בשנת 1932 הפכה אומגה לראשונה למודדת הזמן הרשמית של האולימפיאדה בלוס אנג׳לס, כשמאז הפכה אומגה לאחת החברות המזוהות ביותר עם המשחקים האולימפיים. בשנה הבאה תפתח בפריז שבצרפת האולימפיאדה, כשאומגה תציין את הפעם ה-31 להיותה מודדת הזמן הרשמית של המשחקים האולימפיים. אומגה החליטה לציין את ציוני הדרך החגיגיים הללו עם שעון חדש – סימאסטר 300 פריז 2024, מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

סימאסטר 300 פריז 2024 – מפרט טכני

השעון החדש של אומגה מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 13.7 מ״מ. מדובר כמובן בגוף המוכר של שעוני הסיאמסטר 300, המשלב משטחים מוברשים ומלוטשים.

סימאסטר 300 פריז 2024. מקור - Monochrome Watches.
סימאסטר 300 פריז 2024. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם בזל חד-כיווני מזהב ה-Moonshine של אומגה, זהב אדום 18 קראט בסגסוגת ייחודית לאומגה, כשעליו סקאלת צלילה חרוטה בלייזר.

סימאסטר 300 פריז 2024. מקור - Monochrome Watches.
סימאסטר 300 פריז 2024. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם לוח קרמי לבן, עם תבנית הגלים המוכרת של אומגה חרוטה בלייזר, עם אינדקסים בולטים ומחוגים העשויים מזהב ה-Moonshine של אומגה גם הם. בשעה 6 משלבת אומגה את התאריכון, שמגיע בפונט הרשמי של האולימפיאדה בפריז. מחווה נוספת לאולימפיאדה אנו מוצאים במחוג השניות, שם אנו מוצאים את הסמל של האולימפיאדה.

סימאסטר 300 פריז 2024 – מנגנון

בתוך השעון משלבת אומגה את קליבר 8800, מנגנון אינהאוס אוטומטי, עם הסמכת מאסטר כרונומטר. המנגנון פועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 55 שעות.

גב השעון עם הלוגו של אולימפיאדה. מקור - Monochrome Watches.
גב השעון עם הלוגו של אולימפיאדה. מקור – Monochrome Watches.

המנגנון מכיל 35 אבני חן ומגיע עם קפיץ סיליקוני, כשהוא עמיד בפני שדות מגנטיים של עד ל-15,000 גאוס. השעון מגיע עם גב מוצק ועליו הסמל של אולימפיאדת פריז 2024 והטבעות האולימפיות.

אז מה חדש בעצם?

שעון חדש מאומגה לרגל אולימפיאדת פריז 2024. השעון החדש מגיע עם מספר מאפיינים יחודיים. אומגה משלבת בשעון בזל העשוי מזהב המונשיין שלה, אך הכתר ושסתום ההליום של השעון מגיעים בפלדת אל-חלד ולא בזהב המונשיין של אומגה, כפי שאנו מכירים משעוני טו-טון אחרים של אומגה.

לוח השעון עם תבנית הגלים הבולטת. מקור - Monochrome Watches.
לוח השעון עם תבנית הגלים הבולטת. מקור – Monochrome Watches.

בנוסף, לוח השעון מגיע עם תבנית הגלים המוכרת של אומגה, אלא שבניגוד לשעוני אומגה אחרים, בהם תבנית הגלים חרוטה בלוח השעון, כאן התבנית דווקא בולטת. בנוסף, אנו מוצאים בשעון את המחוות לאולימפיאדה, בדמות הפונט המיוחד בתאריכון והלוגו של האולימפיאדה במחוג השניות ובגב השעון.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של אומגה, רפרנס 522.21.42.20.04.001, מגיע במהדורה לא מוגבלת, אך הוא יהיה זמין לרכישה בבוטיקים של אומגה בפריז בלבד. תג המחיר שלו עומד על 8,700 דולרים אמריקאיים. השעון מגיע באריזה מהודרת עם הסמל של אולימפיאדת פריז 2024. אומגה משיקה ביחד עם השעון סדרת רצועות נאטו מיוחדות במיתוג אולימפיאדת פריז 2024. השעון מגיע עם צמיד פלדת אל-חלד, כשגם כאןן אנו מוצאים חידוש בדמות מנגנון מהיר להחלפת צמידים ורצועות ללא שימוש בכלים.

אריזת השעון. מקור - Monochrome Watches.
אריזת השעון. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

אומגה ממשיכה את מסורת שעוני האולימפיאדות שלה, הפעם עם שעון המשלב מחוות עיצוביות למשחקים האולימפיים בשנה הבאה, לצד מאפיינים ייחודיים כמו לוח הגלים הבולט ובזל זהב ללא כתר ושסתום הליום מזהב.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של אומגה.