אם יש משהו שהובלו עושה בשנים האחרונות בצורה נפלאה, זה שימוש בחומרים ואבני חן. החברה הפכה בשנים האחרונות אולי לחברה המובילה בסגסוגות מיוחדות. אבל גם בכל הקשור לשימוש באבני חן הובלו נמצאת במקום מכובד בין יצרניות השעונים. דוגמה נפלאה ליכולות של החברה בתחום זה קיבלנו בשבועות האחרונים עם שעון חדש של החברה – יוניקו קינג גולד ריינבו. השם המלא של השעון – הובלו ביג באנג יוניקו פול בגט קינג גולד ריינבו. אם לא התעייפתם – אתם מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

יוניקו קינג גולד ריינבו – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו, רפרנס 411.OX.9099.LR.9999 – מהמם. כן. הגורו לא התבלבל. השעון מהמם. זה לא משנה אם אתם אוהבים את הובלו. אוהבים שיבוץ יהלומים ואבני חן. תסתכלו על חגיגת הצבעים הזאת ותגידו לנו שהוא לא מהמם.

הובלו יוניקו קינג גולד ריינבו. מקור - GMTPOST.
הובלו יוניקו קינג גולד ריינבו. מקור – GMTPOST.

השעון מגיע בגוף העשוי מסגסוגת הקינג גולד של הובלו בקוטר של 45 מ”מ. הובלו שילבה בשעון לא פחות מ-290 אבני חן, במשקל כולל של 24 קראט, במגוון צבעי הקשת.

שיבוץ אבני חן בבזל ובלוח השעון. מקור - GMTPOST.
שיבוץ אבני חן בבזל ובלוח השעון. מקור – GMTPOST.

הובלו שילבה בשעון מאה אבני אודם, אבני ספיר ורודות, אמטיסטים, אבני ספיר כחולות, טופזים כחולים, אבני ספיר צהובות וכתומות וצבורייט (אבני חן ירוקות). 112 אבני חן בחיתוך בגט משולבות בבזל של השעון והן משמשות כמסגרת צבעונית ומרשימה ל-48 אבני החן המשולבות בלוח השעון – באינדקסי השעה ובלוחות הקטנים של השעון.

שיבוץ אבני חן גם באבזם השעון. מקור - GMTPOST.
שיבוץ אבני חן גם באבזם השעון. מקור – GMTPOST.

להשלמת המראה המיוחד של השעון, הובלו תשווק אותו עם רצועת גומי טבעי בצבעי הקשת. הרצועה מגיעה בגימור דמוי עור תנין. האבזם של השעון מגיע גם הוא מזהב אדום, כשהובלו שילבה אפילו בו 30 אבני חן צבעוניות.

הובלו יוניקו קינג גולד ריינבו. מקור - GMTPOST.
הובלו יוניקו קינג גולד ריינבו. מקור – GMTPOST.

יוניקו קינג גולד ריינבו – מנגנון

הובלו משלבת בשעון את קליבר HUB1242 – מנגון פלייבאק כרונוגרף אוטומטי תוצרת בית. המנגנון מגיע עם 38 אבני חן בתוכו ועם רזרבת כוח של 70 שעות. הוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה כשהוא מורכב מ-330 רכיבים שונים.

קליבר HUB1242 משולב בשעון עם פלייבאק כרונוגרף. מקור - GMTPOST.
קליבר HUB1242 משולב בשעון עם פלייבאק כרונוגרף. מקור – GMTPOST.

אז מה חדש בעצם?

אם אתם באמת שואלים את זה – הגורו מבין שאתם עיוורי צבעים. אם בכל זאת לא קיבלתם את התשובה עד עכשיו – מוזמנים לראות את הסרטון הבא –

כמה זה עולה לנו?

זה בדיוק מסוג השעונים שאם אתם שואלים כמה הוא עולה – אתם ככל הנראה לא אמורים לקנות אותו. אבל אם בכל זאת נפתחת לכם איזה קרן השתלמות בקרוב או שאתם בונים על הפיצויים – אז 330,000 פרנקים שוויצריים והשעון הזה שלכם.

הובלו יוניקו קינג גולד ריינבו. מקור - GMTPOST.
הובלו יוניקו קינג גולד ריינבו. מקור – GMTPOST.

השורה התחתונה

אולי נשמע מה יש לריקרדו גואדלופה, מנכ”ל הובלו לומר על השעון החדש? “זה דורש קפדנות, מומחיות ומיומנות כדי להשיג הדרגתיות הרמונית זו של אבני החן וליצור חיבור מושלם בין הרגש שהם מעוררים לטכניקת ייצור השעונים. שרטטים, גמולוגים ומשבצי אבנים עבדו ביחד כדי להשיג את השיבוץ הזה בו הזהב הוורוד קיים רק כדי להדגיש בעדינות את קווי המתאר של השעון. הביג באנג יוניקו פול בגט קינג גולד ריינבו מעבה את הטוהר והדיוק של המקצועות המדהימים הללו”. אנחנו לא יודעים אם מישהו כתב עבור גואדלופה את הטקסט הזה, אבל אין ספק כי הוא מתאר בצורה מדויקת את השעון הזה. הובלו מצליחה לשלב בצורה הרמונית ונפלאה את אבני החן והמראה הכללי של השעון הזה הוא פשוט מרהיב. יפה, אלגנטי או קלאסי? אל תכניסו אותנו לפינות מיותרות …

290 אבני חן משובצות בשעון. מקור - GMTPOST.
290 אבני חן משובצות בשעון. מקור – GMTPOST.

אפשר “לחפש” את הובלו ולהתחיל לדבר על מנגנוני השעונים שלה. אפשר לדבר על זה שהיא לא באמת שייכת ל”עילית ההורולוגית”. אבל בכל הקשור לשיבוץ אבני חן – הובלו לא נופלת מאף חברה אחרת בתעשייה.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.