יצרנית שעוני היוקרה השוויצרית לונג’ין מעדכנת את סדרת ה-Hydroconquest שלה עם שלושה שעונים חדשים בסדרה, שמגיעים בצבע הירוק. השעונים החדשים מצטרפים לשאר שעוני הצלילה המוצלחים והנגישים תקציבית בסדרת הלונג’ין Hydroconquest שזמינים כבר עכשיו בצבעים כחול, שחור ואפור. בואו נכיר ביחד את שעוני לונג’ין Hydroconquest בירוק. 

לונג’ין Hydroconquest בירוק – מפרט טכני 

לונג’ין משיקה כאמור שלושה שעונים חדשים בסדרה, רפרנס L3.781.4.06.6/9 ורפרנס L3.782.4.06.6/9. הדגם הראשון (781) מגיע עם גוף מפלדת אל-חלד בקוטר של 41 מ”מ, בעוד הדגם השני (782) מגיע עם גוף בקוטר של 43 מ”מ. שני הרפרנסים יהיו זמינים עם רצועת בד או צמיד מפלדת אל-חלד. כמו שאר השעונים בסדרה, גם כאן אנו מקבלים בזל קרמי ולוח בגוון תואם, עם חלונית תאריכון בשעה 3. השעונים עמידים למים בעומק של עד ל-300 מטרים והם מגיעים עם העיצוב המוכר של שעוני הצלילה של לונג’ין בסדרה, ללא שינויים מיוחדים. לוחות השעונים מגיעים עם אינדקסים בולטים עם צביעת סופר-לומינובה. הרפרנס השלישי, L3.785.4.06.4, יימכר בלעדית בבוטיקים של לונג’ין ויגיע עם מנגנון שונה מעט. דגם הבוטיק של השעון יגיע עם לוח שעון בגימור ירוק מוברש, כשעל לוח השעון, בשעה 6, מעל הכיתוב AUTOMATIC והעמידות למים יופיע הכיתוב ZrO2, הסמל הכימי של החומר זירקוניום, שממנו עשוי הבזל של השעון, כיתוב שמופיע גם על חלק מהשעונים של אומגה. 

לונג'ין Hydroconquest בירוק. זוג שעונים חדשים בסדרת שעוני הצלילה של לונג'ין. מקור - TimeandWatches.
לונג’ין Hydroconquest בירוק. זוג שעונים חדשים בסדרת שעוני הצלילה של לונג’ין. מקור – TimeandWatches.

מנגנון 

בתוך השעונים מרפרנס L3.781 ורפרנס L3.782 פועל קליבר L888.3 של לונג’ין, אשר מבוסס על מנגנון ETA A31.L01, שפועל בתדר של 25,200 ויברציות לשעה. קליבר L888.3 מגיע עם 21 אבני חן במנגנון ועם רזרבת כוח של 65 שעות. הדגם השלישי בסדרה, דגם הבוטיק, מגיע עם קליבר L888.5 של לונג’ין, שמגיע עם מפרט טכני כמעט זהה לזה של קליבר L888.3, כשהוא מתבסס על מנגנון ETA A31.L11.

אז מה חדש בעצם?

לא יותר מדי, מלבד הצבע הירוק. אם אתם מכירים את סדרת ה-Hydroconquest של לונג’ין אז השעון החדש לא אמור להיות הפתעה גדולה מדי עבורכם, מלבד הצבע הירוק החדש שמצטרף למגוון האפשרויות שיש כרגע בסדרה. אם כי בחירת הגוון של לונג’ין מעניינת ומפתיעה למדי – לונג’ין בחרה בגוון ירוק-זית, שמקובל יותר לשעונים צבאיים ופחות לשעוני דרס וצלילה, אולי בניסיון להיתפס פחות כמו שעון שכולנו מכירים, שאת שמו נזכיר בהמשך …

לונג'ין Hydroconquest בירוק עם רצועת בד. מקור - TimeandWatches.
לונג’ין Hydroconquest בירוק עם רצועת בד. מקור – TimeandWatches.
לונג'ין Hydroconquest ירוק עם רצועת בד. מקור - TimeandWatches.
לונג’ין Hydroconquest ירוק עם רצועת בד. מקור – TimeandWatches.

הדגם השלישי בסדרה, הדגם שיימכר בלעדית בבוטיקים של לונג’ין מעניין אולי טיפה יותר, בגלל הגימור המיוחד שלו והכיתוב ZrO2, זאת בהנחה שאתם מחפשים רפרנסים בולטים במיוחד לאומגה על השעון שלכם. 

הדגם שיימכר בלעדית בבוטיקים של לונג'ין בצבע הירוק בסדרת ההידרוקונקווסט של החברה. מקור - Timeandwatches.
הדגם שיימכר בלעדית בבוטיקים של לונג’ין בצבע הירוק בסדרת ההידרוקונקווסט של החברה. מקור – Timeandwatches.
גב השעון. מקור - TimeandWatches.
גב השעון. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

שני השעונים הראשונים (רפרנס L3.781 ורפרנס L3.782) מגיעים עם תג מחיר של 1,370 אירו, בעוד הדגם השלישי, רפרנס L3.785, שיימכר כאמור בלעדית בבוטיקים של לונג’ין, יגיע עם תג מחיר של 2,050 אירו. 

דגם הבוטיקים בסדרה. מקור - TimeandWatches.
דגם הבוטיקים בסדרה. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

מאז ההשקה של שעון הענק הירוק (Hulk) של רולקס, נדמה כי אין יצרנית שעונים שלא מנסה לרכב על גל ההצלחה הירוק של אותו שעון, כשכל אחת מהן לוקחת את זה לכיוונים אחרים. לונג’ין ניסתה ללכת לכיוון מעט שונה עם הגוון המיוחד והצבאי יותר, שהוא פחות “דרסי” לעומת הירוק של ה-Hulk, אבל נראה כי הוא ישתלב היטב עם כל הופעה. הגרסה השלישית קצת יותר מעניינת בגלל הגימור המוברש והכיתוב ZrO2 והעובדה שהשעון נמכר בלעדית בבוטיקים של לונג’ין, אבל לא בטוח שהשינויים הללו שווים את ההפרש במחיר, זה כבר באמת עניין של טעם. אם נרצה לסכם את השעונים החדשים בשתי מילים – Hulk לעניים, ולכל חובבי לונג’ין – אל תפגעו, הגורו הכי מפרגן למותג הנהדר הזה, שמספק יופי של שעונים ברמות מחיר סופר נגישות. 

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של לונג’ין.