שיתוף פעולה נהדר בין זניט לארון רוג׳רס, אחד הקווטרבקים הגדולים בהיסטוריה של ה-NFL בדמותו של שעון חדש – כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס. רוג׳רס נחשב לאחד הקווטרבקים הגדולים בהיסטוריה של ליגת הפוטבול האמריקאית וזכה ארבע פעמים בתואר ה-NFL של הליגה. רוג׳רס, ששיחק במשך כ-17 שנים בקבוצת הגרין ביי פאקרס, עם מדים ירוקים עם פס צהוב-זהב, עבר השנה לקבוצת הניו יורק ג׳טס, שהמדים שלה ירוקים, הצבע שמעטר את השעון החדש של זניט. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס – מפרט טכני

השעון החדש של זניט מגיע בגוף המוכר של שעוני הכרונומאסטר של זניט, בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 13.6 מ״מ. זניט בחרה כאמור בערכת צבעים ירוקה לשעון החדש, כשהבזל הקרמי ולוח השעון מגיעים בצבע ירוק.

כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס
כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס

הלוחות הקטנים בשעון מגיעים בתצורת 3-6-9, כפי שראינו בשאר שעוני סדרת הכרונומסטר ספורט, בגוונים לבן, אפור בהיר ואנתרציט. הלוח הקטן בשעה 3 הוא כרונוגרף ה-60 שניות, הלוח הקטן בשעה 6 הוא כרונוגרף ה-60 דקות, כשבשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות הקטנות של השעון.

כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס
כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס

השעון מגיע עם ספרות ערביות בציפוי סופר לומינובה לבן, כשבין השעות 4 ל-5 אנו מוצאים את חלונית התאריכון עם רקע ירוק. הבזל של השעון מגיע עם סקאלה למדידת זמן בדיוק של עשירית השניה.

הלוח הירוק עם הספרות הערביות הבולטות
הלוח הירוק עם הספרות הערביות הבולטות

כרונומאסטר ספורט ארון רוג׳רס – מנגנון

בתוך השעון אנחנו מוצאים את קליבר אל פרימרו 3600 של זניט. מנגנון הכרונוגרף המתקדם של החברה שמגיע כאמור עם יכולת מדידת זמן של עשירית השניה.

מנגנון האל פרימרו 3600
מנגנון האל פרימרו 3600

האל פרימרו 3600 הוא מנגנון אוטומטי, הפועל בקצב של 36,000 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 60 שעות. את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור סקלטון עם סמל הכוכב המוכר של זניט.

אז מה חדש בעצם?

ארון רוג’רס הוא אחד משחקני הפוטבול הגדולים בהיסטוריה. הוא נבחר בסיבוב הראשון בדראפט ה-NFL לשנת 2005 על ידי הגרין ביי פאקרס, ושיחק כאמור בקבוצה במשך 18 עונות. במהלך הקריירה שלו, הוביל רוג’רס את הפאקרס לזכייה אחת בסופרבול, בשנת 2010. הוא זכה שלוש פעמים בתואר ה-MVP של ה-NFL, בשנים 2011, 2014, 2020 ו-2021.

רוג׳רס עונד את השעון
רוג׳רס עונד את השעון

רוג’רס הוא אחד השחקנים הפופולריים ביותר ב-NFL כשהוא ידוע גם בזכות אישיותו הכריזמטית והיכולות שלו מחוץ למגרש. הוא פעיל במספר ארגוני צדקה, וידוע בזכות תרומותיו לקהילה. בשעון החדש זניט חולקת כבוד כאמור למי שנחשב לאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של הפוטבול עם שעון שמבטא בצורה נהדרת את הקבוצה החדשה של רוג׳רס, אבל אם תרצו, גם את הקבוצה שבמדיה עלה לגדולה ואותה הוביל במשך שנים רבות.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של זניט, רפרנס 03.3117.3600/56.M3100, מגיע במהדורה מוגבלת של 250 יחידות. השעון יימכר בבוטיקים של זניט בלבד ובאתר החברה. תג המחיר של השעון עומד על 11,900 פרנקים שוויצריים (12,800 דולרים אמריקאיים).

האריזה המיוחדת של השעון
האריזה המיוחדת של השעון

השורה התחתונה

השעון החדש של זניט מכיל כאמור מחוות נהדרות לרוג׳רס, אחד מגדולי שחקני הפוטבול על המגרש ומחוצה לו. מלבד הצבע הירוק, גם הספרות הערביות הבולטות הן במחווה למספרי החולצות של שחקני הפוטבול, כשהשעון מגיע באריזה מיוחדת עם החתימה של רוג׳רס. אבל גם אם אתם לא חובבי פוטבול, אי אפשר להתעלם מהשעון החדש והשדרוג שהוא מעניק לקולקציית הכרונומאסטר של זניט, עם כרונוגרף Hulk.

למידע נוסף על השעון החדש של זניט.