מאז השקת שעון ה-Memovox הראשון בשנת 1950, הפכו שעוני הסדרה לסוג של רפרנס בעולם שעוני היד עם פונקציית שעון מעורר-תזכורות-או איך שתרצו לקרוא להם. במרוצת השנים הוסיפה יגר לה קולטרה פונקציות שונות לשעונים הללו, אבל הבסיס שלהם נשאר זהה – שעונים עם אפשרות השמעת צלילים. בשנת 2020 הציגו מהנדסי החברה מנגנון מכאני חדש לקביעת הצלצול – ה-Memovox Timer, אותו שילבה החברה בשעון עם גוף העשוי מפלדת אל-חלד, שהפך למבוקש מאוד בקרב אספנים. אל הקולקציה הזאת מצטרף שעון חדש – מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J, שמגיע בגוף העשוי מזהב אדום. מוזמנים להכיר את היצירה החדשה ביחד עם הגורו.

מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J – מפרט טכני

השעון החדש של יגר לה קולטרה מגיע בגוף העשוי מזהב אדום, בקוטר של 40 מ״מ. עוביו של השעון עומד על 12.39 מ״מ.

מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J. מקור - watchilove.
מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J. מקור – watchilove.

יגר לה קולטרה משלבת בשעון לוח טו-טון המשלב את הגוון האפור עם לוח שחור בגימור קרני שמש, עם מספרים חרוטים על לוחית הטיימר האפורה.

לוח שחור-אפור אלגנטי. מקור - watchilove.
לוח שחור-אפור אלגנטי. מקור – watchilove.

בחלק החיצוני של לוח השעון אנו מוצאים טבעת דקה, שוב פעם בגוון האפור. שילוב הגימורים הללו והצבעים הללו משדרג את לוח השעון והופך אותו למרשים עוד יותר.

ביצוע נהדר ללוח השעון. מקור - watchilove.
ביצוע נהדר ללוח השעון. מקור – watchilove.

משולש אדום מסמן את השעה שבה יצלצל השעון וישמיע את האזעקה, כשמחוג קטן עם הסמל של יגר לה קולטרה מסמל את השעות שעברו מאז קביעת האזעקה. השעון יגיע עם רצועת עור תנין שחורה.

מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 956AA.  מנגנון אוטומטי מרשים אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

קליבר 956AA בגב השעון. מקור - watchilove.
קליבר 956AA בגב השעון. מקור – watchilove.

קליבר 956AA מגיע עם רזרבת כוח של 45 שעות, כשהוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. יגר לה קולטרה עיצבה מחדש את המנגנון הזה מחדש עבור הדור החדש של שעוני ה-Memovox שלה.

אז מה חדש בעצם

שעון חדש בסדרת ה-Memovox של יגר לה קולטרה, עם קליבר 956AA המחודש, בגוף העשוי מזהב אדום.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של יגר לה קולטרה יגיע במהדורה מוגבלת של 100 יחידות בלבד. יגר לה קולטרה תמכור את השעון בבוטיקים נבחרים שלה, כשהשעון מוגדר כמהדורת בוטיקים. תג המחיר שלו עומד על 33,600 דולרים.

מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J. מקור - watchilove.
מאסטר קונטרול Memovox טיימר Q410257J. מקור – watchilove.

השורה התחתונה

אם מצאתם את עצמכם שואלים את עצמכם למה קוראים ליגר לה קולטרה יצרנית השעונים של יצרני השעונים, אנחנו מזמינים אתכם להביט היטב בשעון הזה. יגר לה קולטרה מדגימה את היכולות ההורולוגיות המופלאות שלה עם קליבר 956AA שלה, כשהיא משלבת אותו עם לוח שעון בביצוע קסום. שילוב הגימורים השונים והצבעים השונים מבוצע בהרמוניה נהדרת, כשאפילו הנגיעות האדומות בסמל של יגר לה קולטרה ובמשולש הקטן מוסיפים למראה הכללי של השעון ולא פוגעים בו. אם תג המחיר של השעון נשמע לכם קצת גבוה, אנחנו מזכירים לכם שמדובר ביצרנית שעונים מהמובילות בעולם השעונים, בשעון בגוף העשוי זהב אדום ועם מנגנון סופר מתקדם. רוצו לקנות …

למידע נוסף על השעון באתר של יגר לה קולטרה.