מון בלאן (“MontBlanc”) משמשת זו השנה השניה כשותפת הזמנים הרשמית של פסטיבל המהירות של גודווד (GoodWood) – פסטיבל מוטורי מהבולטים בעולם, בו תוכלו למצוא מכוניות קלאסיות ונדירות (וינטאג’ אם תרצו …) שהייתם מצפים למצוא במוזיאון, מתחרות עם מכוניות אחרות באחד מאירועי השיא של הפסטיבל – טיפוס על גבעה באורך של 1.87 ק”מ, שהמנצח בו מקבל, מלבד הכבוד והפרסום כאלוף של פסטיבל גודווד, גם שעון של מון בלאן.

לרגל הפסטיבל השיקה מון בלאן שתי מהדורות מוגבלות של שעונים בסדרת ה-TimeWalker שלה, ששואבים השראה מהמורשת ארוכת השנים של מנגנוני Minerva.

הפסטיבל, שמתקיים זו השנה ה-25, הפך לחגיגה עולמית של מכוניות, נהגים, מירוצי מכוניות וכמעט כל מה שיש לו מנוע, התקיים השנה בין התאריכים 12 ל-15 ליולי, כשהפסטיבל ציין באופן חגיגי את 25 שנות קיומו עם מצגת חגיגית של מייסד הפסטיבל – הדוכס מריצ’מונד (לשעבר הלורד ממארץ’) – עם 25 מהרגעים הבלתי נשכחים בתולדות המרוצים, עם הצגה של המכוניות והנהגים שיצרו את אותם רגעים בלתי נשכחים.

ניקולא ברצקי (Nicolas Baretzki), מנכ”ל מון בלאן אמר: “יש מעט מאוד חגיגות מרגשות ועוצרות נשימה של ספורט מווטורי כמו פסטיבל גודווד למהירות. עם ההשתפות של מכוניות נפלאות שנעות על הציר שבין וינטאג’ לאוונגרד, האירוע הזה הוא מושלם לשותפות עבור מון בלאן, שחוגגת את רוח החדשנות שלה ואת המורשת הארוכה שלה בעולם השעונים”.

המהדורות המוגבלות של מון בלאן

כאמור, לרגל הפסטיבל השיקה מון בלאן שני שעונים במהדורה מוגבלת תחת סדרת ה-TimeWalker שלה, ששואבים השראה מאפקט הלוח הטרופי שהפך לפופולרי במיוחד בתקופה האחרונה. הלוחות של שני השעונים מגיעים בגוון בז’ עם סמני שעה עם מסגרת בצבע חום, כשהם כבר זכו לכינוי “קפוצ’ינו”.

אחד מהשעונים הוא שעון כרונוגרף פנדה, ממנו השיקה מון בלאן 1,500 יחידות, בעוד שעון ה-TimeWalker Date Automatic מגיע במספר מצומצם עוד יותר, של 500 יחידות. שעון הכרונוגרף מבוסס על מנגנון הכרונוגרף האוטומטי של מון בלאן, עם טעינת כוח ל-46 שעות, כשהוא מגיע עם קייס מתכתי בקוטר של 43 מ”מ ועם רצועת עור עגל חומה מחוררת במראה וינטאג’י במיוחד.

לאתר מון בלאן העולמי