיע בגוף פלדת אל-חלד עם לוח בגוון Ice Blue. שני השעונים מגיעים עם לוח מודפס עם תבנית ה-Grand Tapisserie. על הלוח אנו מוצאים אינדקסים בולטים עם מילוי סופר לומינובה בצבע לבן.

טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ. מקור - Monochrome Watches.
טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ. מקור – Monochrome Watches.

לוח השעונים נקי, עם חלונית תאריכון בשעה 3, הסמל של טיסו בשעה 12 והכיתוב PRX ו-AUTOMATIC 80 בשעה 6. השעונים מגיעים עם גב שקוף, דרכו אפשר לראות את מנגנון השעון.

טיסו מרחיבה את סדרת ה-PRX ב-35 מ״מ – מנגנון

בתוך שני השעונים אנו מוצאים את מנגנון ה-Powermatic 80 של טיסו. מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 80 שעות. המנגנון מגיע עם קפיץ ניווהכרון, כשהקוטר שלו הוא 25.6 מ״מ.

המנגנון בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

אז מה חדש בעצם?

מאז ההשקה של סדרת ה-PRX של טיסו בקוטר 40 מ״מ, השעונים הללו הפכו ללהיט בקרב חובבי שעונים, בין אם מדובר בדגמי הקוורץ או בדגמים האוטומטיים. טיסו הרחיבה את מגוון השעונים בסדרה הזאת עם לוחות בצבעים וגוונים שונים. בשנה שעברה הסדרה הזאת התרחבה עם דגמי 35 מ״מ עם מנגנון קוורץ, כשכאמור לפני מספר חודשים טיסו הוסיפה לסדרה הזאת גם דגמים אוטומטיים בקוטר של 35 מ״מ, גודל שקורץ הרבה יותר לבעלי פרק יד דק יחסית. שני הדגמים החדשים מגיעים בצבעים-גוונים שכבר בראינו בסדרה הנהדרת הזאת, כך שמדובר בסך הכל בהתרחבות טבעית של הסדרה הזאת. למרות שלא מדובר באיזושהי מפתיעה מרעישה או השקה מיוחדת, אנחנו די בטוחים שלא תמצאו אף חובב שעונים שלא ישמח לראות את השעונים הללו.

שני הדגמים החדשים. מקור - Monochrome Watches.
שני הדגמים החדשים. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

טיסו משיקה כאמור שני שעונים חדשים. רפרנס T137.207.11.351.00 הוא הדגם עם לוח ה-Ice Blue. תג המחיר שלו עומד על 695 דולרים אמריקאיים. השעון השני, רפרנס T137.207.33.021.00, הוא הדגם עם ציפוי ה-PVD המוזהב. תג המחיר של עומד על 825 דולרים אמריקאיים. שני השעונים מגיעים עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים והם מגיעים עם צמיד אינטגרלי מפלדת אל-חלד בגימור תואם לגוף השעון.

השורה התחתונה

אי אפשר שלא לאהוב את השעונים בסדרות ה-PRX השונות של טיסו. בין אם מדובר בשעוני קוורץ או שעונים אוטומטיים, שעונים בקוטר 40 מ״מ או 35 מ״מ, כך שהשעונים החדשים פשוט ממשיכים את המומנטום החיובי שהסדרה הזאת תפסה בשנתיים האחרונות ואם מותר לשמות גדולים יותר לחלוב פרות עד תום, מי אומר שלטיסו אסור?

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של טיסו.