העולם עבר בחודשים האחרונים שינויים רבים בעקבות וירוס הקורונה. בין היתר עבודה מרחוק, סגר וריחוק חברתי ובאופן כללי נראה שחלקים גדולים בעולם ישתדלו לעבור בשנים הקרובות לעולם דיגיטלי ומקוון, עם יציאות מינימליות מהבית, לצרכים הכרחיים ככל האפשר. מי שמיהרו להפנים את השינוי הנדרש הן יצרניות השעונים השונות, שעוברות בחודשים האחרונים טרנספורמציה של ממש ומשקיעות הרבה יותר בעולם הדיגיטלי. אחת החברות שעשתה לאחרונה שינוי משמעותי במיוחד בתחום זה היא יוליס נרדין, שהשיקה חנות מקוונת חדשה, בשלב זה לתושבי ארצות הברית ובריטניה בלבד, ביחד עם דגם שנמכר באופן בלעדי למשך חודש רק במסגרת החנות המקוונת – DIVER X NEMO POINT.

יוליס נרדין משיקה חנות מקוונת

יוליס נרדין, אשר נמצאת בבעלות קבוצת קרינג, השיקה את החנות המקוונת שלה ב-3 ביוני. אם הצעד הזה לבדו לא מספיק כדי להכעיס את המשווקים המורשים של החברה, יוליס נרדין מצרפת להשקה דגם שיימכר באופן בלעדי במסגרת החנות – DIVER X NEMO POINT, אם כי לפחות רק למשך חודש אחד, כשלאחר מכן הוא יהיה זמין לרכישה גם בבוטיקים של החברה ואצל המשווקים המורשים שלה.

יוליס נרדין משיקה חנות מקוונת. מקור - WatchPro.
יוליס נרדין משיקה חנות מקוונת. מקור – WatchPro.

פרסואז בזולה, מנהלת השיווק הראשית ביוליס נרדין אמרה – “מכירה מקוונת היא כמובן טבעית במסגרת הרצון שלנו להצעיר את תדמית המותג. עם זהות חזותית הולכת וגוברת בשנתיים האחרונות, ואחריה יישום בוטיקי קונספט חדשים בג’נבה, שנגחאי, דובאי ובייג’ינג, המסחר האלקטרוני היה הצעד ההגיוני והברור הבא. כיום אנו יוצאים לדרך דיגיטלית חדשה. עם זאת, חשוב לעשות זאת בשיתוף פעוהל טוב עם הרשת הקמעונאית המסורתית מרובת המותגים, כדי להפוך את החוויה המקוונת לחלקה ככל האפשר וגם לעשות זאת על ידי הצעת מוצרים בלעדיים שנדירותם תצדיק את הרכישה המקוונת.”

יוליס נרדין משיקה חנות מקוונת עם דגם שיימכר באופן בלעדי בחנות למשך חודש. מקור - WatchPro.
יוליס נרדין משיקה חנות מקוונת עם דגם שיימכר באופן בלעדי בחנות למשך חודש. מקור – WatchPro.

סטפן קרליאר, מנהל הדיגיטל הראשי של יוליס נרדין אמר “מכירות מקוונות לא יביאו לקניבליזציה במכירות בחנויות הפיזיות. להיפך, אנו רואים בכך אמצעי לגישה ראשונית ללקוחות סופיים, גורם נוסף שיניב יותר דחף להגיע לחנויות, הן לחנויות הקמעונאיות והן לבוטיקים של יוליס נרדין, לקבלת עצות בהתאמה אישית. אתר המסחר האלקטרוני שלנו הוא גם צעד קדימה לעזור לקמעונאים שלנו להרחיב את הידע שלהם”.

DIVER X NEMO POINT

במסגרת השקת אתר המסחר המקוון של יוליס נרדין, משיקה החברה כאמור דגם חדש שיימכר באופן בלעדי באתר בלבד למשך חודש. הדגם הוא DIVER X NEMO POINT והוא מבוסס על שעוני הצלילה של החברה.

יוליס נרדין DIVER X NEMO POINT. מקור - WatchPro.
יוליס נרדין DIVER X NEMO POINT. מקור – WatchPro.

נקודת נמו הוא אזור בדרום האוקיינוס השקט, שנחשב ל”בית הקברות לחלליות” של העולם, כשהוא משמש כנקודת ריסוק של לווינים, חלליות ופסולת חלל, זהו בעצם האזור הרחוק ביותר מכל יבשה על פני כדור הארץ וזאת בדיוק הסיבה שהיא נבחרה למטרה זו.

יוליס נרדין DIVER X NEMO POINT. מקור - WatchPro.
יוליס נרדין DIVER X NEMO POINT. מקור – WatchPro.

למעבר לאתר של יוליס נרדין.