בשנת 2018, הציגה יגר לה קולטרה את קולקציית שעוני הפולאריס החדשה, שהגיעה בהשראת שעוני ה-Memovox האייקוניים שלה משנת 1968. במסגרת הקולקציה השיקה יגר לה קולטרה שעוני צלילה וכמובן שעוני כרונוגרף, כשבימים אלו מצטרפים אל שעוני הכרונוגרף בסדרה שני דגמים חדשים – פולאריס כרונוגרף 2023, עם לוחות בעיצוב מרשים. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

פולאריס כרונוגרף 2023 – מפרט טכני

השעונים החדשים של יגר לה קולטרה מגיע בגוף המוכר של השעונים הקודמים בסדרה, בקוטר של 42 מ״מ, כשהוא עשוי מפלדת אל-חלד.

פולאריס כרונוגרף 2023.
פולאריס כרונוגרף 2023.

גוף השעון משלב משטחים מלוטשים ומוברשים, כשהשעונים מגיעים עם זכוכית הספיר הכיפתית, שהפכה לאחד מסימני ההיכר של הסדרה הזאת.

פולאריס כרונוגרף 2023.
פולאריס כרונוגרף 2023.

יגר לה קולטרה מציגה שני לוחות שעונים חדשים עם השעונים הללו – אחד בכחול עמוק והשני באפור חם, צבע חדש בקולקציית הצבעים של החברה, כששני לוחות השעונים מגיעים עם ציפוי לכה.

פולאריס כרונוגרף 2023.
פולאריס כרונוגרף 2023.

לוחות השעונים מגיעים עם דיסקית מרכזית וטבעת חיצונית, כשעל הטבעת החיצונית, שנראית כאילו מרחפת מעל הטבעת הפנימית, אנו מוצאים את סמני השעות. טבעת היקפית צרה יותר, בגוון אחיד, מכילה את סקלת הטכימטר.

לוח הלכה הכחול.
לוח הלכה הכחול.

שתי הטבעות מגיעות עם צביעת לכה מדורגת מבהיר לכהה, אלמנט שמוסיף עומק ויזואלי ללוחות השעונים. הפריסה של הלוחות מציעה קריאות מצוינת, עם מחוגים גדולים ואינדקסים מודגשים בצורת טרפז, במילוי חומר זרחני.

לוח הלכה האפור.
לוח הלכה האפור.

בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות ובשעה 9 אנו מוצאים את תצוגת השניות הרצות של השעון, זאת בניגוד לדגמי הכרונוגרף מ-2018, בהם בשעה 9 מצאנו כרונוגרף 12 שעות.

פולאריס כרונוגרף 2023 – מנגנון

בתוך השעונים אנו מוצאים את קליבר 761 של יגר לה קולטרה, מנגנון אינהאוס אוטומטי מתקדם, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 65 שעות, כשהוא עושה שימוש בשני תופים.

המנגנון המתקדם מבית יגר לה קולטרה.
המנגנון המתקדם מבית יגר לה קולטרה.

המנגנון המרשים מגיע עם גימורי Côtes de Genève על פלטת הבסיס של המנגנון, ביחד עם רוטור הסקלטון המוכר של החברה, עם האותיות JL.

אז מה חדש בעצם?

שעוני כרונוגרף חדשים מבית יגר לה קולטרה, עם עיצוב חדש שכולל שניות רצות בשעה 9 במקום כרונוגרף 12 שעות וצבע חדש – אפור חם, שמצטרף ללוחות השעונים של החברה, בתהליך ייצור מתקדם. תהליך צביעת הלוחות ארוך ומאתגר. כשכל שכבת ציפוי מיושמת באופן ידני.

שעונים ספורטיביים נהדרים מבית יגר לה קולטרה.
שעונים ספורטיביים נהדרים מבית יגר לה קולטרה.

זה מתחיל עם שכבת לכה שקופה ואחריה שכבת צבע. לאחר מכן האומן שמייצר את לוח השעון מוסיף עוד 35 שכבות של לכה שקופה, כדי להוסיף עומק ועושר ויזואלי ללוח. התהליך מסתיים בליטוש הרכיבים, להשגת גימור מבריק באפקט מראה.

כמה זה עולה לנו?

יגר לה קולטרה תציע כל אחד מהשעונים החדשים עם שתי אפשרויות לרצועה/צמיד. הדגם עם הלוח האפור, רפרנס Q902843J, יגיע עם רצועת גומי שחורה או רצועת גומי בגימור בד בחלק החיצוני בגוון בז׳-אפור.

הדגמים עם הלוח האפור.
הדגמים עם הלוח האפור.

תג המחיר שלו יעמוד על 14,300 דולרים. השעון השני, רפרנס Q9028181, עם הלוח הכחול, יגיע עם רצועת גומי כחולה ועם צמיד פלדת אל-חלד. הגרסה עם רצועת הגומי תגיע במחיר זהה – 14,300 דולרים, בעוד הגרסה עם צמיד פלדת האל-חלד, יגיע במחיר של 14,800 דולרים.

הדגמים עם הלוח הכחול.
הדגמים עם הלוח הכחול.

השורה התחתונה

שני שעונים נהדרים מבית יגר לה קולטרה, שמצטרפים לקולקציית שעוני הפולאריס המרשימה של החברה, עם משחק נהדר של צבעים וגוונים, קריאות נהדרת ומנגנון אינהאוס מתקדם.

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של יגר לה קולטרה.