הובלו מחדשת את אחד משיתופי הפעולה הרבים שלה, הפעם עם מותג הסיגרים Arturo Fuente y Compañia, עם שעון נוסף בהשראת המותג. השעון החדש – ביג באנג יוניקו ארטורו פואנטה קרמי, מגיע במחווה לקרלוס א. פואנטה סניור (Carlos A. Fuente Sr). פואנטה סניור הוא אחד מענקי תעשיית הסיגרים, מכתיב טרנדים, ואבי משפחת פואנטה הרחבה. הסיגרים של חברת ארטורו פואנטה מדורגים באופן קבוע בין הסיגרים הטובים בעולם, בואו נראה אם גם השעון החדש מצליח להתעלות מעל שעונים אחרים בסדרת הביג באנג.

יוניקו ארטורו פואנטה קרמי – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף המוכר של שעוני סדרת הביג באנג. גוף השעון עשוי מסגסוגת קרמית שחורה, בקוטר של 44 מ״מ.

יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור - Watchilove.
יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור – Watchilove.

עם העזרה של מני איריארטה (Manny Iriarte), המעצב של משפחת פואנטה, הצליחה הובלו לשלב בשעון הביג באנג שלה את הקודים המיוחדים כל כך לחברת הסיגרים הדומיניקנית. על הגוף הקרמי אנו מוצאים חריטה בדמות עלי הטבק, כשלפי הובלו ״הם רוקדים בקצב של רוח ההרים״ – אלמנט משמעותי של משפחת פואנטה.

יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור - Watchilove.
יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור – Watchilove.

על לוח השעון אנו מוצאים מחווה נוספת למשפחת פואנטה. הספרות הרומיות המופיעות על לוח השעון בגוון חום-בז׳, בצבעי הסיגרים של החברה, מוסיפות נימה יוצאת דופן של אותנטיות לשעון. הספרות הללו הופיעו על השעון שהופיע לאורך ההיסטוריה על סמל משפחת פואנטה, כשכמובן חשוב לציין את המוטו המפורסם של משפחת פואנטה – ״We will never rush the hands of time״ – לעולם לא נדחוף-נקדם את מחוגי הזמן.

על לוח השעון אנו מוצאים כרונוגרף 60 דקות בשעה 3 ומולו, בשעה 9, אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון. הובלו שילבה בלוח השניות סמל של אריה עם כתר לראשו, כהכרה בעובדה שמשפחת פואנטה סיפקה סיגרים לחצר המלוכה הספרדית ולכבוד הפטריארך הגדול של המשפחה, קרלוס א. פואנטה סניור.

יוניקו ארטורו פואנטה קרמי – מפרט טכני

הובלו בחרה לשלב בשעון את קליבר HUB1242. מנגנון פלייבאק כרונוגרף אוטומטי של החברה. קליבר HUB1242 פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומציע רזרבת כוח של 72 שעות.

הגב הייחודי של השעון. מקור - Watchilove.
הגב הייחודי של השעון. מקור – Watchilove.

על גב השעון נמצא את החריטה ״Big Bang Limited Edition״ ביחד עם מספר השעון במהדורה המוגבלת (100 יחידות בסך הכל). הלוגו ההיסטורי של משפחת פואנטה מופיע במרכז גב השעון. ראשי התיבות של ראש המשפחה הנוכחי, ארטורו פואנטה, הוחלפו כאן ב-CF – מחווה לקרלוס פואנטה, אבי המשפחה, כשה-A משמו של ארטורו משולבת בתוך האות C. מתחת לסמל אנו מוצאים את החתימה של קרליטו פואנטה כשמתחתיה ההקדשה שלו לאבי המשפחה – ״Our Father, Our Friend, Our Hero״ – ״אבינו, חברנו, הגיבור שלנו״. בחלק התחתון אנו מוצאים את הכיתוב ״Edición de homenaje״ – ״מהדורת הומאז׳״ בספרדית.

אז מה חדש בעצם?

יצרניות שעוני היוקרה השוויצריות אוהבות את שיתופי הפעולה עם יצרניות סיגרים מפורסמות. אחד השעונים המפורסמים ביותר של זניט למשל הוא שעון ה-Cohiba Edition, כך ששיתוף הפעולה של הובלו עם משפחת פואנטה ומותג הסיגרים המפורסם שלה הוא כמעט מתבקש, בהתחשב בשיתופי הפעולה הכמעט בלתי נגמרים של החברה ברחבי העולם. השעון החדש מצליח לשלב אלמנטים ומחוות למשפחת פואנטה והסיגרים שלה בלוח השעון, בגב השעון ואפילו בגוף השעון.

שיתוף פעולה מתבקש של הובלו עם ענקית הסיגרים. מקור - Watchilove.
שיתוף פעולה מתבקש של הובלו עם ענקית הסיגרים. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו? 

השעון החדש של הובלו, רפרנס 421.CI.0190.VR.OPX21, מגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 100 יחידות. תג המחיר שלו עומד על 28,300 דולרים. השעון מגיע עם רצועת גומי שחורה עם תפירת עור עגל שחור בחלק העליון שלה.

מארז עץ ייחודי בציפוי לכה המשמש גם כתיבת לחות לסיגרים. מקור - Watchilove.
מארז עץ ייחודי בציפוי לכה המשמש גם כתיבת לחות לסיגרים. מקור – Watchilove.

השעון יגיע באריזת עץ ייחודית בציפוי לכה. אריזת העץ דו שימושית – לצד אחסון השעון, אפשר להשתמש בה גם כתיבת לחות לסיגרים.

יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור - Watchilove.
יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

הגורו לא חובב סיגרים, אבל אם אתם אוהבים את הסגנון העיצובי של הובלו, אתם לא באמת חייבים לאהוב סיגרים או להכיר את משפחת פואנטה, כדי להתרשם מהעבודה הייחודית שנעשתה בשעון החדש. מכל הסמלים השונים והמחוות למשפחת פואנטה, התרשמנו בעיקר מגוף השעון וחריטות העלים המיוחדות שעליו.

יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור - Watchilove.
יוניקו ארטורו פואנטה קרמי. מקור – Watchilove.

אבל כמו תמיד עם הובלו, יצרנית השעונים שאוהבים לשנוא, אם אתם אוהבים את המותג, אנחנו לא צריכים לספר לכם מה מיוחד בשעון חדש של החברה. אם אתם לא אוהבים אותה, לא משנה מה סיפור הרקע של השעון ועד כמה הוא אקזוטי, כנראה שלא נצליח לשכנע אתכם להתעניין בו …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.