סדרת הפולו של פיאז׳ה הוצגה במהלך שנות השבעים של המאה הקודמת ומאז הפכה לקלאסיקה בעולם שעוני הספורט היוקרתיים. היא אמנם לא זוכה לתהילה ולביקוש של שעוני ספורט דוגמת הרויאל אוק, הנאוטילוס או אפילו שעוני ספורט של רולקס, אבל עדיין מדובר בשעוני ספורט יוקרתיים ברמה גבוהה, שנועדו להיות פונקציונליים ומסוגננים. הסדרה הזאת מתרחבת בימים אלו עם שעון חדש ומפתיע – שעון יוניסקסי בקוטר של 36 מ״מ – פולו דייט 36 Ecom – שיהיה זמין לרכישה במסגרת האתר של החברה בלבד. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

פולו דייט 36 Ecom – מפרט טכני

השעון החדש של פיאז׳ה מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 36 מ״מ ובעובי מרשים של 3.63 מ״מ בלבד. גוף השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים, המדגישים את העיצוב הדינאמי של השעון.

פולו דייט 36 Ecom. מקור - Time And Watches.
פולו דייט 36 Ecom. מקור – Time And Watches.

גוף השעון מגיע בצורת הכרית המוכרת, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-50 מטרים, כשהשעון מגיע עם רצועת עור עגל כחולה, המצוידת במנגנון מהיר להחלפת רצועות.

גוף שעון בקוטר 3.63 מ״מ. מקור - Time And Watches.
גוף שעון בקוטר 3.63 מ״מ. מקור – Time And Watches.

השעון מגיע עם לוח בצבע כחול, המשתנה בגוון שלו בהתאם לזווית האור שפוגעת בחריצים האופקיים המעטרים את הלוח. את המראה האלגנטי של השעון משלימים אינדקסים עדינים וחלונית התאריכון המשולבת בשעה 6 בלוח השעון.

פולו דייט 36 Ecom – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 500P1 של פיאז׳ה, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 40 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Time And Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Time And Watches.

את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם עיטורי Côtes de Genève מעגליים, פלטה ראשית בגימור מחוספס מעגלי, גשרים משופעים וברגים כחולים.

אז מה חדש בעצם?

השעון החדש של פיאז׳ה מגיע בקוטר של 36 מ״מ שהופך אותו כאמור לשעון ספורט יוניסקסי, בנוסף, פיאז׳ה תציע את השעון החדש למכירה באמצעות האתר שלה בלבד, צעד נוסף במגמה הוהלכת ומתגברת של יצרניות שעוני היוקרה לחזק את אתרי האונליין שלהן ולהפוך אותן לאפיק מכירה משמעותי נוסף.

שעון ספורט יוניסקסי מפיאז׳ה. מקור - Time And Watches.
שעון ספורט יוניסקסי מפיאז׳ה. מקור – Time And Watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של פיאז׳ה, פולו דייט 36 Ecom, רפרנס G0A47017, יגיע במחיר של 11,000 דולרים אמריקאיים, ללא מסים.

פולו דייט 36 Ecom. מקור - Time And Watches.
פולו דייט 36 Ecom. מקור – Time And Watches.

השורה התחתונה

לפני כשנתיים הציגה פיאז׳ה את שעוני הפולו דייט שלה בגרסה בקוטר של 36 מ״מ, הגודל הקטן ביותר שזמין לרכישה עד היום בסדרה הזאת. הגודל היוניסקסי אמור היה לקרוץ לחובבי שעונים, כשאחת המגמות הבולטות בעולם השעונים לאחרונה היא החזרה לגדלים קצת יותר ״הגיוניים״ של שעונים, אך פיאז׳ה שילבה בכל הדגמים שיבוץ של יהלומים באינדקסים של השעונים, מה שהפך אותם ככל הנראה לקצת יותר מדי נוצצים עבור חובבי שעונים. בפיאז׳ה כנראה החליטו להקשיב לציבור חובבי השעונים, או שפשוט למדו את הלקח מהמכירות הלא גבוהות של השעונים משובצי היהלומים והחליטה להשיק גרסה ״עממית״ יותר, לפחות למראה. אם אתם שואלים אותנו, יש לנו הרגשה כי לשעונים החדשים יש סיכוי גבוה בהרבה להפוך לסיפור הצלחה.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של פיאז׳ה.