אל מגוון הגרסאות המעניינות של שעון הלורטו של ג’יררד פרגו הצטרפה בימים האחרונים גרסה מיוחדת, בשיתוף פעולה עם משווקת השעונים השוויצרית בוכרר. את השעונים המוקדשים לבוכרר של יצרניות שעונים שונות אנחנו מתארים לעצמנו שאתם כבר מכירים. סימן ההיכר שלהם הוא השימוש בצבע הכחול המזוהה כל כך עם בוכרר וגם השעון הזה מגיע כמובן עם סימן ההיכר הזה. מוזמנים להכיר ביחד עם הגורו את השעון החדש של ג’יררד פרגו – לורטו אבסולוט לייט בוכרר ולראות איך ג’יררד פרגו צובעת בכחול את האייקון שלה.

לורטו אבסולוט לייט בוכרר – מפרט טכני

השעון החדש של ג’יררד פרגו מגיע בגוף העשוי מזכוכית ספיר בשילוב טיטניום. הקוטר של עומד על 44 מ”מ והוא מגיע בעובי של 11.56 מ”מ. השעון מגיע עם זכוכית ספיר עם ציפוי אנטי רפלקטיבי.

לורטו אבסולוט לייט בוכרר. מקור - Watchilove.
לורטו אבסולוט לייט בוכרר. מקור – Watchilove.

גולת הכותרת של השעון היא כמובן לוח השעון, שקיבל את “טיפול בוכרר” המפורסם. השעון מגיע עם לוח סקלטון, המאפשר לראות כמעט את כל המנגנון של השעון. ג’יררד פרגו צבעה את פלטת הבסיס של לוח השעון בצבע כחול (בציפוי PVD). הגוון הכחול הוא כמובן הגוון של בוכרר. מעבר לפלטת הבסיס, רכיבים שונים בשעון צבועים בכחול גם הם, בין היתר מחוגי השעון החלולים גם הם.

לוח סקלטון מעל פלטת בסיס הצבועה בכחול בוכרר. מקור - Watchilove.
לוח סקלטון מעל פלטת בסיס הצבועה בכחול בוכרר. מקור – Watchilove.

בחלק האחורי של השעון אנו מוצאים רוטור סקלטון המאפשר זווית ראייה טובה יותר אל מנגנון השעון. כך מתקבל מעין מראה בן מספר שכבות בשעון עצמו – משני הצדדים שלו – החלק הקדמי והאחורי.

המנגנון שמגיע עם רוטור סקלטון. מקור - Watchilove.
המנגנון שמגיע עם רוטור סקלטון. מקור – Watchilove.

ג’יררד פרגו תשווק את השעון עם רצועת גומי עם הזרקת סיבי טיטניום בצבע אפור. הרצועה מגיעה עם אפקט דמוי בד ועם אבזם העשוי מטיטניום.

לורטו אבסולוט לייט בוכרר – מנגנון

בתוך השעון מגיע קליבר CP01800-1652. מנגנון אוטומטי מבית ג’יררד פרגו הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. הוא מגיע עם 172 רכיבים ו-25 אבני חן כשהוא מספק רזרבת כח של 54 שעות.

אז מה חדש בעצם?

שיתוף פעולה נוסף של בוכרר, אחת ממשווקות השעונים הגדולות בעולם, שאפילו מחזיקה בליין שעונים משלה, עם יצרנית שעונים. תרשו לנו להדגיש את רצועת השעון. ג’יררד פרגו הציגה מוקדם יותר השנה לראשונה את הרצועה החדשה. היא עשויה מסגסוגת גומי FKM, עם הזרקת טיטניום. שילוב התכונות הזה מספק גמישות ועמידות רבה יותר בהשוואה לגומי רגיל.

לורטו אבסולוט לייט בוכרר. מקור - Watchilove.
לורטו אבסולוט לייט בוכרר. מקור – Watchilove.

גם גוף השעון מגיע בתהליך מורכב וארוך, המורכב ממעל ל-300 שעות עבודה. במהלך שעות העבודה הרבות הללו מגדלים את הספיר, טוחנים אותו ומלטשים אותו. לאחר מכן הוא נבדק בקפדנות באופן ממוחשב ובבדיקה ידנית, כדי לוודא שאין תכלילים (פגמים) כלשהם בתוכו, כדי שהוא יהיה שקוף ונקי ככל האפשר.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס 81071-43-431-FC6A מגיע במהדורה מוגבלת של 18 יחידות בלבד. השעונים הללו ימכרו באופן בלעדי על ידי בוכרר בלבד. תג המחיר שלהם? 80,780 פרנקים שוויצריים.

לורטו אבסולוט לייט בוכרר. מקור - Watchilove.
לורטו אבסולוט לייט בוכרר. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

גרסה מיוחדת נוספת המצטרפת למגוון הגרסאות האקזוטיות של הלורטו של ג’יררד פרגו, בה הצבע הכחול של בוכרר משתלב באלגנטיות עם גוף השעון העשוי ספיר. היינו אומרים לכם לרוץ ולקנות אותו, אבל אתם יודעים, 18 יחידות בסך הכל ותג מחיר של מעל ל-80 אלף פרנקים שוויצריים. אז בואו נגיד שאתם לא צריכים להצטער אם לא תצליחו להשיג אחד. אלא אם תמיד חלמתם על לורטו שקוף מזכוכית ספיר עם הכחול של בוכרר …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של בוכרר.