יוליס נרדין – סקירת מותג מאת שי חי

תמלול הסרטון:

יוליס נרדין הוקמה בשנת 1846, בעיר לה לוקל שבשוויץ, ומאז ועד היום, היא נקראת על שמו של מייסדה.

במהלך המאה ה-19, התפרסם יצרן זה בזכות ייצור של כרונומטרים מדוייקים במיוחד לשימוש צבאי, וידוע כי כרונומטרים של יוליס נרדין שימשו זרועות ימיות של יותר מ-50 צבאות ברחבי העולם באותה התקופה.

מצפה נטאשל, שאחראי על הנפקת תעודות כרונומטר ליצרניות שעונים בכירות בשוויץ, הודיע לקראת סגירתו כי יוליס נרדין זכתה לקבל הסמכה לכ-4324 מתוך 4504 שעונים שהיא שלחה אליו. מספר מדהים, בהתחשב בכך שהשעונים מיוצרים בעבודת יד באמצע המאה ה-20.

השעונים שאתם רואים פה, הם דוגמא מצויינת למלאכת האומנות של המותג השוויצרי. השעון המוצג עם הלוח השחור, הוא היוליס נרדין אקזקיוטיב דואל טיים – זמן כפול – קומפליקציה שמאפשרת לראות את השעה בשני אזורי זמן במקביל. השעון בעל עיצוב מודרני, קייס עשוי זהב אדום, וגב מזכוכית ספיר שמאפשרת לראות את המנגנון המדהים. המנגנון, מכיל משקולת 22 קראט, ומלוטש ברמה גבוהה בהרבה מתג המחיר של השעון.

השעון עם הלוח הלבן הוא היוליס נרדין מארין כרונומטר, זוהי מהדורה מוגבלת של 160 יחידות, שיוצרה לרגל חגיגות 160 שנים ליוליס נרדין. השעון עשוי זהב צהוב 18K, עם חוגה נפרדת למחוג השניות וחוגת רזרבת כוח, בסגנון מסורתי של רגולטור ימי.

שני השעונים זמינים למכירה באתר שניידר שעונים ותכשיטים רעננה:

יוליס נרדין מרין כרונומטר

יוליס נרדין אקזקיוטיב דואל טיים

לאתר יוליס נרדין העולמי