סדנת העיצוב-התאמה אישית הבריטית Bamford הפכה לאחת הסדנאות הבולטות בעולם שעוני היוקרה, שאחראית למגוון רחב של שעונים בעיצובים יוצאי דופן. השעון האחרון מבית באמפורד מגיע במסגרת שיתוף פעולה של החברה עם שופארד – מילה מיליה GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer, שעון שמגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

מילה מיליה GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer – מפרט טכני

השעון החדש של שופארד מגיע בגוף העשוי מטיטניום בקוטר 43 מ״מ עם גימור התזת-גרגרים, עם בזל טיטניום קבוע, עם אינסרט אלומיניום שחור ועליו ספרות כתומות. הכתר המתברג של השעון מגיע בפלדת לוסנט בטיפול DLC מושחר, עם מוטיב גלגל הגה.

מילה מיליה GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer. מקור - TimeandWatches.
מילה מיליה GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer. מקור – TimeandWatches.

הלוח של השעון מגיע עם שחור-אפור עם גימור מחוספס, עם חלונית תאריכון בשעה 3 ומחוון רזרבת כוח בשעה 9, המעוצב בהשראת מד דלק של מכוניות.

מהדורה מוגבלת של 500 יחידות. מקור - TimeandWatches.
מהדורה מוגבלת של 500 יחידות. מקור – TimeandWatches.

צבעי הכתום-שחור משתלבים בצורה נהדרת גם בלוח השעון, כשהתאריכון בשעה 3 מופיע בכתום, כמו גם מחוג מחוון רזרבת הכוח והספרות הערביות 6 ו-12 והטקסט BAMFORD בשעה 6. אינדקסי השעות הבולטים מגיעים בגימור התזת-חול בצבע אפור-כהה. בשעה 12 אנו מוצאים את הכיתוב CHOPARD ואת הכיתוב CHRONOMETER בצבע אפור-כהה, כמו גם הכיתוב CALIBER 01.08-C ו-AUTOMATIC בשעה 6.

מילה מיליה GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 01.08-C של שופארד – מנגנון אינהאוס אוטומטי, שפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 60 שעות, שמגיע עם הסמכת כרונומטר.

המנגנון בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
המנגנון בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

את המנגנון, שמגיע עם רוטור סקלטון, אפשר לראות מבעד לגב השקוף של השעון, שמגיע עם גימור כהה מעט ועם טבעת כתומה העוטפת אותו. עוד בגב השעון – הכיתוב BAMFORD LIMITED EDITIN OF 50.

אז מה חדש בעצם?

באמפורד הפכה בשנים האחרונות לסדנת ההתאמה-אישית אולי הבולטת והמוכרת ביותר בעולם שעוני היוקרה, עם שיתופי פעולה נרחבים עם מותגים שונים וגרסאות מיוחדות של שעונים תחת המותג BAMFORD. שואפרד מצטרפת לגל הזה כאמור עם השעון החדש שלה, כשבאמפורד מעניקה את הפרשנות המיוחדת שלה לשעון המירוצים האייקוני הזה.

הפרשנות של באמפורד לשעון המילה מיליה של שופארד. מקור - TimeandWatches.
הפרשנות של באמפורד לשעון המילה מיליה של שופארד. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של שופארד, רפרנס 168566-3019, מגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. השעון מגיע עם רצועת גומי אינטגרלית עם אפקט תפרים בחלק העליון שלה. תג המחיר של השעון עומד על 10,100 פרנקים שוויצריים, כשהוא זמין לרכישה בבוטיקים של שופארד ואצל המשווקים המורשים שלה מסביב לעולם.

השורה התחתונה

השעון החדש של שופארד משקף את התשוקה של שני המותגים – שופארד ובאמפורד, לעולם הספורט המוטורי. המילה מיליה הוא אחד משעוני המירוצים המפורסמים, כשבאמפורד מעניקה לעיצוב שלו את הנגיעות המזוהות איתה כל כך בדמות ערכת הצבעים הכהה. ג׳ורג׳ באמפורד, מייסד סדנת באמפורד, ענד את השעון הזה באירוע האחרון של ה-National Off Road Racing -מירוצי האוף-רואד הלאומיים (מירוצי שטח), שהתקיים במדבריות של צפון מקסיקו. במסגרת המירוץ, באמפורד נהג בבאגי מבית Meyers Manx, כשהוא עונד את השעון על פרק ידו, כשהשעון חשוף לטלטלות ולחבטות הרבות הנלוות למירוץ מסוג זה, מה שהיה מעין טבילת אש לעמידות של השעון, שמן הסתם עבר אותה בהצלחה …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של שופארד.