ממשיכים להרחיב את מגוון תכני הוידאו שלנו, עם סרטון חדש, קליל, קליט ובעיקר – חשוב מאוד וכזה שכדאי לכם להכיר. בהשראת חג הפסח, יציאת מצרים וחול המועד, רונן ורנר יושב לשיחה עם ארז עין-דור על עשרת הדברות של חובבי שעונים, כשהם מחלקים את השיחה לחמש נקודות עשה וחמש נקודות אל תעשה. אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בעולם השעונים, הסרטון הזה יכול לחסוך לכם המון המון טעויות שחובבי שעונים מתחילים נוטים לעשות בתחילת דרכם בעולם שעוני היוקרה.

אז אם אתם רוצים להמנע מרשימת טעויות שיכולות לעלות לכם לא מעט מכסף, החל מחוסר היכולת שלכם, טוב, נו, על מי אנחנו עובדים, של כולנו, לעמוד בפני טרנדים. ממשיכים בטעות נוספת של אספנים חדשים, כאלו שרוצים “לבלוע את כל העולם” של עולם השעונים. ממי כדאי לכם להיזהר (רמז, יוטיוברים שממליצים לכם לאגור שעונים), מתי הגיע הזמן לדלל את האוסף עם כל הצער והיגון. מה חשוב לכם לדעת כשאתם קונים שעון, כשחובבי שעונים רבים לוקחים בחשבון רק את עלות הקנייה של השעון ולא לוקחים בחשבון עלויות נוספות ועד לקודש הקודשים של חובבי שעונים – שעונים מזויפים.

בחלק של העשה – מתחילים עם עשה לך רב, כזה שיכול להציל אותך מטעויות בהמשך הדרך, גם כאלו שלא מופיעות בסרטון שלנו, הרחבת הידע שלכם בעולם השעונים, להכיר את הסגנון והטעם שלכם, עולם שעוני היד השנייה ומה הכלל הכי חשוב כשאתם ניגשים לקנות שעון יד שניה ועד לתכונה הכי חשובה לחובב שעונים מתחיל, או בעצם, לכל חובב שעונים באשר הוא. צפייה נעימה.