אין הרבה חברות בעולם השעונים שמזוהות עם שעוני צלילה כמו יוליס נרדין. שעוני הצלילה של החברה הפכו לסימן ההיכר שלה, כשלאחרונה החברה נמצאת בתקופה של רענון קולקציית השעונים שלה. לאחר שקיבלנו מהחברה לאחרונה מספר שעווני צלילה חדשים, הגיע הזמן לשלושה שעוני כרונוגרף צלילה, שמגיעים בעיצוב המזוהה כל כך של החברה.

יוליס נרדין משיקה כאמור שלושה שעונים חדשים, שניים מהם דגמים סדרתיים. דגם אחד עשוי מזהב אדום בשילוב כחול 18 קראט, כשהדגם השני עשוי מטיטניום בשילוב שחור. הדגם השלישי הוא מהדורה מוגבלת, שנקראת “Hammerhead Shark” (כריש פטישני) בטיטניום עם כחול.

השעונים מגיעים עם גוף בקוטר של 44 מ”מ, כשבתוכם מנגנון UN-150 האוטומטי של החברה. המנגנון הוא  מנגנון אינהאוס של יוליס נרדין, שפועל בתדר של 4Hz, עם רזרבת כוח של 48 שעות, עם מנגנון בריחה העשוי מסיליקון.

יוליס נרדין כרונוגרף צלילה 2019. מקור - יוליס נרדין.
יוליס נרדין כרונוגרף צלילה 2019. מקור – יוליס נרדין.

ביוליס נרדין בחרו בבזל ישר יותר לעומת הבזל המשונן של שעוני הכרונוגרף צלילה הקודמים של החברה, עם 12 חריצים. גם רגלי השעון הפכו ישרות יותר, כשהחברה נוטשת את המראה המדורג יחסית של רגלי השעון. הבזל החד-כיווני הוא קעור וכולל מספרים וסמנים בולטים ולא חרוטים. ביוליס נרדין הלכו על מראה מוברש יותר לשעונים החדשים, שמקנים להם מראה של TOOL-WATCH ופחות של שעון יוקרתי.

לוח השעון זהה לכל שלושת הדגמים והוא כולל 3 תת-לוחות קטנים, עם משטח מגורען ונקי יחסית לעומת דגמים קודמים של החברה, עם מחוגי שעה ודקות מחורצים, כשבמרכזם עובר פס דק והם מצוידים כמובן בצביעת סופר-לומינובה.

בשעה 6 של השעון, בתחתית תת-הלוח של תצוגת ה-12 שעות, נמצא חלונית קטנה, ללא הגדלה ובה התאריכון של השעון. בשעה 3 של השעון נמצא את תת הלוח עם תצוגת ה-30 דקות, שעברה עיצוב מחדש לעומת דגמי הכרונוגרף הקודמים של החברה.

שני דגמי הטיטניום של יוליס נרדין, שזמינים עם לוחות בצבע כחול או שחור עם רצועות גומי תואמות, מגיעים עם מחוגי כרונוגרף אדומים, בעוד הדגם מזהב אדום מגיע עם סכמת צבעים המשלבת זהב ולבן על רקע כחול. כל שלושת השעונים מגיעים עם סימן ההיכר המתכתי של יוליס נרדין על רצועת הגומי (בצבעי טיטניום או זהב אדום, תלוי בדגם), עם לוגו החברה. גם הרצועה עברה עיצוב מחדש, כשבניגוד לדגמים ישנים בהם יוליס נרדין בחרה בתצורת טו-טון, כאן בחרו בחברה ברצועה בגוון אחיד.

ה-Hammerhead Shark Limited Edition

המהדורה המוגבלת של שעוני הכרונוגרף החדשים מגיעה עם ערכת צבעים בולטת יותר של כחול ואדום, עם גוף העשוי מטיטניום ועם לוח כחול עם נגיעות של אדום. הצבעים הללו הפכו לסימן ההיכר של המהדורות המוגבלות של יוליס נרדין בסדרת ה-Hammerhead, כשהאדום נועד להדגיש את מפרקי הבזל, מחוג השניות של הכרונוגרף, הלחצנים, חריטת כריש הפטישן על לוח השעון ואפילו את הכריש שמוטבע על רצועת הגומי.

יוליס נרדין כרונוגרף צלילה מהדורה מוגבלת.
יוליס נרדין כרונוגרף צלילה מהדורה מוגבלת.
יוליס נרדין כרונוגרף צלילה מהדורה מוגבלת.
יוליס נרדין כרונוגרף צלילה מהדורה מוגבלת.

יוליס נרדין תשווק את השעון כמהדורה מוגבלת של 300 יחידות, כשלוחית על גוף השעון תציין את מספר השעון בסדרה – XX/300.

שעוני היוליס  נרדין כרונוגרף 44 מ”מ יגיעו כאמור בשלושה דגמים. דגם ה-Hammerhead Shark Limited Edition (רפרנס 1503-170-3/93-HAMMER) יגיע במחיר של 11,900 פרנקים שוויצריים. דגם הכרונוגרף טיטניום, רפרנס 1503-170-3/92 יגיע במחיר של 11,500 פרנקים שוויצריים. הדגם היקר בסדרה יהיה כמובן הדגם מזהב אדום, רפרנס 1502-170-3/93, שיגיע במחיר של 38,500 פרנקים שוויצריים.

לאתר יוליס נרדין העולמי