את שיתוף הפעולה המתמשך בין ג׳יררד פרגו לאסטון מרטין אנחנו חושבים שאין באמת צורך להציג לכם. אנחנו גם די מאמינים שאת שעוני הלורטו של החברה אנחנו לא באמת צריכים להכיר לכם. אם אתם עוקבים אחרי הכתבות שלנו כאן בווטשגורו, אתם גם בטח מכירים את שעוני הלורטו עם הלוחות הירוקים של ג׳יררד פרגו ובכל זאת אנחנו מציגים לכם היום שעון חדש של ג׳יררד פרגו – לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. שעון שהוא כל כולו ירוק. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין – מפרט טכני

אמרנו לכם שעון חדש? אז סליחה, מדובר בשני שעונים חדשים, אם כי כפי שתראו, מדובר למעשה באותו שעון, כששעון אחד מגיע בגוף בקוטר של 42 מ״מ והשני מגיע בגוף בקוטר של 38 מ״מ. שני השעונים מגיעים בגוף העשוי כולו מסגסוגת קרמית ירוקה, כשהם מגיעים עם הגוף המוכר של שעוני הלורטו של ג׳יררד פרגו, עם הבזל המתומן, כשגם הצמיד של השעונים מגיע באותה סגסוגת קרמית ירוקה.

לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. מקור - Watchilove.
לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. מקור – Watchilove.

ג׳יררד פרגו משלבת בשעונים לוח ירוק, בגימור קרני שמש, עם מעבר צבעים בין ירוק לשחור. על הלוח אנו מוצאים את תבנית ה-Cross-Hatching, אותו גריל או שבכה המוכרת הממוקמת בחזית המכוניות של אסטון מרטין.

לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. מקור - Watchilove.
לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. מקור – Watchilove.

ג׳יררד פרגו בחרה לשלב בשעונים אינדקסים ומחוגים מצופים ברודיום הפולטים תאורה זרחנית בצבע ירוק. בשעה 3 אנו מוצאים את חלונית התאריכון, כשלשמחתנו, ג׳יררד פרגו בחרה בתאריכון בצבע ירוק, שמשתלב בצורה נהדרת עם לוחות השעונים.

הלוח המיוחד של השעונים. מקור - Watchilove.
הלוח המיוחד של השעונים. מקור – Watchilove.

השעון בקוטר של 38 מ״מ מגיע בעובי של 10.27 מ״מ, בעוד השעון בקוטר של 42 מ״מ מגיע בעובי של 11.08 מ״מ.

לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין – מנגנון

ג׳יררד פרגו משתמשת בשני מנגנונים שונים עבור השעונים החדשים שלה. שעון ה-42 מ״מ מגיע עם קליבר GP01800-2165. מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כח של 54 שעות. הוא מכיל 28 אבני חן ו-191 רכיבים בסך הכל, כשהקוטר שלו עומד על 30 מ״מ והגובה שלו עומד על 3.97 מ״מ.

המנגנונים בגב השעונים. מקור - Watchilove.
המנגנונים בגב השעונים. מקור – Watchilove.

בשעון ה-38 מ״מ משתמשת ג׳יררד פרגו במנגנון GP03300-2166, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 46 שעות. המנגנון מכיל 27 אבני חן ו-218 רכיבים בסך הכל, כשהקוטר שלו עומד על 25.95 מ״מ והעובי שלו עומד על 3.36 מ״מ.

מנגנונים בגימור ברמה גבוהה. מקור - Watchilove.
מנגנונים בגימור ברמה גבוהה. מקור – Watchilove.

את שני המנגנונים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים, מאחורי הלוגו של אסטון מרטין.

אז מה חדש בעצם?

שני שעוני הלורטו הראשונים של ג׳יררד פרגו בסגסוגת קרמית בצבע ירוק, שמגיעים כחלק משיתוף הפעולה בין יצרנית השעונים הנהדרת הזאת ליצרנית מכוניות היוקרה אסטון מרטין.

כמה זה עולה לנו?

שני השעונים החדשים של ג׳יררד פרגו יגיעו במהדורה מוגבלת, לא ממוספרת. השעון הראשון, רפרנס 80115-32-3081-1CX, הוא השעון בקוטר של 38 מ״מ. תג המחיר שלו עומד על 25,000 דולרים. הוא יגיע במהדורה מוגבלת של 188 יחידות, כשעל כל שעון יופיע הכיתוב ONE OF 188.

לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. מקור - Watchilove.
לורטו קרמי ירוק אסטון מרטין. מקור – Watchilove.

השעון השני, רפרנס 81010-32-3081-1CX, הוא השעון בקוטר של 42 מ״מ. תג המחיר שלו עומד על 25,800 דולרים. השעון הזה יגיע במהדורה מוגבלת של 388 יחידות, כשעל כל שעון יופיע הכיתוב ONE OF 388.

השורה התחתונה

אתמול הכרנו שעון עם לוח ובזל ירוק מבית מון בלאן והיום אנחנו מקבלים שני שעונים, שהם כל כולם ירוקים, מג׳יררד פרגו. אם חשבנו שהטרנד של שעונים ירוקים הולך ודועך מעט, אנחנו רואים שהוא כאן כדי להישאר איתנו ומי יודע כמה עוד שעונים כאלו נראה בשבועות הקרובים …

למעבר לאתר של ג׳יררד פרגו.