רוצים להתחיל את הכתבה כבר עכשיו עם המובן מאליו? יאללה, בואו נזרום עם זה. כן, כל השעונים של פנריי נראים אותו דבר. גם אם השעון מגיע בברונזה, בסופו של דבר זה נראה כמו עוד פנריי. מה זה מגן הכתר המוזר הזה? לא נמאס להם שם בפנריי מלוחות השעונים הללו? אז אם אתם שואלים את השאלות הללו, כנראה שאתם לא מחובבי פנריי. אבל אם אתם חובבי פנריי או סתם בא לכם לקרוא על שעון נפלא חדש של החברה, מוזמנים להכיר ביחד איתנו את מפלצת הברונזה החדשה של פנריי – סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו.

סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו – מפרט טכני 

השעון החדש של פנריי מגיע בגוף העשוי מברונזה בקוטר של 42 מ”מ ובעובי של 14.37 מ”מ. השעון מגיע עם בזל חד כיווני העשוי גם הוא מברונזה.

גוף העשוי מברונזה עם לוח כחול. מקור - GMTPOST.
גוף העשוי מברונזה עם לוח כחול. מקור – GMTPOST.

פנריי השתמשה בברונזה גם לכתר של השעון ולמגן הכתר. השעון מגיע עם לוח כחול בגימור מט, שמהווה רקע מושלם לאינדקסים הצבועים בגוון ברונזה עם ציפוי סופר לומינובה בגוון בז’, כמו גם על מחוגי השעון.

מראה מיוחד ומיושן. מקור - GMTPOST.
מראה מיוחד ומיושן. מקור – GMTPOST.

השעון מגיע עם מחוג שניות קטן בשעה 9 ועם תאריכון בשעה 3. פנריי אפילו צבעה את ספרות השעון בצבע ברונזה. שילוב הצבעים הזה פשוט נפלא. פנריי תשווק את השעון עם רצועת עור כחולה עם תפרים בצבע לבן. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים.

סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו – מנגנון

פנריי משלבת בשעון את קליבר P.900. קליבר P.900 הוא מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. הוא מגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות. ניתן למצוא את המנגנון הזה במגוון רחב של שעונים של פנריי.

קליבר P.900 בתוך השעון. מקור - GMTPOST.
קליבר P.900 בתוך השעון. מקור – GMTPOST.

פנריי תשווק את השעון עם גב שקוף שיאפשר לעונדי השעון לראות את המנגנון. אם אתם שואלים אותנו? אין באמת משהו מיוחד במנגנון שאפשר להתרשם ממנו מבחינה ויזואלית. המנגנון הוא מנגנון אינהאוס המיוצר על ידי פנריי במפעל שלה בניושטל.

אז מה חדש בעצם?

טרנד הברונזה השתלט בשנים האחרונות על עולם השעונים ואין כמעט יצרנית שעונים שלא השיקה שעון כזה. פנריי לא מדלגת גם היא על ההזדמנות להצטרף פעם נוספת לטרנד הזה, עם שעון שנראה באמת מיוחד ומרשים אם אתם שואלים אותנו.

סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו. מקור - GMTPOST.
סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו. מקור – GMTPOST.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס PAM01074, יגיע במהדורה מוגבלת של 1,000 יחידות. השעון לא מוגדר כמהדורה מוגבלת, אבל הוא מגיע בייצור מוגבל של 1,000 יחידות בשנה, שיימכרו בבוטיקים של החברה בלבד. תג המחיר של השעון עומד על 15,500 אירו.

השורה התחתונה 

כפי שציינו בתחילת הכתבה – מרבית השעונים של פנריי נראים אותו דבר. גם השעון הזה, במבט מהיר וחטוף, משדר פנריי. אבל אם תתעכבו עוד קצת על המראה שלו, תקבלו שעון באמת מרהיב, עם עוצמה ונוכחות יוצאת דופן, אפילו עבור השעונים של פנריי.

סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו. מקור - GMTPOST.
סאבמרסיבל ברונזו בלו אביסו. מקור – GMTPOST.

השימוש בברונזה פשוט משתלב נהדר עם השורשים הימיים של השעונים של פנריי ומעניק לו מראה של שעון סיפון ישן. יהיה ממש מעניין לראות את הפטינה שהשעונים הללו יפתחו לאורך זמן, שיעניקו אופי מיוחד עוד יותר לשעונים הללו.

למעבר לאתר של פנריי.