גרנד סייקו ממשיכה בסדרת השעונים שלה החולקת כבוד לתופעות טבע ביפן. הפעם – החורף בשינשו, שם נמצא סטודיו השעונים שינשו, בו מיוצרים כל שעוני הספרינג דרייב של גרנד סייקו. החורף בשינשו מציע מגוון עשיר של מראות. המראות הללו מצד אחד זמניים, אך בלתי נשכחים. אחד מהם הוא התופעה הנקראת שיזורי-יוקי (Shizuri-Yuki) – כאשר השלג נשפך מענפי העצים ויוצר מפל אור מנצנץ. גרנד סייקו ניסתה לשחזר את המראה הזה בשעון החדש שלה – ספרינג דרייב SBGY008. מוזמנים לראות ביחד עם הגורו איך היא עשתה את זה.

ספרינג דרייב SBGY008 – מפרט טכני

השעון החדש של גרנד סייקו מגיע בגוף העשוי מזהב אדום 18 קראט בקוטר של 38.5 מ”מ. עוביו של השעון עומד על 10.2 מ”מ.

גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור - Watchilove.
גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור – Watchilove.

גולת הכותרת של השעון היא הלוח המרהיב שלו, אם תרצו, לוח ה-Snow-Flake החדש והמשודרג של גרנד סייקו. הלוח משחזר כאמור את השיזורי-יוקי, כשהוא עם מרקם לבן שמצליח לדמות את הנוף החורפי העדין של שינשו.

גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור - Watchilove.
גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור – Watchilove.

לאחר שתסיימו להתפעל מהלוח המיוחד של השעון, אתם מוזמנים להעיף מבט לגוף השעון. בצדדים שלו תגלו מספר כולל של 53 יהלומים המשובצים בעדינות ביד על ידי האומנים המיומנים ביותר בסטודיו השעונים של שינשו. היהלומים מסודרים כך שהם מצטמצמים בהדרגה בגודלם ממרכז גוף השעון ולעד לקצוות הגוף (רגלי השעון).

שיבוץ היהלומים בגוף השעון. מקור - Watchilove.
שיבוץ היהלומים בגוף השעון. מקור – Watchilove.

בצורת שיבוץ זו, נוצר אפקט יפהפה, זורם והרמוני לעין. בונסף, פני היהלומים מיושרים בצורה מושלמת, כדי ליצור ניצוץ שקט הממחיש את רמת האומנות הגבוהה המזוהה כל כך עם גרנד סייקו.

ספרינג דרייב SBGY008 – מנגנון

גרנד סייקו משלבת בשעון את קליבר 9R31. מנגנון מתיחה ידנית, עם דיוק של שנייה אחת +/- ליום, עם רזרבת כוח של 72 שעות.

קליבר 9R31 בגב השעון. מקור - Watchilove.
קליבר 9R31 בגב השעון. מקור – Watchilove.

את המנגנון היפהפה אפשר לראות מבעד לגב השקוף של השעון. הוא מגיע עם 31 אבני חן ועם תוף כפול. בנוסף, גרנד סייקו ציידה אותו במד רזרבת כוח.

אז מה חדש בעצם?

שיבוץ אבני חן הוא משהו שאנחנו פחות רגילים לראות בגרנד סייקו, אבל אין ספק כי בשעון החדש גרנד סייקו מספקת הדגמה מרשימה במיוחד ליכולות שלה גם בתחום הזה, לטובת כל מי ששכח עד כמה מוכשרים האומנים השונים העובדים בחברה הזאת.

גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור - Watchilove.
גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו?

גרנד סייקו תייצר את השעון החדש במהדורה מוגבלת של 60 יחידות כאמור. השעון יגיע עם רצעות עור תנין חומה. תג המחיר שלו עומד על 38,000 אירו. גרנד סייקו תספק רצועת עור נוספת עם השעון. היא תגיע בצבע זהב בגימור סאטן. השעון יהיה זמין לרכישה בבוטיקים של גרנד סייקו ומשווקים נבחרים של החברה מסביב לעולם. הוא יגיע לשווקים בינואר 2022.

גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור - Watchilove.
גרנד סייקו ספרינג דרייב SBGY008. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

הרקע הלבן מספק רקע מרהיב לשעון הזה ולתנועת המחוגים החלקה והמוכרת של שעוני הספרינג דרייב. גרנד סייקו מצליחה לשלב באלגנטיות אבני חן בשעון. מבלי שהן “יגנבו” את תשומת הלב מלוח השעון. למעשה, היהלומים משלימים בצורה נהדרת את הלוח ומזכירים את הברק של פתיתי השלג. מעין זווית נוספת לשלג בשינשו אם תרצו. תג המחיר? זניח לחלוטין כשמדובר ביצירה כזאת, בוודאי עם שיבוץ של 53 יהלומים.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של גרנד סייקו.