קבוצת S&S היא קמעונאית מוצרי יוקרה ויטנאמית, המשווקת מגוון רחב של מוצרים, החל משעוני ריצ׳רד מיל ועד למכוניות רולס רויס. בין המותגים השונים שהקבוצה משווקת אפשר למצוא גם את ברייטלינג, שהחליטה להקדיש מהדורה מיוחדת ויוקרתית לשעון הנויטיימר שלה לרגל יום השנה העשירי להיווסדה של הקבוצה – נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי (Navitimer B01 S&S 10Th Anniversary). מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי – מפרט טכני

השעון החדש של ברייטלינג מגיע בגוף העשוי מזהב אדום 18 קראט, בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 13.6 מ״מ. השעון מגיע עם הגוף המוכר של שעוני הנויטיימר של ברייטלינג, עם הבזל המחורץ.

נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי. מקור - Watchesbysjx.
נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי. מקור – Watchesbysjx.

ברייטלינג משלבת בשעון לוח אם הפנינה כחול, עם לוחות קטנים בצבע לבן-כסוף, עם חריטה בתבנית מעגלית, כשאת הלוח הכחול עוטפת סקאלת החישובים המוכרת של שעוני הנויטיימר בצבע לבן.

נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי. מקור - Watchesbysjx.
נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי. מקור – Watchesbysjx.

בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות, בשעה 6 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-12 שעות ובתוכו משלבת ברייטלינג את התאריכון ובשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון.

לוח השעון. מקור - Watchesbysjx.
לוח השעון. מקור – Watchesbysjx.

השעון מגיע עם רצועת עור תנין כחולה, עם תפרים בצבע לבן, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-30 מטרים.

נויטיימר B01 S&S יום השנה העשירי – מנגנון

בתוך השעונים משלבת ברייטלינג את קליבר 01 שלה – מנגנון כרונוגרף אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 70 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Watchesbysjx.
המנגנון בגב השעון. מקור – Watchesbysjx.

את המנגנון המרשים, המגיע עם עיטורי פרלז׳ה ועם רוטור סקלטון העשוי מזהב אדום, ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

אז מה חדש בעצם?

שעון חדש מברייטלינג בסדרת הנויטיימר, המוקדש כאמור לקמעונאית מוצרי היוקרה הויטנאמית – קבוצת S&S, שעון שמגיע בתיאום מושלם עם הפתיחה של הבוטיק החדש של ברייטלינג בהאנוי, בירת וייטנאם.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ברייטלינג, רפרנס RB01392A1C1P1, מגיע במהדורה מוגבלת של 20 יחידות. השעונים מגיעים עם הכיתוב ONE OF 20 בגב השעון. השעונים יהיו זמינים לרכישה בבוטיק החדש של ברייטלינג בהאנוי כאמור, כשתג המחיר שלו עומד על 528 מיליון דונג ויאטנמי. אם קשה לכם להסתובב עם כל כך הרבה דונגים, אז שתדעו שבדולרים אמריקאיים זה יוצא 21,800 דולרים בלבד.

השורה התחתונה

ברייטלינג משלבת לראשונה לוח אם הפנינה בשעוני הנויטיימר שלה בשעונים בקוטר ״מלא״ (עד היום ראינו את הלוחות הללו למיטב ידיעתנו בשעוני 35 מ״מ בלבד המיועדים לנשים), או אם תרצו – שעונים לגברים ולא לנשים. השילוב של לוח אם הפנינה הכחול והרצועה הכחולה עם גוף הזהב האדום עובד פשוט נהדר. לוח השעון מגיע עם גימור דמוי עננים, כשברייטלינג מספרת כי העננים נבחרו בהשראת המוטו של קבוצת S&S כפי שהוא מופיע בפרסומים הרשמיים שלה- Skies The Limit – השמים הם הגבול. אנחנו לא יודעים אם השמים הם הגבול או לא, הכי רחוק שהגענו היה ביקורת הגבולות בנתב״ג, שניה לפני שהחזירו אותנו אל שולחן המערכת …

למעבר לאתר של ברייטלינג.