באופן די מפתיע, פנריי לא הגיעה לכותרות אצלנו כבר תקופה די ארוכה, לפחות במושגים שלה. אבל כנראה שבפנריי לעולם לא נגמרים הרעיונות לדגמים חדשים וכך אנו מקבלים את הפנריי לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה. שעון שהצליח לבלבל קצת אפילו את הגורו. כי מצד אחד כבר ראינו לאחרונה שעון קרבוטק חדש מבית פנריי. מצד שני גם ראינו לא מזמן שעון בלו נוטה. העובדות הללו גרמו אפילו לגורו להתבלבל מעט, אבל אחרי בירור קצר התברר שאכן מדובר בשעון חדש. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה – מפרט טכני

השעון החדש של פנריי מגיע בגוף בקוטר 44 מ”מ. כפי שאפשר להבין, גוף השעון עשוי מקרבוטק. הקרבוטק היא סגסוגת המבוססת על פחמן שפנריי הציגה בשנת 2015. היא מציעה תכונות מתקדמות לצד מראה מיוחד בגוון שחור מט. המראה הסופי שלה משתנה לפי חיתוך המתכת, מה שמעניק בעצם לכל שעון מראה ייחודי משלו.

לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה. מקור - TimeandWatches.
לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה. מקור – TimeandWatches.

כפי שעוד אפשר להבין משם השעון, הוא מגיע עם לוח הבלו נוטה של פנריי. לוח בצבע כחול בגימור קרני שמש, היוצר אפקט של לילה כחול. לוח השעון הוא כמובן לוח הסנדוויץ’ המוכר של פנריי, שמגיע עם אינדקסים וספרות ערביות עם צביעת סופר-לומינובה בלבן.

לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה. מקור - TimeandWatches.
לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה. מקור – TimeandWatches.

בשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון ובשעה 3 אנו מוצאים את התאריכון של השעון.

לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר P.9010 של פנריי. מנגנון אינהאוס (אבל אינהאוס אמיתי!) אוטומטי. קליבר P.9010 פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות.

השעון מגיע עם גב מוצק. מקור - TimeandWatches.
השעון מגיע עם גב מוצק. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

שאלה שגם הגורו שאל את עצמו בתחילת הכתבה. שילוב של גוף שעון העשוי מקרבוטק עם לוח הבלו נוטה החדש של פנריי.

גם מגן הכתר האייקוני עשוי מקרבוטק. מקור - TimeandWatches.
גם מגן הכתר האייקוני עשוי מקרבוטק. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של פנריי, לומינור מרינה קרבוטק בלו נוטה, רפרנס PAM01664, יגיע במהדורה מוגבלת של 500 יחידות. השעון מגיע עם רצועת עור תנין בצבע כחול. פנריי תצרף לכל שעון רצועת גומי נוספת, גם היא בצבע כחול. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-300 מטרים. תג המחיר שלו? 13,500 אירו.

שילוב מוצלח בין הקרבוטק ללוח הכחול. מקור - TimeandWatches.
שילוב מוצלח בין הקרבוטק ללוח הכחול. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה 

בתחילת הכתבה ציינו כי בתחילה לא היה ברור לנו אם מדובר בשעון חדש של פנריי. עם סיום הכתבה, אנחנו עדיין לא בדיוק בטוחים. כלומר – אנחנו בטוחים, אבל אתם יודעים. זה פנריי. זה תמיד נראה כמו שעון שכבר ראינו בעבר. אבל אם אתם מוכנים להתעלם לרגע מהעובדה שכבר ראיתם שעונים של פנריי בעבר, אתם חייבים להודות שהשילוב של גוף הקרבוטק עם לוח הבלו נוטה פשוט עובד ומקנה לשעון מראה ספורטיבי וקשוח עוד יותר. האם הגורו היה קונה אותו? לא בטוח, אבל האם זה באמת משנה? פנריי מייצרת שעונים בעיקר לפנריסטים. אם אתם כאלה – יש לכם שעון חדש להוסיף לרשימה שלכם …

למעבר לאתר של פנריי.