שעון קוורץ שני בווטשגורו בתוך שבוע. אתם בטח שואלים את עצמכם אם הגורו השתגע? אז תרשו לו להרגיע אתכם, לא. עדיין לא. אבל תודו שזה נחמד לגוון מדי פעם עם שעוני קוורץ. אחרי האייקון ההיסטורי (עם תג המחיר ההיסטרי) של ג׳יררד פרגו, הגיע הזמן להכיר שעון קוורץ מעניין בתג מחיר הרבה יותר עממי – מוריס לקרואה Eliros Sunshine.

מוריס לקרואה Eliros Sunshine – מפרט טכני

אל תתנו למראה המוזהב להטעות אתכם. השעון החדש של מוריס לקרואה מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 40 מ״מ. השעון מגיע עם ציפוי זהב צהוב בטכניקת ה-PVD, שגורם לשעון להיראות כאילו הוא עשוי מזהב.

מוריס לקרואה Eliros Sunshine. מקור - timeandwatches.
מוריס לקרואה Eliros Sunshine. מקור – timeandwatches.

אם תהיתם למה החלטנו לכתוב על השעון הזה, אז הסיבה היא ללא ספק לוח השעון. מוריס לקרואה משלבת בשעון לוח העשוי מזהב 2N. על לוח השעון אנו מוצאים תבנית חוזרת בצורת פירמידות. התבנית הזאת יוצרת משחק מעניין של אור וצל. המשחק הזה מקנה לשעון מראה יוקרתי הרבה מעבר לתג המחיר שלו, אליו נגיע בהמשך הכתבה.

מוריס לקרואה Eliros Sunshine. מקור - timeandwatches.
מוריס לקרואה Eliros Sunshine. מקור – timeandwatches.

מוריס לקרואה משלבת בשעון מחוגי שעות ודקות בצורת עלה, ביחד עם מחוג שניות דק.בשעה 12 בלוח השעון אנו מוצאים את הלוגו של מוריס לקרואה, כשהשעון מגיע ללא תאריכון, במטרה לשמור על המראה הנקי של לוח השעון.

רצועת השעון מגיעה בצבע זהה ללוח השעון. מקור - timeandwatches.
רצועת השעון מגיעה בצבע זהה ללוח השעון. מקור – timeandwatches.

השעון מגיע עם רצועת עור עגל, כשגם על רצועת השעון אנו מוצאים את מוטיב הפירמידה החוזר. רצועת השעון מגיעה גם היא כשהיא צבועה בזהב. למעשה, מוריס לקרואה מבטיחה גוון זהה לחלוטין לרצועת השעון ולוח השעון, באמצעות שימוש בטכניקת טבילה בצבע. השימוש בטכניקה הזאת מבטיח ששני הרכיבים יגיעו עם גוון זהה באופן מושלם. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים.

מוריס לקרואה Eliros Sunshine – מנגנון

כפי שציינו בתחילת הכתבה, השעון מגיע עם מנגנון קוורץ. כמו שאתם בטח יודעים, אין יותר מדי מה לספר על מנגנוני קוורץ …

אז מה חדש בעצם?

סדרת ה-Eliros של מוריס לקרואה מציעה מגוון שעוני דרס דקים, המבוססים על מנגנוני קוורץ. השעון החדש הוא לא הראשון בסדרה שמגיע עם גוונים של זהב, כשקדמו לו שעונים עם גוף בציפוי זהב. עם זאת, הוא השעון הראשון שמגיע עם לוח זהב ועם מראה כל כך בולט ומודגש.

אריזה שיכולה לשמש גם כתיק-ארנק יום-יומי. מקור - timeandwatches.
אריזה שיכולה לשמש גם כתיק-ארנק יום-יומי. מקור – timeandwatches.

כמה זה עולה לנו?

מוריס לקרואה תשווק את השעון החדש בתוך אריזה שיכולה לשמש גם כמעין תיק יד-ארנק. השעון החדש, רפרנס EL1118-PVY01-090-9, יגיע בתג מחיר ידידותי למדי של 850 דולרים.

מוריס לקרואה Eliros Sunshine. מקור - timeandwatches.
מוריס לקרואה Eliros Sunshine. מקור – timeandwatches.

השורה התחתונה

שעון קוורץ בציפוי זהב? אם אתם חובבי שעונים, זה בטח נשמע לכם כמו תחילתה של בדיחה לא מוצלחת במיוחד. עם זאת, אתם חייבים להודות שיש משהו מיוחד במראה של השעון החדש של מוריס לקרואה. אם זה משהו טוב או לא טוב? הגורו עדיין לא הצליח להחליט. אבל תודו שהוא בהחלט מושך את העין. אז אולי אתם תחליטו הפעם. מה אתם חושבים על השעון החדש – שיק או שוק?

למידע נוסף על השעון החדש באתר של מוריס לקרואה.