סדרת הסרטים קינגסמן בבימוי של מת’יו ווהן מביאה את סיפורו של ארגון ריגול חשאי בשם “קינגסמן” המגייס לשורותיו נער רחוב מחוספס, אך בעל כישורים ופוטנציאל, המצליח להפוך בסופו של תהליך מיון והכשרה מפרך לסוכן חשאי שמציל את העולם. בסרט הראשון בסדרה ענד כוב הסרט שעון מבית ברמונט הבריטית, בסרט השני השתמש כוכב הסרט בשעון חכם מבית טאג הויר, ה-Connected ובסרט השלישי בסדרה, נראה כי הסוכן החשאי השתדרג בצורה משמעותית בכל הקשור בטעם שלו בשעונים, כשעל היד שלו יופיע לאורך הסרט שעון מבית יגר לה-קולטרה. יגר לה קולטרה “Kingsman Knife” – מוזמנים להכיר ביחד עם הגורו.

יגר לה-קולטרה “Kingsman Knife” – מפרט טכני

השעון החדש מבית יגר לה-קולטרה עבור הסרט השלישי בסדרת הקינגסמן הוא שעון מסדרת ה-Master של החברה. השם המלא של השעון הוא – יגר לה-קולטרה Master Ultra Thin Kingsman Knife והוא קודם כל ולפני הכל שעון דרס נהדר.

יגר לה-קולטרה "Kingsman Knife". מקור - Deployant.
יגר לה-קולטרה “Kingsman Knife”. מקור – Deployant.

השעון מגיע בגוף העשוי מזהב ורוד בקוטר של 40 מ”מ ובעובי של 4.25 מ”מ בלבד. הדבר הבולט ביותר בשעון הוא כמובן הכתר שלו שנמצא בשעה 12 ולא בשעה 3 כפי שאנחנו מכירים במרבית השעונים, עיצוב לא שגרתי שפחות מקובל בשעוני דרס. מסביב לכתר הוסיפה יגר לה-קולטרה מעין מגן בצורת חוד של סכין או להב אם תרצו.

מגן כתר מחודד מסביב לכתר השעון. מקור - Monochrome Watches.
מגן כתר מחודד מסביב לכתר השעון. מקור – Monochrome Watches.

השעון עצמו הוא שעון דרס אלגנטי כאמור, עם לוח בגימור מגורען עם סמני שעה ודקות מודפסים ומחוגים כחולים.

שעון הכיס משנת 1907 ה-"Couteau" עליו מבוסס השעון. מקור - Deployant.
שעון הכיס משנת 1907 ה-“Couteau” עליו מבוסס השעון. מקור – Deployant.

השעון מגיע בהשראת שעון כיס מיתולוגי של יגר לה-קולטרה משנת 1907, ה-“Couteau” – המילה הצרפתית לסכין, שהגיע גם הוא עם כתר בשעה 12 ומסביבו מגן מחודד.

בזל מדורג מסביב לזכוכית הספיר של השעון. מקור - Monochrome Watches.
בזל מדורג מסביב לזכוכית הספיר של השעון. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם מראה מיוחד בהשראת השעון המיתולוגי, כשמעבר ל”שפיץ” מסביב לכתר בשעה 12, אפשר למצוא גם בזל חלק מדורג אשר “משתפל” מכיפת זכוכית הקריסטל של השעון כלפי מטה.

יגר לה-קולטרה “Kingsman Knife” – מנגנון

בתוך השעון שילבה יגר לה קולטרה את קליבר 849 שלה – מנגנון מתיחה ידנית, הפועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה, עם רזרבת כוח של 35 שעות.

מה חדש בעצם?

שעון חדש לאחד מסדרות סרטי הריגול המצליחים ביותר בשנים האחרונות ועוד מבית יגר לה-קולטרה, אחת מיצרניות השעונים המכובדות ביותר בעולם השעונים. מה עוד אפשר לבקש?

יגר לה-קולטרה "Kingsman Knife". מקור - Deployant.
יגר לה-קולטרה “Kingsman Knife”. מקור – Deployant.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש יגיע במהדורה מוגבלת של 100 יחידות, כשכל שעון יימכר במחיר של 30,000 אירו. השעון יהיה זמין לרכישה באופן בלעדי דרך NET-A-PORTER, קמעונאית מוצרי היוקרה המקוונת, בין התאריכים ה-20 ליולי ועד ה-6 לספטמבר. החל מה-6 לספטמבר השעון יהיה זמין לרכישה באמצעות האתר של יגר לה-קולטרה ואם יישארו שעונים למכירה מתוך 100 היחידות שלו, הן יימכרו לאחר ה-12 לספטמבר בבוטיקים של יגר לה-קולטרה בסינגפור בלבד. למה דווקא בסינגפור? כי המזרח נמצא, לפחות לפי ההכרזות, אחרי משבר הקורונה וכל יצרניות השעונים יינסו בחודשים הקרובים למכור את השעונים שלהם במזרח, כשסביר להניח שהן לא מאמינות שאירופה וארצות הברית יצליחו לחזור לשגרה לאחר וירוס הקורונה לפני סוף שנת 2020 …

יגר לה-קולטרה "Kingsman Knife". מקור - Deployant.
יגר לה-קולטרה “Kingsman Knife”. מקור – Deployant.

על גב השעון מופיע הכיתוב Limited Edition ו-One Of 100, כשבין שני הכיתובים מופיע הסמל של הארגון קינגסמן.

השורה התחתונה

הגורו הוא חובב סרטים מושבע וסרטים שמככבים בהם שעונים מצטרפים אוטומטית לרשימות הצפייה שלו, אז אל תתפלאו אם הגורו יתלהב קצת יותר מדי מהשעון החדש של יגר לה-קולטרה (יצרנית שעונים שהגורו מחבב מאוד …). השילוב של כתר במיקום לא שגרתי, הומאז’ לשעון מיתולוגי של יגר לה-קולטרה מתחילת המאה העשרים, מהדורה מוגבלת של 100 יחידות ושעון שמופיע בסרט. מה עוד אפשר לבקש? אה, כן. תג מחיר קצת יותר אטרקטיבי, אבל זה כבר אם ממש בא לכם לחפש מה לא בסדר בשעון החדש.

למעבר לאתר של יגר לה-קולטרה.