בתחילת החודש הציגה לונג׳ין רענון לסדרת השעונים הפופולרית שלה, הקונקווסט, עם לא פחות מעשרים וחמש דגמים שונים של שעונים, בתצורת שלושה מחוגים, שמגיעים בגוף שעון בקוטר של 30, 34 ו-38 מ״מ. שעוני סדרת הקונקווסט מציעים שילוב מוצלח בין ספורטיביות ואלגנטיות, כשהדגמים החדשים מביאים איתם עיצובים רעננים וצעירים יותר. לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024 – מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024 – מפרט טכני

השעונים החדשים יהיו זמינים בגוף שעון העשוי מפלדת אל-חלד או בשילובים עם מתכת נוספת (טו-טון), כשכאמור, השעונים יגיעו בקוטר של 30 מ״מ, 34 מ״מ ו-38 מ״מ. השעונים יגיעו עם צמידי פלדת אל-חלד או עם רצועות גומי והם יהיו עמידים למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024
לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024

בדגמי ה-34 מ״מ לונג׳ין תציג שעונים עם לוחות בגוון ירוק, ורוד או כחול. לוחות השעונים הם לוחות נקיים ואלגנטיים למראה, עם תאריכון בשעה 6 ושלושה מחוגים, עם טבעת דקה בחלק החיצוני של לוח השעון, שמגיעה עם פסים מחורצים מעגליים, כשהיא שקועה מעט לעומת לוח השעון.

לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024
לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024

דגמי ה-30 מ״מ יהיו זמינים עם לוחות בגוון כסוף, כחול או ירוק, בגימור קרני שמש, כמו גם לוח אם הפנינה עם יהלומים בתור סמני שעות. גם כאן גופי השעונים יהיו זמינים בפלדת אל-חלד או בטו-טון- פלדת אל-חלד עם זהב אדום וגם בפלדת אל-חלד עם שיבוץ יהלומים בגוף השעון.

זמינים גם בדגמי טו טון
זמינים גם בדגמי טו טון

דגמי ה-38 מ״מ יהיו זמינים בצבעים ירוק, כסוף, כחול, שחור ושמפניה, גם כאן עם גימור קרני שמש.

לונג׳ין קונקווסט דגמי 2024 – מנגנון

בתוך שעוני ה-34 מ״מ וה-38 מ״מ החדשים תשלב לונג׳ין את קליבר L888.5 שלה, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות.

המנגנון בגב השעון
המנגנון בגב השעון

בדגמי ה-30 מ״מ תשלב לונג׳ין מנגנון שונה, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 45 שעות. שני סוגי המנגנונים, אותם ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים, יגיעו עם קפיץ איזון סיליקוני ורכיבים אנטי מגנטיים שונים, שהופכים את השוענים לעמידים בפני שדות מגנטיות ברמה גבוהה פי עשר יותר מזו של תקן ה-ISO 764.

המנגנון בגב השעון
המנגנון בגב השעון

אז מה חדש בעצם?

בשנת 1954 השיקה לונג׳ין את קולקציית ה-Conquest שלה, שהפכה לקולקציה הראשונה בהיסטוריה של החברה הנהדרת הזאת שהשם שלה מוגן בפטנט.

שדרוג עיצובי לקולקציה הותיקה
שדרוג עיצובי לקולקציה הותיקה

מאז שדרגה החברה את הסדרה הזאת מספר פעמים, כשהשדרוג האחרון מתבטא כאמור בדגמים החדשים שמציגים מראה מודרני עכשווי עם קריצה להיסטוריה הנהדרת של הסדרה הזאת.

שדרוג עיצובי לקולקציה הותיקה
שדרוג עיצובי לקולקציה הותיקה

כמה זה עולה לנו?

השעונים הזולים יותר בסדרה יהיו דגמי ה-34 מ״מ, שיגיעו בתג מחיר התחלתי של 2,200 אירו, לעומתם, דגמי ה-30 מ״מ וה-38 מ״מ יגיעו עם תג מחיר התחלתי של 2,350 אירו. כמובן ששילובים של טו-טון או שיבוצי אבני חן ויהלומים יקפיצו את המחיר.

השורה התחתונה

שדרוג מוצלח לקולקציה הנהדרת והאהובה של לונגי׳ן, שחוגגת שבעים שנה, מה שהופך אותה לאחת הקולקציות הותיקות בעולם שעוני היוקרה. כמו תמיד, השעונים בסדרה מגיעים עם תג מחיר אטרקטיבי ותמורה נהדרת למחיר ועם השדרוג העיצובי החדש, נדמה שמקבלים אפילו תמורה גבוהה אפילו יותר.

למידע נוסף על הקולקציה החדשה באתר של לונג׳ין.