בחודש שעבר השיקה ג׳יררד פרגו את שעון הלורטו שלה, לראשונה עם לוח ירוק, בייצור סדרתי. בימים אלו מצרפת החברה דגם חדש לקולקציית הלורטו שלה, שמגיע עם שני חידושים מעניינים. החידוש הראשון הוא הגודל של גוף השעון, כשהשעון מגיע בגוף שעון קטן יותר (קוטר של 38 מ״מ). החידוש השני הוא בלוח השעון, כשהשעון מגיע עם לוח נחושת בגוון מפתיע ומיוחד. לורטו לוח נחושת – מוזמנים להכיר את השעון ביחד איתנו.

לורטו לוח נחושת – מפרט טכני

השעון החדש של ג׳יררד פרגו מגיע כאמור בגוף שעון קטן יותר, בקוטר של 38 מ״מ. גוף השעון עשוי מפלדת אל-חלד, כשהוא משלב משטחים מוברשים עם מלוטשים. גוף השעון הוא הגוף המתומן האייקוני והמוכר של שעוני הלורטו, כשהשעון מגיע עם זכוכית ספיר אנטי-רפלקטיבית וגב העשוי מזכוכית ספיר. השעון מגיע עם הצמיד המוכר של סדרת הלורטו, צמיד אינטגרלי העשוי מפלדת אל-חלד.

לורטו לוח נחושת. מקור - Monochrome Watches.
לורטו לוח נחושת. מקור – Monochrome Watches.

הלוח החדש שבחרה ג׳יררד פרגו לשעון הוא לוח מיוחד. לוח השעון מגיע עם תבנית המסמרים או אם תרצו – תבנית הופל המוכרת של אודמר פיגה, כשהגימור של הלוח הוא בגוון נחושת חם. את אותו הגוון אנו מוצאים גם על טבעת היקפית שעוטפת את לוח השעון ואפילו על טבעת התאריכון.

לורטו לוח נחושת. מקור - Monochrome Watches.
לורטו לוח נחושת. מקור – Monochrome Watches.

בשעה 12 בלוח השעון אנו מוצאים את הלוגו של ג׳יררד פרגו בזהב, כשאת לוח השעון משלימים אינדקסי השעה בצורת שרביט, הפרוסים בצורה שווה, מלבד בשעה 3, שם אנו מוצאים את חלונית התאריכון. מחוגי הדקות והשעות מצופים ברודיום, בעוד מחוג השניות מצופה בזהב.

הלוח המיוחד של השעון. מקור - Monochrome Watches.
הלוח המיוחד של השעון. מקור – Monochrome Watches.

לורטו לוח נחושת – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר GP03300-2034. מנגנון אינהאוס אוטומטי מבית ג׳יררד פרגו, שהוא למעשה הדור האחרון בסדרת מנגנוני סדרת GP03300 של החברה. המנגנון מגיע עם 218 רכיבים, מתוכם 27 אבני חן. הוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 48 שעות.

המנגנון החדש בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון החדש בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המנגנון המרשים ביופיו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור העשוי מזהב אדום 18 קראט ועם עיטורים שונים בפלטת הבסיס של המנגנון, כמו עיטורי ה-Côtes de Genève ופרלז׳ה, לצד שימוש בברגים כחולים.

אז מה חדש בעצם? 

גוף השעון החדש של ג׳יררד פרגו אולי נשמע לנו משהו חדש ומפתיע, אבל למעשה, ג׳יררד פרגו משתמשת בגוף השעון בממדים הללו כבר במספר שעונים שלה. גוף השעון הקטן (יחסית) הזה, הוא גוף שעון שאמור לענות על צורך הולך וגובר אצל רוכשי שעונים עם צמידים אינטגרליים, שם השעון מרגיש בדרך כלל קצת יותר גדול לעומת שעונים בקוטר זהה.

הגוף החדש בקוטר של 38 מ״מ. מקור - Monochrome Watches.
הגוף החדש בקוטר של 38 מ״מ. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ג׳יררד פרגו, רפרנס 81005-11-3154-1CM, מגיע עם תג מחיר של 14,900 דולרים אמריקאיים.

לורטו לוח נחושת. מקור - Monochrome Watches.
לורטו לוח נחושת. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

השילוב של הלוח החדש בגוונים החמים, עם גוף שעון שכפי שציינו, מגיע עם יתרון משמעותי בהרגשה שלו על היד, עובד פשוט נהדר אם אתם שואלים אותנו. היינו שמחים לראות את הלוח הזה מגיע לדגמים נוספים בסדרת הלורטו, במקום עוד לוח שעון בצבע כחול או ירוק.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של ג׳יררד פרגו.