אם יש תחום שהובלו ידועה בו, מלבד השימוש שלה בסגסוגות מיוחדות, כנראה שזה השימוש שלה בצבעים וגוונים שונים ומשונים בשעונים שלה. אבל מדי פעם, כנראה שגם בהובלו מבינים שלפעמים כמה שפחות, יותר טוב, או שאולי סתם נגמרו להם הצבעים בחברה? כי השעון החדש של החברה – ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey, מגיע במראה מונוכרומטי, שמדגיש את הקווים המיוחדים של השעון הזה. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף בצורת חבית העשוי מטיטניום, בגובה של 42 מ״מ וברוחב של 14.1 מ״מ. גוף השעון משלב משטחים מלוטשים ומוברשים.

ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey. מקור - Monochrome Watches.
ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey. מקור – Monochrome Watches.

הובלו שומרת על הצבע הטבעי של הטיטניום, שמשתלב בצורה נהדרת עם לוח הסקלטון של השעון, שמגיע עם לוחות קטנים בתצורת 3-6-9. הלוח הקטן בשעה 3 הוא כרונוגרף ה-30 דקות, הלוח הקטן בשעה 6 הוא כרונוגרף ה-12 שעות, כשבשעה 9 אנחנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון. את הלוח כולו עוטפת טבעת התאריכון, כשהתאריך מוצג בחלונית בין השעות 4 ל-5, כשהלוח כולו עטוף במסגרת ועליה האינדקסים עם מילוי סופר לומינובה לבן.

ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey. מקור - Monochrome Watches.
ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey. מקור – Monochrome Watches.

הובלו תשווק את השעון עם רצועת גומי שחורה מרופדת בבד בגימור שתי וערב בצבע כסוף, כשהשעון יגיע עם רצועת בד אפורה נוספת, עם סקוטש ואבזם קרמי שחור. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

לוח הסקלטון של השעון. מקור - Monochrome Watches.
לוח הסקלטון של השעון. מקור – Monochrome Watches.

ספיריט אוף ביג באנג Essential Grey – מפרט טכני

בתוך השעון הובלו משלבת את קליבר HUB4700 – מנגנון כרונוגרף אוטומטי מעניין במיוחד. לטובת מי שלא מכיר את ה-HUB4700, תרשו לנו לספר לכם כי הוא מנגנון המבוסס על מנגנון האל פרימרו של זניט, הפועל בקצב של 36,000 ויברציות לשעה (תדר של 5Hz) ומספק רזרבת כוח של 50 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור סקלטון וברגים כחולים. המנגנון מגיע עם 31 אבני חן ו-278 רכיבים בסך הכל.

אז מה חדש בעצם?

שעון נוסף בסדרת הספיריט אוף ביג באנג הנהדרת של הובלו, כשבניגוד לשעונים רבים בסדרה הזאת, שמגיעים עם שיבוצים של אבני חן, גופי שעונים מקרמיקה לבנה או זכוכית ספיר כחולה (או צהובה), מגיע דווקא במראה מונוכרומטי שמצליח להדגיש את הקווים המיוחדים של השעון הזה ואת עיצוב הסקלטון שלו.

מראה מונוכרומטי מיוחד בסדרה. מקור - Monochrome Watches.
מראה מונוכרומטי מיוחד בסדרה. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 642.NX.0110.NR.HEC23, מגיע במהדורה מוגבלת של 100 יחידות. תג המחיר שלו עומד על 24,100 דולרים.

השורה התחתונה

שעון נהדר נוסף בסדרת הספיריט אוף ביג באנג של הובלו, שמגיע בעיצוב הסקלטון המזוהה כל כך עם שעוני הסדרה הזאת. שעון שמשלב בתוכו מנגנון כרונוגרף מתקדם מבית זניט, שבמקרה שהספקתם לשכוח, משתייכת ביחד עם הובלו לקבוצת LVMH. תג המחיר הגיוני לחלוטין עבור שעון כזה, כך שלא תוכלו לשמוע מאיתנו תלונות כלשהן בנושא הזה. אבל אם תרשו לנו בכל זאת להתלונן על משהו, היינו מצפים שבסכום כזה, הובלו תלמד סוף סוף ליישר את הברגים בבזל של השעון …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.