ושרון קונסטנטין מתחדשת עם שני שעונים חדשים בסדרת הטרדישונל שלה – טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס, שעון אחד בגוף העשוי מזהב אדום ושעון נוסף בגוף העשוי מזהב לבן. כפי שאפשר להבין מהשם שלהם, שני השעונים מגיעים עם לוח אופן-פייס, המאפשר לנו הצצה אל מנגנון השעון. מוזמנים להצטרף אל הגורו ולהכיר את השעון הראשון שלנו לשנת 2022.

טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס – מפרט טכני

שני השעונים החדשים של ושרון קונסטנטין מגיעים בגוף בקוטר של 41 מ”מ ובעובי של 10.7 מ”מ. ושרון קונסטנטין משיקה כאמור שני שעונים – שעון אחד בגוף העשוי מזהב לבן 18 קראט והשעון השני מזהב אדום 18K 5N.

טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור - Watchilove.
טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור – Watchilove.

השעונים מגיעים עם קומפלט קלנדר – לוח שנה שנתי. מה זה אומר? שעון שמציג את היום בשבוע, התאריך בחודש ואת החודש. ההבדל בין לוח שנה שנתי לנצחי? אין התייחסות לשנים מעוברות, לכן יש צורך לכוון את השעון פעם אחת בשנה – ב-28 או ב-29 לפברואר. בדרך כלל השעונים הללו מגיעים עם תצוגת מצב ירח, כפי שאפשר לראות בשעונים החדשים של ושרון קונסטנטין.

טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור - Watchilove.
טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור – Watchilove.

המאפיין הבולט ביותר של השעון הוא לוח האופן-פייס שלו. לוח שעון פתוח, המאפשר לנו לראות את הרכיבים השונים של המנגנון. השעון מגיע עם תצוגת חודשים בשעה 3, תצוגת מצב ירח בשעה 6 ותצוגת יום בשבוע בשעה 9. את התאריכון אנו מוצאים בהיקף של לוח השעון, עם מחוג בצורת חצי ירח המצביע על התאריכון.

דגם הזהב הלבן. מקור - Watchilove.
דגם הזהב הלבן. מקור – Watchilove.

דיסקיות היום והחודש שקופות גם הן, כשרקע לבן נמצא מתחת לתצוגת היום והחודש הנכונים. שני השעונים מגיעים עם רצועת עור תנין מיסיסיפי בצבע אפור.

דגם הזהב האדום. מקור - Watchilove.
דגם הזהב האדום. מקור – Watchilove.

טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס – מנגנון

השעונים מגיעים עם קליבר 2460 QCL/2 של ושרון קונסטנטין. מנגנון אינהאוס אוטומטי שפותח באופן מלא על ידי ושרון קונסטנטין.

לוח ה-OPEN FACE של השעונים. מקור - Watchilove.
לוח ה-OPEN FACE של השעונים. מקור – Watchilove.

המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, הוא מגיע עם 27 אבני חן ו-312 רכיבים בסך הכל. הוא מספק רזרבת כוח של 40 שעות והוא מגיע עם חותם ג’נבה היוקרתי, תו תקן לאיכות, אולי היוקרתי ביותר בעולם השעונים.

קליבר 2460QCL-2. מקור - Watchilove.
קליבר 2460QCL-2. מקור – Watchilove.

המנגנון מגיע עם רוטור סקלטון העשוי מזהב אדום, כשאת המנגנון כולו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים.

הגב השקוף של השעון. מקור - Watchilove.
הגב השקוף של השעון. מקור – Watchilove.

אז מה חדש בעצם?

שני שעוני לוח שנה שנתי חדשים מבית ושרון קונסטנטין, בעיצוב אופן-פייס. במבט ראשון השעונים הללו מרשימים. יכול להיות שזה השם המכובד כל כך של החברה שעומדת מאחוריהם. במבט שני? הם לא באמת נוחים לקריאה. משהו בשילוב של הלוחות השקופים של היום והחודש, עם לוח האופן-פייס “תורם” למראה מבלבל יחסית בלוח השעון וקצת פחות אלגנטי ממה שהיינו מצפים מושרון קונסטנטין.

טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור - Watchilove.
טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור – Watchilove.

ושרון קונסטנטין מדגישה כי לוח השעון מיוצר בשלושה חלקים שונים, עם עיטורים כמו גיליושה. אבל לצערנו הגימורים הללו פחות מורגשים ואם אתם שואלים אותנו? הגימורים הללו די “מתבזבזים” עם המראה הכללי של לוח השעון.

כמה זה עולה לנו?

כאמור, ושרון קונסטנטין משיקה שני שעונים חדשים בסדרה. השעון הראשון בגוף העשוי מזהב אדום והשני מזהב לבן.

שעון הזהב הלבן הוא רפרנס 4020T/000G-B655. שעון הזהב האדום הוא רפרנס 4020T/000R-B654. שני השעונים מגיעים עם תג מחיר זהה – 46,500 אירו.

השורה התחתונה

בדרך כלל, לשעונים של ושרון קונסטנטין יש מאפיינים עיצוביים מובהקים. החברה יודעת לייצר שעונים קלאסיים, מאופקים, עם עיצובים על זמניים. דוגמה נהדרת לכך היא שעון לוח השנה המלא האחרון של החברה, בזהב לבן, שהגיע אלינו בחודש נובמבר האחרון.

טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור - Watchilove.
טרדישונל קומפלט קלנדר אופן-פייס. מקור – Watchilove.

שני השעונים החדשים נראים, איך להגיד את זה בעדינות? קצת פחות ושרון קונסטנטין. אם תרצו – קצת פחות מאופקים ממה שהיינו מצפים לראות מושרון קונסטנטין. אם לגורו היו 46,500 אירו פנויים לרכישת שעון עם לוח שנה מלא, לא בטוח שאחד משני השעונים החדשים היה האופציה הראשונה שלו. אבל למזלו של הגורו, אין לו סכומים פנויים כאלו, אז ההתבלטות נחסכה ממנו …