כנראה שעד לסוף החודש הקרוב לא יעבור עלינו שבוע בלי שעון ״שנת הדרקון״ כלשהו, כשהפעם תורה של הובלו עם שעון חדש בסדרת הספיריט אוף ביג באנג המיוחדת שלה, שמוקדש לשנת הדרקון הסינית שמתקרבת אלינו. הובלו משתפת פעולה בשעה החדש שלה – ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום עם אמנית הנייר הסינית צ׳ן פנוואן (Chen Fenwan), שבחרה בעיצוב מרהיב ללוח וצמיד השעון ובגוונים שונים של ורוד-סגול. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מטיטניום, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 13.8 מ״מ. גוף השעון הוא הגוף המוכר של שעוני סדרת הספיריט אוף ביג באנג, כשהוא מגיע בגימורים משתנים המשלבים משטחים מוברשים, משטחים בהתזת חול ומשטחים מלוטשים. לצד המשטחים הללו הובלו משלבת גומיות שחורות בצד ימין ובצד שמאל של בזל השעון.

ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום
ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום

הובלו משלבת בשעון לוח רב שכבתי המבוסס על יצירות אומנות של חיתוך נייר של האמנית הסינית צ׳ן פנוואן (Chen Fenwan), המתארות דרקון – חמש שכבות שונות בוורוד, כחול ואפור חלבי, יוצרות את ראש הדרקון שנראה כאילו עומד לזנק מלוח השעון אל מבעד לזכוכית הספיר של השעון.

דרקון מנייר בלוח השעון
דרקון מנייר בלוח השעון

השעון מגיע עם מחוגי שעות ודקות סקלטון, עם מחוג שניות עם האות H, הסמל של הובלו בקצה שלו, כשהשעון עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום
ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום

את המראה המיוחד של השעון משלימה רצועת השעון – רצועת גומי שחורה עם טקסטורה של קשקשי דרקון, כשהובלו תצרף לשעון רצועה נוספת – רצועת בד אפורה.

רצועת ״קשקשי הדרקון״ של השעון
רצועת ״קשקשי הדרקון״ של השעון

ספיריט אוף ביג באנג דרקון טיטניום – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר HUB1710 של הובלו, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 50 שעות.

קליבר HUB 1710
קליבר HUB 1710

את המנגנון, המבוסס על קליבר העלית (Elite) 670 של זניט, אפשר לראות מבד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור סקלטון.

אז מה חדש בעצם?

הובלו פנתה לאמנית הסינית העכשווית, צ׳ן פנוואן וביקשה ממנה לעצב את שעון הדרקון שלה. עבודות הנייר של פנוואן נחשבות ליצירות אומנות מרהיבות, כשהיא מציגה את הסגנון היצירתי שלה בעיצוב הלוח והשעון החדש בצורה נהדרת שחולקת כבוד לתרבות הסינית עם מחווה לסגנון אומנותי של פנוואן.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 646.NX.6600.RX.CHF24, מגיע במהדורה מוגבלת של 88 יחידות. אנחנו מקווים שאתם כבר יודעים למה דווקא 88 יחידות. אם לא, אתם מוזמנים לרענן את הזיכרון שלכם. תג המחיר שלו עומד על 29,500 דולרים אמריקאיים (28,000 פרנקים שוויצריים).

השורה התחתונה

הובלו מציגה פרשנות מעניינת וביצוע מיוחד לשעון ״שנת הדרקון״ עם לוח ורצועה בעיצוב המבוסס על עבודות הנייר המיוחדות של האמנית הסינית פנוואן, שיצירות הנייר שלה הן חלק מהתרבות הסינית והתוצאה הסופית היא פשוט נהדרת ויוצאת דופן, אפילו בסדרת הספיריט אוף ביג באנג שבה התרגלנו לראות לא מעט שעונים אקזוטיים.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.