כשאנחנו מדברים על חברות בשילוש הקדוש של עולם השעונים, אנחנו בדרך כלל מדברים על פטק פיליפ ואודמר פיגה. החברה השלישית בשילוש הקדוש, ושרון קונסטנטין, בדרך כלל נשארת בצד, כשהיא מתנהלת בצורה שקטה הרבה יותר ואם תרצו – ״שוויצרית״ הרבה יותר. אבל מדי פעם אנחנו מקבלים תזכורות ליכולות הגבוהות של החברה הזאת. בין אם מדובר ביכולות אומנותיות, כמו שיבוץ אבני חן או חריטות ידניות וכדומה ובין אם מדובר ביכולות הורולוגיות. השעון החדש של החברה, טרדישונל מון פייז, משלב מפגן יכולות הורולוגיות עם מפגן יכולות אומנותיות. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו. 

טרדישונל מון פייז – מפרט טכני

השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיע בגוף העשוי מזהב לבן 18 קראט. גוף השעון מגיע בקוטר של 37.5 מ״מ ובעובי של 10.2 מ״מ. בגוף השעון משובצים 225 יהלומים. 

טרדישונל מון פייז. מקור - Watchilove.
טרדישונל מון פייז. מקור – Watchilove.

הגאונות של ושרון קונסטנטין באה לידי ביטוי בלוח השעון, שם אנו מוצאים לוח זהב לבן, המשובץ בלא פחות מ-548 יהלומים. אם היהלומים הללו לא מספיקים לכם, ושרון קונסטנטין שילבה את אם הפנינה בצבע כחול במחוון רזרבת הכוח של השעון. מחוון הממוקם בין השעות 10 ל-11. 

טרדישונל מון פייז. מקור - Watchilove.
טרדישונל מון פייז. מקור – Watchilove.

מתחת למחוון רזרבת הכוח אנחנו יכולים למצוא את תצוגת מצב הירח של השעון. השעון מגיע עם ירח על רקע כחול, בגוון המשתלב בצורה נהדרת עם המראה הכללי של השעון. בין השעות 2 ל-3 אנו מוצאים את הלוגו של ושרון קונסטנטין, המודפס למעשה על זכוכית הספיר של השעון, בחלקה הפנימי כמובן. 

שיבוץ יהלומים מרהיב בלוח השעון. מקור - Watchilove.
שיבוץ יהלומים מרהיב בלוח השעון. מקור – Watchilove.

השעון מגיע עם רצועת עור תנין מיסיסיפי בצבע כחול, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-30 מטרים. הרצועה ניתנת להחלפה ללא שימוש בכלים, באמצעות מנגנון מהיר להחלפת רצועות.  

טרדישונל מון פייז – מנגנון

בתוך השעון משלבת ושרון קונסטנטין את קליבר 1410AS שלה. מנגנון מתיחה ידנית, שפותח באופן מלא על ידי ושרון קונסטנטין. 

המנגנון המיוחד של השעון. מקור - Watchilove.
המנגנון המיוחד של השעון. מקור – Watchilove.

המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 40 שעות. המנגנון, המכיל 22 אבני חן ו-175 רכיבים בסך הכל, מגיע כאמור עם תצוגת מצב ירח. תצוגת מצב הירח של השעון מכוילת ל-122 שנים. המנגנון המיוחד והמרשים הזה מגיע כמובן עם חותם ז׳נבה היוקרתי. 

המנגנון המיוחד של השעון. מקור - Watchilove.
המנגנון המיוחד של השעון. מקור – Watchilove.

אז מה חדש בעצם?

שעון מרהיב של ושרון קונסטנטין, המגיע עם 795 יהלומים, במשקל כולל של 4.8 קראט (משקל מינימום מובטח). תוסיפו לזה מנגנון מיוחד וקיבלתם את המתכון המושלם לשעון דרס נפלא. 

כמה זה עולה לנו? 

בשוויץ כנראה לא שמעו על מיתון עולמי, או שבעצם, קהל היעד של השעון הזה הוא לא באמת קהל היעד שמתעניין בחדשות שוליות כמו מיתון. השעון החדש, רפרנס 7006T/000G-B913, מגיע עם תג מחיר של 89,000 אירו, כולל מיסים. בשקלים זה קצת מעל 300 אלף ש״ח …

טרדישונל מון פייז. מקור - Watchilove.
טרדישונל מון פייז. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

ושרון קונסטנטין בחרה בשילוב גוונים נהדר, שילוב שאמור לדמות את הגוון הכחול של הלילה, עם הכוכבים הנוצצים. הנגיעות האלגנטיות של הצבע הכחול שוברות בצורה עדינה את הגוון הבוהק של היהלומים המשובצים בגוף השעון ובלוח השעון ומשדרגות את המראה שלו עוד יותר. תג המחיר של השעון הוא שולי לחלוטין בשעון כזה, המיועד מראש לאלפיון העליון. 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של ושרון קונסטנטין.