בחודש אפריל דיווחנו לכם על האוריס סיקסי פייב כרונוגרף החדש במהדורת כחול בוכרר. גרסה זו הקדימה את הגרסה הסדרתית “הרגילה” של הסיקסטי פייב בחודש בערך, ומדובר במהלך מעניין – היות ולא היה מדובר בגרסה מוגבלת שיצאה משער היצרן, אלא בשעון שהושק כמהדורה מיוחדת ביחד עם משווקת השעונים “בוכרר”.

המהלך מעניין, מכיוון שבוכרר היא אחת ממשווקות השעונים הגדולות ביותר בעולם. כאשר אתה משווק בסדר גודל כמו בוכרר, יש באפשרותך לגשת ליצרנים וליצור שיתופי פעולה מיוחדים שרק אתה תוכל למכור, ופרט למהדורת הבוכרר של האוריס סיקסטי פייב כרונוגרף, שורה ארוכה מאוד של מהדורות בוכרר יוצרו על ידי מגוון גדול של יצרנים. השת”פים של בוכרר כוללים בתוכם גם מהדורות “כחול בוכרר” של רכבי על, אך עיקר התמקדותה של המשווקת הוא בתחום השעונים.

longines master collection chrono buchrer cover
כחול בוכרר (מקור: אתר לונג’ין הרשמי)

בוכרר משיקה כעת שעון חדש ונגיש יחסית, בשת”פ עם לונג’ין (Longines), היצרנית הוותיקה שנמצאת בבעלות קבוצת סווטש. זהו הלונג’ין מאסטר קולקשן כרונוגרף במהדורת “כחול בוכרר”, רפרנס L2.629.4.78.3. המאסטר קולקשן הינה בין הסדרות המבוקשות של היצרנית הוותיקה, בעיקר משום שסדרה זו מציעה תמורה גבוהה מאוד למחיר לא גבוה. גרסאת הכרונוגרף שאנו רואים כאן, מבוססת על המאסטר קולקשן כרונוגרף הסדרתי, אשר מגיע בכ-4 וריאציות שונות של צבעי לוחות וסוגי צמידים.

המאסטר קולקשן במהדורת “כחול בוכרר” מגיע גם הוא, כמו אחיו, בקייס עשוי פלדת אל חלד בקוטר 40 מ”מ. הלוח בדגם זה צבוע בכחול האופייני של בוכרר, כאשר זוג תת חוגות הכרונוגרף צבועות בצבע כסוף עם מחוגים שחורים. מחוגי השעון צבועים גם הם בכסוף, והתאריכון נח על השעה 6.

גב שקוף – למרות מנגנון מבוסס ETA (מקור: אתר לונג’ין הרשמי)

המנגנון בשעון זה הוא הקליבר L651 של לונג’ין, שמבוסס על ה-ETA 2894-1, מנגנון כרונוגרף אוטומטי מוכר, עם 42 שעות רזרבת כוח ותדר עבודה של כ-28,800 פעימות בשעה. כל היצירה הזאת מולבשת על צמיד עור בעל מראה וינטג’י בצבע חום כהה, עם אבזם מקורי של לונג’ין, עשוי פלדת אל חלד גם הוא.

הלונג’ין מאסטר קולקשן כרונוגרף במהדורת “כחול בוכרר” ייוצר בהיקף של כ-500 יחידות בלבד. מחירו יעמוד על 2,510 יורו, וכפי שניחשתם – הוא יהיה זמין לרכישה אך ורק בחנויות רשת בוכרר. אחרי השפהאוזן פיילוט כרונוגרף הירוק, אין לגורו שום התנגדות כאשר יצרנים מוסיפים קצת צבע ללוחות שלהם.

longines master collection chrono buchrer front
הגורו אהב (מקור: אתר לונג’ין הרשמי)

 

לאתר לונג’ין העולמי