ברייטלינג מנצלת את תערוכת Watches & Wonders 2022 כדי לרענן את השעון האייקוני ביותר שלה, הנויטיימר. ממש עם פתיחת התערוכה הציגה ברייטלינג את הקולקציה החדשה – נויטיימר 2022. שכוללת מגוון רחב של לוחות שעונים בצבעים שונים. האם השעון החדש שומר על המראה המוכר של סדרת הנויטיימר? איך משתלבים הצבעים החדשים עם ה-DNA של הנויטיימר? מוזמנים לגלות ביחד איתנו.

נויטיימר 2022 – מפרט טכני

ברייטלינג תציע את שעוני הנויטיימר החדשים בשלושה גדלים. גופי השעונים החדשים יגיעו בקוטר של 41 מ״מ, 43 מ״מ ו-46 מ״מ. גופי השעונים יהיו עשויים מפלדת אל-חלד וזהב אדום 18 קראט. בנוסף, השעונים יגיעו עם רצועות עור תנין או עם צמיד מתכת בן שבע שורות של חוליות.

נויטיימר 2022. מקור - timeandwatches.
נויטיימר 2022. מקור – timeandwatches.

המאפיין הבולט ביותר בשעונים החדשים הוא כמובן לוחות השעונים. ברייטלינג מרעננת את לוח השעון המוכר כל כך, שכולל את שקופיות החישובים המסתובבות, המאפשרות לטייסים לבצע חישובים במהלך טיסה (לא באמת, נו, אנחנו לא באמת חושבים שיש טייס היום שמשתמש בשעונים הללו בשביל לבצע חישובים כלשהם. או שיודעים מה, אנחנו לפחות מקווים כך …).

נויטיימר 2022. מקור - timeandwatches.
נויטיימר 2022. מקור – timeandwatches.

מעבר לצבעים חדשים ללוחות השעונים, אליהם עוד נגיע, ברייטלינג מציגה שקופיות חישובים שטוחות יותר, שביחד עם זכוכית הספיר הכיפתית יוצרים מראה קומקפטי יותר לשעונים החדשים.

זמינים גם בזהב אדום. מקור - timeandwatches.
זמינים גם בזהב אדום. מקור – timeandwatches.

מלבד לוחות השעונים החדשים, השעונים שומרים על המראה המוכר של סדרת הנויטיימר – האינדקסים המוארכים, לוחות הכרונוגרף הקטנים וכמובן הבזל הכדורי-מחורץ לאחיזה נוחה. בנוסף, ברייטלינג מחזירה למקומן הטבעי בשעה 12 את כנפי ה-AOPA מעל לכיתוב BREITLING.

נויטיימר 2022 – מנגנון

בתוך השעונים אנו מוצאים את קליבר 01 של ברייטלינג. מנגנון כרונוגרף אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. המנגנון מספק רזרבת כוח של 70 שעות והוא מצויד באפשרות שינוי תאריך מהיר.

קליבר 01 בגב השעונים. מקור - timeandwatches.
קליבר 01 בגב השעונים. מקור – timeandwatches.

את המנגנון, שמגיע עם הסמכת כרונומטר של ה-COSC, ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים.

אז מה חדש בעצם?

ברייטלינג מרעננת כאמור את סדרת הנויטיימר שלה לשנת 2022. ששה שעונים חדשים יגיעו בגוף שעון בקוטר של 46 מ״מ ובעובי של 13.95 מ״מ. הדגמים יכללו לוחות בצבעים שחור, כחול וירוק כהה, כשהם יגיעו עם רצועות עור תנין או צמיד פלדת אל-חלד.

שני דגמים חדשים בקוטר 46 מ״מ יהיו זמינים בזהב אדום. הם יגיעו עם לוח כסוף ולוחות קטנים בצבע שחור. גם כאן נקבל את השעונים הללו עם רצועת עור תנין או צמיד זהב.

שלושה גדלים חדשים של גופי שעונים. מקור - timeandwatches.
שלושה גדלים חדשים של גופי שעונים. מקור – timeandwatches.

10 דגמים חדשים יהיו זמינים בגוף בקוטר של 43 מ״מ ובעובי של 13.68 מ״מ. הם יגיעו עם לוחות בצבעים שחור, כסף, נחושת, כחול קרח (Ice Blue) או ירוק מנטה. גם כאן נקבל את השעונים הללו עם צמידים מפלדת אל-חלד או רצועות עור תנין.

לוח ה-ice blue. מקור - timeandwatches.
לוח ה-ice blue. מקור – timeandwatches.

גם בסדרה הזאת נקבל שני דגמים בזהב אדום, עם לוח שחור ותתי לוחות בצבע כסוף, כשגם כאן הם יגיעו עם רצועת עור או צמיד זהב.

ישלימו את הקולקציה החדשה ששה שעונים חדשים בגוף בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 13.6 מ״מ. השעונים הללו יגיעו עם לוחות בצבע כחול, כסוף או ירוק מנטה. גם כאן אנו מקבלים שני דגמים בזהב אדום, כמובן עם בחירה בין רצועות עור או צמיד מפלדת אל-חלד או זהב (לדגמי הזהב אדום).

כמה זה עולה לנו?

ברייטלינג חושפת בשלב זה את המחיר לדגמי פלדת האל-חלד של השעונים החדשים. השעונים בקוטר של 46 מ״מ יגיעו עם מחיר של 9,600 דולרים. השעונים בקוטר של 43 מ״מ יגיעו עם מחיר של 9,500 דולרים. הדגמים הקטנים ביותר בסדרה, בקוטר של 41 מ״מ, יגיעו במחיר של 9,100 דולרים. כל השעונים מגיעים בייצור סדרתי ועם עמידות למים בעומק של עד ל-30 מטרים.

נויטיימר 2022. מקור - timeandwatches.
נויטיימר 2022. מקור – timeandwatches.

השורה התחתונה

ברייטלינג מצליחה לרענן את השעון האייקוני ביותר שלה, להתאים אותו לשנת 2022 ועדיין להשאיר אותו ״נויטיימר״ על כל המשתמע מכך. נגיעות של רטרו לצד נגיעות מודרניות, עם מנגנון כרונוגרף מתקדם ואמין, ביחד עם תג מחיר סביר ולא פחות חשוב – זמינות ללקוח הסופי. מה עוד אפשר לבקש?

למעבר לאתר של ברייטלינג.