בשנת 1954 הציגה לונג׳ין את קולקציית ה-Conquest שלה – הקולקציה הראשונה בהיסטוריית המוצרים של החברה. עד אז לונג׳ין הציגה שעונים נהדרים, אבל מעולם לא בתור סדרה מסוימת, תחת שם אחד. סדרת ה-Conquest תוכננה להציג שעונים עמידים ורב-תכליתיים, שניתן לענוד בשימוש יום-יומי, כמו גם לשימושים ספורטיביים. תוך זמן קצר השעונים בסדרה זכו לפופולריות בקרב טייסים, צוללנים והציבור הרחב. במהלך השנים לונג׳ין עדכנה את הסדרה ללא הפסקה, כשהיא שומרת תמיד על ערכי הליבה של המותג ושל הסדרה – דיוק, ביצועים וסגנון. השנה צפויה לונג׳ין להציג מספר דגמים חדשים בסדרה הזאת, כשבשבועות האחרונים קיבלנו את הסנונית הראשונה – לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ, מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ – מפרט טכני

השעונים החדשים של לונג׳ין מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 10.9 מ״מ. השעונים מגיעים עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים, כשהם מגיעים עם בזל מלוטש שמקנה לשעונים הללו מראה קצת יותר דרסי ואלגנטי.

לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ. מקור - TimeandWatches.
לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ. מקור – TimeandWatches.

גוף השעון, שמשלב משטחים מלוטשים ובגימור סאטן, מתחבר אל צמיד בצורת H מפלדת אל-חלד, עם גימורים תואמים, עם Lug Width של 21 מ״מ.

לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ. מקור - TimeandWatches.
לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ. מקור – TimeandWatches.

לונג׳ין תציג לוחות שעונים במגוון צבעים בסדרה, כשעיצוב הלוחות מגיע בהשראת השעונים המקוריים משנות החמישים של המאה הקודמת, עם מחוגים מלוטשים בציפוי רודיום וסמני שעות עדינים ודקים.

מגוון צבעים ללוחות השעונים. מקור - TimeandWatches.
מגוון צבעים ללוחות השעונים. מקור – TimeandWatches.

לונג׳ין משלבת בשעונים תאריכון בשעה 6, כשבחלק החיצוני של לוח השעון, ממש מתחת לסקאלת הדקות העדינה, לונג׳ין משלבת טבעת דקה ומחורצת, החוצה את אינדקסי השעות.

לונג׳ין קונקווסט 41 מ״מ – מנגנון

בתוך השעונים משלבת לונג׳ין את קליבר 888, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים.

קליבר 888 בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר 888 בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

קליבר 888 מגיע עם קפיץ איזון סיליקוני ורכיבים שונים העשויים מחומרים אנטי-מגנטיים, כשהוא מציע עמידות לשדות מגנטיים בעוצמה של פי 10 מהסטנדרטים של תקן ISO 764. המנגנון האוטומטי פועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות.

אז מה חדש בעצם?

סדרת הקונקווסט של לונג׳ין מציעה רחב של שעונים והיא כאמור הקולקציה הראשונה בהיסטוריה של החברה הנהדרת הזאת. השעונים החדשים הם כאמור הסנונית הראשונה במסגרת רענון כללי שלונג׳ין צפויה להעביר את הסדר הזאת, כשאין ספק שהם כבר גורמים לנו לצפות לדגמים הבאים בסדרה.

מגוון צבעים ללוחות השעונים. מקור - TimeandWatches.
מגוון צבעים ללוחות השעונים. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

לונג׳ין מציגה חמישה דגמים חדשים בסדרה –

  • רפרנס L3.830.4.52.6 – הדגם עם הלוח השחור.
  • רפרנס L3.830.4.92.6 – הדגם עם הלוח הכחול.
  • רפרנס L3.830.4.62.6 – הדגם עם לוח הברונזה.
  • רפרנס L3.830.4.02.6 – הדגם עם הלוח הירוק.
  • רפרנס L3.830.4.72.6 – הדגם עם הלוח הכסוף.

ארבעת הדגמים יגיעו עם תג מחיר זהה – 1,975 דולרים אמריקאיים, לפני מס קניה.

השורה התחתונה

אי אפשר שלא לאהוב את לונג׳ין, שמציעה בדרך כלל שעונים נהדרים עם תג מחיר אטרקטיבי. השעונים החדשים בסדרת הקונקווסט ממשיכים את המגמה הזאת, עם שדרוג עיצובי, מגוון צבעים נהדר ומנגנון אוטומטי מודרני. אנחנו אהבנו.

למעבר לאתר של לונג׳ין.