את מרבית הכותרות מההשקות של הובלו באירוע Watch Week דובאי של קבוצת LVMH תפסה ההכרזה של החברה על סדרת שעוני האינטגרל החדשה שלה. אבל מלבד סדרה זו, הובלו השיקה עוד מספר דגמים חדשים של שעונים, מעניינים יותר ומעניינים פחות (תלוי עד כמה אתם חובבים של המותג). הכנו עבורכם סקירה של ההשקות הנוספות של הובלו מאירוע Watch Week בדובאי. 

ביג באנג Meca-10

שעון הובלו שנראה כמו ריצ’רד מיל, עם קליבר Meca-10, שכפי שמרמז שמו, מגיע עם רזרבת כוח של 10 ימים, שעבר התאמה מיוחדת על ידי הובלו כדי שייכנס לגוף החבית של השעון החדש בסדרת ה-Spirit of Big Bang. השעון יגיע בגרסאות העשויות מגוף קרמי שחור, סגסוגת ה-King Gold של הובלו וטיטניום. לוח הסקלטון של השעון מאפשר הצצה למנגנון ההיי-טקי כמעט של השעון, כשרזרבת הכוח של השעון מוצגת באמצעות תת-לוח בשעה 3 של השעון. 

הובלו Spirit Of Big Bang Meca 10. מקור - HauteTime.
הובלו Spirit Of Big Bang Meca 10. מקור – HauteTime.

Spirit Of Big Bang Rainbow

אנחנו נשארים עדיין בסדרת ה-Spirit Of Big Bang של הובלו, כשהפעם הובלו מטפלת גם בגרסאות הכרונוגרף 42 מ”מ שלה והכרונוגרף 39 מ”מ שלה טיפול, איך נאמר זאת בעדינות, צבעוני משהו …

הובלו Spirit Of Big Bang Rainbow. מקור - Hautetime.
הובלו Spirit Of Big Bang Rainbow. מקור – Hautetime.

הובלו עושה שימוש בצבעים המרתקים ביותר שיש לטבע להציע, כשהיא משבצת אבני חן צבעוניות בגוף העשוי מסגסוגת ה-King Gold של המותג. התוצאה הסופית היא שעון שמושך לא מעט תשומת לב, הודות לשיבוץ המיוחד של אבני החן בגוף השעון, בלוח השעון וכמובן בבזל השעון. להשלמת המראה הצבעוני הובלו תשווק את השעונים הללו עם רצועות עור בגוון משתנה, שישלימו את מראה צבעי הקשת בענן של השעונים הללו.

Big Bang MP-11 Red Magic

עוד שעון שמציג בצורה נהדרת את הייצור הכמעט היי-טקי של הובלו ואת יצירות המופת המכניות של החברה. הצבע החדש שהובלו בחרה לשעון ה-MP-11 נותן לו מראה צעיר ודינמי, כשבשילוב עם רצועת הגומי השחורה והגימור השחור של המנגנון נותנים לשעון מראה עתידני. אם התרשמתם מרזרבת הכוח של 10 ימים של ה-Meca-10, כאן מדובר בשעון עם רזרבת כוח של לא פחות מ-14 ימים, שמוצגת באמצעות גלגל בפינה השמאלית התחתונה של השעון. 

הובלו ביג באנג MP-11 Red Magic. מקור - HauteTime.
הובלו ביג באנג MP-11 Red Magic. מקור – HauteTime.

Big Bang Sang Bleu II

שעון שמתבסס על העיצובים החדשים של סדרת הביג באנג שהובלו הציגה בתערוכת באזל האחרונה, בצבע הכחול המיוחד. לא ברור אם אתם מצליחים לראות את זה מהתמונה המצורפת, אבל מדובר בשעון כרונוגרף, עם תצוגת תאריכון בשעה 4 של השעון. 

הובלו ביג באנג Sang Bleu II טיטניום כחול. מקור - HauteTime.
הובלו ביג באנג Sang Bleu II טיטניום כחול. מקור – HauteTime.

השעון מגיע בגוף העשוי מטיטניום או בזהב King Gold, עם שיבוץ אבני חן בבזל השעון ובגוף השעון. 

Classic Fusion Gold Crystal

השעון “הסולידי” ביותר של הובלו מאירוע Watch Week של קבוצת LVMH בדובאי, מציג שילוב מרהיב של גוף קרמי שחור עם זהב. הובלו משלבת קריסטלים של זהב בצורה הטבעית שלהם בלוח השעון, כשהגוף הקרמי השחור, רצועת העור השחורה והבזל השחור מהווים את הרקע המושלם להציג את היופי הטבעי של הזהב בצורתו המקורית. 

הובלו קלאסיק פיוז'ן זהב קריסטל 39 מ"מ ו-45 מ"מ. מקור - Hautetime.
הובלו קלאסיק פיוז’ן זהב קריסטל 39 מ”מ ו-45 מ”מ. מקור – Hautetime.

השעונים מגיעים עם לוח ייחודי לכל שעון ושעון, כשהובלו מייצרת את הזהב בתהליך מיוחד, בו היא מחממת זהב 24 קראט עד לנקודת ההתכה שלו ואז היא משאירה אותו להפוך לקריסטל, כשכל קריסטל מקבל מראה ייחודי ויוצא דופן ובהתאמה כל שעון מקבל מראה ייחודי משלו. 

 

לאתר הובלו העולמי