אתמול הכרנו את שעון המג׳יק גולד של הובלו, שמגיע כפי שאתם זוכרים בסגסוגת הזהב המיוחדת של הובלו. אחרי שהכרנו את הסגסוגת המיוחדת של הובלו, הגיע הזמן להכיר שעון זהב קצת יותר קלאסי ואלגנטי, מיצרנית שעונים קצת יותר ״משעממת״ מהובלו – יגר לה קולטרה. השעון החדש של יגר לה קולטרה – מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור, הוא גרסה חדשה של שעון דומה אותו השיקה יגר לה קולטרה בשנת 2020 בגוף העשוי מפלדת אל-חלד. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור – מפרט טכני

השעון החדש של יגר לה קולטרה מגיע בגוף העשוי זהב אדום, בקוטר של 40 מ״מ ובעובי של 12.05 מ״מ. השעון מגיע עם גוף עגול קלאסי ואלגנטי, המשלב משטחים מוברשים ומלוטשים.

מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור. מקור - TimeandWatches.
מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם לוח שחור מוברש בגימור קרני שמש, עם ערכת צבעים מעניינת – זהב ואדום. בשעה 12, מתחת ללוגו של יגר לה קולטרה, אנו מוצאים שתי חלוניות – חלונית יום וחלונית חודש.

לוח שחור עם נגיעות של זהב ואדום. מקור - TimeandWatches.
לוח שחור עם נגיעות של זהב ואדום. מקור – TimeandWatches.

בשעה 3 אנו מוצאים לוח קטן, עם תצוגת הכרונוגרף 30 דקות. הספרות הערביות בלוח הזה מגיעות בצבע זהב, מלבד הספרות 30 שמגיעות באדום. את אותו אלמנט אנו מוצאים גם בלוח הקטן בשעה 9, לוח השניות הקטן של השעון, שם הספרות 60 צבועות באדום.

מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור. מקור - TimeandWatches.
מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור. מקור – TimeandWatches.

בחלק התחתון של לוח השעון, אנו מוצאים לוח קטן נוסף. הלוח הזה משלב תצוגת תאריכון עם תצוגת מצב ירח, כשגם כאן הספרות 31 מגיעות באדום. בחלק התחתון של הלוח הזה אנו מוצאים את הכיתוב AUTOMATIQUE. בחלק החיצוני של לוח השעון אנו מוצאים סקאלת פולסומטר, כשגם היא מגיעה בפונט בצבע אדום.

מאסטר קונטרול כרונוגרף קלנדר זהב אדום לוח שחור – מנגנון

בתוך השעון משלבת יגר לה קולטרה את קליבר 759 שלה. מנגנון כרונוגרף עם לוח שנה שנתי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה, המספק רזרבת כוח של 65 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
המנגנון בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

המנגנון מגיע עם רוטור סקלטון עם הלוגו של יגר לה קולטרה עם האות J המופיעה פעמיים. הרוטור והמנגנון כולו מעוטר בעיטורי Côtes de Genève, כשהוא מגיע עם ברגים כחולים. את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, בשנת 2020 השיקה יגר לה קולטרה שעון דומה עם לוח לבן-כסוף בגוף העשוי מפלדת אל-חלד. השעון החדש הוא כאמור גרסה חדשה של אותו שעון, עם לוח דומה, כשהוא מגיע עם גוף זהב אדום ועם לוח שחור.

הרוטור עם הלוגו של יגר לה קולטרה. מקור - TimeandWatches.
הרוטור עם הלוגו של יגר לה קולטרה. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של יגר לה קולטרה, רפרנס Q413257J מגיע עם תג מחיר של 32,500 דולרים אמריקאיים, ללא מסים. השעון מגיע עם רצועת עור תנין בצבע שחור.

השורה התחתונה

השעון החדש של יגר לה קולטרה משלב בתוכו כמה מהקומפליקציות הפופולריות והשימושיות ביותר בעולם השעונים – לוח שנה שנתי, כרונוגרף ותצוגת מצב ירח. השעון מגיע בגוף זהב אדום אלגנטי, עם לוח שחור, כשרצועת עור התנין משלימה את המראה המיוחד שלו. עם זאת, השילוב של הצבע האדום בלוח השעון קצת פוגע באלגנטיות של השעון לטעמנו, אבל מי אנחנו לעומת יגר לה קולטרה והמומחים שלה, שכנראה מבינים קצת יותר טוב מאיתנו בעיצוב לוחות שעונים …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של יגר לה קולטרה.