בשנת 2019 השיקה סייקו את סדרת שעוני הסייקו 5 ספורט שלה עם רענון עיצובי משמעותי. סדרת הסייקו 5 ספורט הייתה אחת הסדרות המוצלחות והפופולריות ביותר של סייקו, כשהשדרוג העיצובי הזה רק חיזק את המעמד שלה. בימים אלו אנו מקבלים שדרוג מעניין לסדרה הזאת, בדמותם של שעוני GMT חדשים. סייקו 5 ספורט GMT – מוזמנים להכיר ביחד איתנו את התוספת האחרונה ללהיט המכירות של סייקו.

סייקו 5 ספורט GMT – מפרט טכני

סייקו משיקה שלושה שעוני GMT חדשים בסדרת הסייקו 5 ספורט. השעונים מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42.5 מ״מ ובעובי של 13.6 מ״מ. למעשה, גוף השעונים עבה יותר ב-0.1 מ״מ בלבד לעומת שעוני הספורט הנוכחיים. השעונים מגיעים עם כתר בשעה 4 ועם תאריכון בשעה 3 בלוח השעון כשמעליו אנו מוצאים ציקלופ.

סייקו 5 ספורט GMT. מקור - timeandwatches.
סייקו 5 ספורט GMT. מקור – timeandwatches.

כאמור, סייקו משיקה שלושה שעונים. אחד עם לוח שחור ובזל שחור, אחד עם לוח כחול עם בזל ״באטמן״ – בזל בצבעים כחול-שחור, כשהשעון השלישי מגיע עם לוח בצבע כתום ועם בזל בצבע שחור, כשעליו ספרות בגוון זהב-וינטאג׳י.

הדגם השחור הקלאסי. מקור - timeandwatches.
הדגם השחור הקלאסי. מקור – timeandwatches.

בשני השעונים הראשונים, מחוג ה-GMT מגיע בצבע אדום, כשבשעון השלישי, עם הלוח הכתום, הוא מגיע בצבע שחור, בניגוד למחוגי השעון, שמגיעים בצבע זהב. מחוגי השעונים, כמו גם אינדקסי השעה, מגיעים עם ציפוי סופר לומינובה לבן.

השעון הכתום הוינטאג׳י. מקור - timeandwatches.
השעון הכתום הוינטאג׳י. מקור – timeandwatches.

השעונים מגיעים עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד. הצמיד מגיע בהשראת סדרת שעוני ה-SKX של סייקו, עם חמש שורות של חוליות, כששלושת החוליות המרכזיות דקות במיוחד. בנוסף, החוליות המרכזיות מגיעות בגימור מבריק, לעומת החוליות הצדדיות שמגיעות בגימור מוברש. השעונים עמידים למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

סייקו 5 ספורט GMT – מנגנון

השעונים החדשים מתבססים על הפלטפורמה של מנגנוני סדרת ה-4R של סייקו. סייקו משלבת בשעונים הללו את קליבר 4R34, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כח של 41 שעות.

באטמן לעניים? מקור - timeandwatches.
באטמן לעניים? מקור – timeandwatches.

אז מה חדש בעצם?

סייקו מרחיבה כאמור את סדרת הסייקו 5 ספורט המוצלחת שלה, עם תוספת של שלושה שעוני GMT. ההישג המרכזי כאן הוא ככל הנראה העובדה שסייקו מצליחה לשמור על גוף השעון בעובי כמעט זהה לשעונים הרגילים בסדרה. בכל מה שקשור לאיכות ואמינות, אנחנו מאמינים שאנחנו לא צריכים להרחיב. בכל הקשור לתמורה למחיר – מוזמנים לגלות ביחד איתנו בפסקה הבאה עד כמה השעונים החדשים משתלמים.

כמה זה עולה לנו?

סייקו משיקה כאמור שלושה שעוני GMT חדשים, אחד בצבע שחור – רפרנס SSK001, אחד בצבע כחול – רפרנס SSK003 והשלישי, עם הלוח הכתום, רפרנס SSK005. שלושת השעונים מגיעים עם תג מחיר זהה – 475 דולרים אמריקאיים. השעונים החדשים יהיו זמינים לרכישה בשבועות הקרובים אצל המשווקים המורשים של סייקו ברחבי העולם ובבוטיקים נבחרים של החברה.

סייקו 5 ספורט GMT. מקור - timeandwatches.
סייקו 5 ספורט GMT. מקור – timeandwatches.

השורה התחתונה

סייקו ממשיכה לעשות את מה שהיא עושה בצורה נפלאה עם סדרת הסייקו 5 ספורט שלה – להציע שעונים נהדרים ואמינים בתג מחיר סופר אטרקטיבי, באיכות גבוהה (כמובן ביחס לתג המחיר). אז אם אתם מרבים לטייל  ברחבי העולם וממש צריכים שעון עם שני אזורי זמן והפליפר החביב עליכם עדיין מנסה להשיג לכם GMT של רולקס, אולי תנסו בינתיים את אחד השעונים של סייקו?

למעבר לאתר של סייקו.