לתערוכת Watches And Wonders הגיעה יגר לה קולטרה עם אחד השעונים המרשימים ביותר בשנים האחרונות ואולי השעון המרשים ביותר בתערוכה, ה-Duometre Heliotourbillon Perpetual. אם גם אתם חשבתם, כמונו, שליגר לה קולטרה אין עוד קלפים מעניינים בשרוול לשנה הקרובה, תרשו לנו לספר לכם שאתם טועים, כי אמש הציגה החברה שעון חדש – יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק, מרשים אולי פחות מה-Duometre Heliotourbillon Perpetual, אבל קצת יותר שימושי והרבה יותר נגיש. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק – מפרט טכני

השעון החדש של יגר לה קולטר המגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 11.54 מ״מ. גוף השעון משלב גימורים משתנים – מלוטשים ומוברשים, כפי שאנו מכירים אותם משעוני הפולאריס.

יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק
יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק

השעון מגיע עם לוח לכה בגוון אפור-אוקיינוס, עם שיפוע צבעים כפול, המוסיף לשעון עומק חזותי. הלוח מצופה ב-35 שכבות של לכה, עם אזור זמן שני בלוח קטן יותר בשעה 6 ומד רזרבת כוח הממוקם בין השעות 9 ל-10 בלוח השעון.

יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק
יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק

לוח השעון, שבמבט ראשון נראה פשוט יחסית, כשהוא מגיע עם ספרות ערביות ואינדקסים בצורת טרפז במילוי סופר לומינובה, מסתיר בתוכו מספר הפתעות. ראשית, בפינה השמאלית של לוח אזור הזמן השני, אנו מוצאים תצוגת 24 שעות קטנה. בנוסף, בתחתית לוח השעון, ממש מתחת ללוח הקטן לתצוגת אזור הזמן השני, אנו מוצאים חלונית קטנה, בה מוצג שם העיר בהתאם לאזור הזמן השני שנבחר.

לוח האוקיינוס-האפור של השעון
לוח האוקיינוס-האפור של השעון

את אזור הזמן השני קובעים באמצעות כתר נוסף, הממוקם בשעה 10 בגוף השעון. את המראה הספורטיבי של השעון משלימה רצועת גומי שחורה.

אזור הזמן השני ותצוגת 24 השעות
אזור הזמן השני ותצוגת 24 השעות

יגר לה קולטרה פולאריס גאוגרפיק – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 939 של יגר לה קולטרה, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

המנגנון בגב השעון
המנגנון בגב השעון

המנגנון, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, מספק רזרבת כוח של 70 שעות. המנגנון מגיע עם עיטורים ורוטור סקלטון המאפשר לנו להתרשם מיופיו של המנגנון.

לוח עם 35 שכבות של לכה
לוח עם 35 שכבות של לכה

אז מה חדש בעצם?

קומפליקציית ה-Geographic או וורלד טיימר אם תרצו, מאפשרת לעונד השעון לקבוע בקלות את אזור הזמן השני, באמצעות בחירת העיר המתאימה לאזור הזמן שבו הוא נמצא. כך, במקום לחשב את הפרשי השעות ולהזיז את מחוגי השעון בהתאמה, הוא מסובב את כתר השעון לעיר המתאימה ומקבל את תצוגת השעה המתאימה, בצורה פשוטה וקלה.

שעון ספורטיבי נהדר מבית יגר לה קולטרה
שעון ספורטיבי נהדר מבית יגר לה קולטרה

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של יגר לה קולטרה, רפרנס Q9078640, מגיע עם תג מחיר של 17,700 אירו, כולל מיסים.

השורה התחתונה

שעון נהדר מבית יגר לה קולטרה, עם מנגנון מרשים וקומפליקציה יעילה, במיוחד בתקופה שבה טיסות מסביב לעולם הפכו לזולות יותר מאי פעם. כך שאם אתם מחפשים שעון במראה ספורטיבי, עם תצוגת אזור זמן שני חכמה ופשוטה, מבית אחת מיצרניות השעונים השוויצריות האהובות ביותר, הפולאריס גאוגרפיק הוא אופציה נהדרת עבורכם.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של יגר לה קולטרה.